Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

adkapo
17. nov 2009

Aj u nás chorušíkovia , zajtra tiež chceme navštíviť doktorku....za posledný mesiac sme chorý už 2x a Paľko bral ATb asi pred 3 týž.

Ja dávam hlivu ustricovú Paľkovi a imunoglukán Sofke.......

Tak na vás myslíme ......... 😔

Držte sa a skoré uzdravenie všetkým 😉

marketka1
17. nov 2009

Ahojte tak teraz sme dorazili z nemocnice Kubko dostal o štvrtej záchvat kašľu až nevedel dýchať, poslali nás hneď z pohotovosti do nemocnice na hospitalizáciu ,ale po vyšetrení a konzultácií s primárkou nás pustili domov stým že ráno máme ísť na pľúcne máme recidívu obštrukčnej bronchitídy a prikmotril sa laryngitídny acutny kašeľ.

adkapo
17. nov 2009

Chudáčik malý 😔 ,je mi veľmi ľúto , že to až tak dopadlo 🤐

Tak nech zajtra dobre pochodíte , aby ste sa čím skôr uzdravili............
Budeme na vás myslieť.

cairka
17. nov 2009

markétka, to mi je ľúto ☹ poznáme... 😖 kubko, rýchlo sa vylieč

marketka1
17. nov 2009

Tak pekne sa nám to tu dnes rozmnožilo s chorobami prečítala som si teraz kto všetko je chorý 😝 a mám dosť.
je toto normálne.

cairka veve je astmatička a ináč má problém s čím keď Ti ochorie priedušničky,priedušky alebo pľuca.

mixka
17. nov 2009

jeminku marketka, drzte sa 😔

cairka
17. nov 2009

priedušky a ľahko jej to zlezie na pľúca. ale problém je, že pri chorobe rýchlo dostane obštrukciu...a potom píska jak na futbalovom ihrisku...

laculik
17. nov 2009

jejdanenki, tu je lazaret. aj ja uz ocakavam...sak maly este nebol chory co je u nas (akurat mal jeden den teplotu, ked sa mu stolicky prerezavali) a malá bola naposledy chora pred rokom s ovcimi kiahnami. Ale dnes sme sa vratli po 4 dnoch z chalupy a sa mi zda malá trochu zachripnuta. Tak som zvedava, dokedy to este v zdravi potiahneme...
Zajtra si idem dat pretetovať rameno. Huraaaaa, sa tesim.
Vsetkym skore uzdravenie!

marketka1
17. nov 2009

cairka tak Kubo je na tom podobne, nevieš náhodou či jej brali krv na RS vírus?

niekde som čítala že sa proti tomu dá očkovať skúšali ste to?

cairka
17. nov 2009

robili jej to na liečení, to mala negatívne.

marketka1
17. nov 2009

Ty s tým chodíš na liečenie? kam?

cairka
17. nov 2009

no raz sme boli v dolnom smokovci. ale tak veve je od malinka na to citlivá, už v DD do osmich mesiacov mala 2x z. pľúc a a odvtedy ešte párkrát...a teda tie obštrukčné bronchitídy sú tiež ako dôvod, plus veve má aj krvné výsledky zlé - imunitu, alergie a tak...ved to asi poznáš 😒

marketka1
17. nov 2009

tak Kubko to za necelý rok schytal 3 krát z toho raz v DD. cez leto máte pokoj?

cairka
17. nov 2009

relatívny, je to lepšie, ale není to ideálne, že by nebola chorá pol roka...ale tak tých 5-8 týždňov v lete vydrží... a zimy máva takéto furt...ako začne november....do marca...

marketka1
17. nov 2009

ja som zvedavá ráno ideme na pľúcne v septembri mu brala krv na RS vírus ale labák sa rozhodol že toto nevyšetruje tak neposlal výsledky. takže neviem na čom sme.dnes mám z mužíčkom 8 výročie svadby tak sme to strávili do istoty v nemocnici aspoň bude na čo spomínať ak to pominie. KUbko bol od júna do septemra celkom o.k.

lenkove
17. nov 2009

Cairka
moja moja.. Vevusika mi je luto.. 😔 ak ta to potesi, aj moj bracho a manzel mali rovnake problemy a v puberte to uz je ok... uz len takych 12-14 rokov... 😔 😉

Marketka
to mi je luto... Kubko, liec sa.. 😔

cairka
17. nov 2009

leni, dík za ukľudnenie 😀 😀 😀 ja verím, že už v tých 6-7 rokoch sa to postupne zlepší 😒

marketka1
17. nov 2009

cairka lenkove nesrandujte. ☹ 😒

suezana
17. nov 2009

Markétka, všetko najlepšie k výročiu, veľa veľa lásky 🙂

lenkove
17. nov 2009

Marketka, Vevusik nemusi mat to, co mali moj bracho a mm, ale co som o nej citala, tak alergie, ekzem, reflux , astmu to ako oni dvaja.. v styroch rokoch to mali najhorsie 😕 ale potom sa to zlepsovalo 🙂 ...a v puberte to uz bolo naozaj ok 😵 co bolo pre nasich ako zazrak 🙂 😵

marketka1
17. nov 2009

doštudovala som leták z rectodeltu, ešte sme to nepotrebovali ale minule som sa Ťa na to pýtala tak som si to privolala tak mi treba.

marketka1
17. nov 2009

idem spinkať, keď sa podarí. 😔 dobrú noc

cairka
17. nov 2009

aj ja, dobrú vám 😔

lenkove
17. nov 2009

😕 ja mam dnes volno na net a vy idete spat, to je nespravodlive 😖 😎 😀

mixka
18. nov 2009

ahojte bre ranko 🙂 u nas prsi, nijeeeeeeeeeeeeee ☹

eli77
18. nov 2009

dobre rano 🙄 🙄 🙄
vidim, ze vcera volajako velmi rychlo kazdy odkvecol...aj my sme mali zaujimavu noc...Chanel sa dost budila ale sranda je ze si ona trosku zamrmle a potom sama zaspi spat...je taka mala samostatna jednotka.

U nas najstarsi je chori...trosku kasle a skrabe ho hrdlo a ked som hozobrala v pondelok k dr tak ta ho hned vypisala zos koly na 2 TYZDNE!!! zo slovami ze nech nikam nechodi ani na kontrolu, len keby sa mu moc zhorsilo a ze v Zamkoch je teraz velmi zla situacia...😨 😨 😨
jaj idem zobudit mladez do skoly a skolky...

mixka
18. nov 2009

jeminku tu je chorusikov ☹ vsetkym skore uzdravenie zelam 🙂 za to moze podla mna aj toto posahane pocasie ☹ nase krpate sa zatial drzia... klop klop

cairka
18. nov 2009

"dobré" ránko.
my sme v noci viac nespali, ako spali. Veve mala zas 41...a bolí ju hrdlo a má povlak jak keby si pol roka zuby neumývala...a bolí ju bruško, berieme cikanie ukázať tete doktorke... ako dnes budem fungovať neviem, neviem,či som spala dokopy apsoň 3 hodiny 🙄 človek by si myslel, že ked má veve takú horúčku a po všetkých tých liekoch bude spať jak drevorubač a ona nič 😒

najjulinka
autor
18. nov 2009

Tak nam sa podarilo neokakaný moč odniesť k mudre, ale nie je ho moc...

Teraz mi nešiel net...

Dávam si kávu so šľahačkou... mnamky mnamky...

eli77
18. nov 2009

Och boze...deti by nemali byt chore 😢
cairka 41? 😨 😢 to je hrozne...rychlo sa uzdravte....vlastne vsetci sa rychlo uzdravte...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre