Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

mixka
1. dec 2009

nase baby chrnia jak zabite, ale to asi preto, ze tak leje 😀

mata2
1. dec 2009

aj tu leje 😝
princ uz zaspal 🙄 .ale o 14 ho zbuntosim 😅 ,lebo vecer by zas zaspal neskoro 😝

magimary
1. dec 2009

tak sme po obede 😅
nechala som sa inšpirovať tebou, zicon, a namiesto plánovaného obedu som urobila hranolky 😀
pochutili sme si... 😀

mixka
1. dec 2009

magi 😀 😀 😀

ja som tiez dnes nevarila, kedze sme sa boli tulat s krpkami v tescu, aby sa doma neotravovali 😀 tak sme to zachranovali polotovarmi 😅

magimary
1. dec 2009

aj tu prší... 😖 , celučký deň 🙄 😠
čo je to traviana, mati?
ja tieto hry (ani na FB) nepoznám a nechápem im,ja nie som na také veci 😝

dnes som chcela ísť vybavovať do mesta a počasie je úplne otras a ešte aj mamina ochorela, takže by nemal,kto byť s deckami, takže zase nič... 😖 , zajtra domov, takže zase nič a to potrebujem veľký Ariel ako soľ-nemá ani zrnko prachu na pranie a práčka už pripravená na pranie, a aj na pošte potrebujem niečo zaslať jednej babulu z MMB... ozaj, netušíte niekto, kde by mohol byť teraz veľký (6kg) Ariel v akcii? 😕

mixka
1. dec 2009

ja nemam vooobec prehlad o pracich praskoch na slovensku 😕

magimary
1. dec 2009

práveže moc ani ja, lebo kúpim veľké balenie a to mi potom vydrží dlho, takže ceny nesledujem...ale viem, že keď je (napr.) Ariel v akcii, tak vyjde aj o 200-ky menej...
a ja zase nechcem kupovať 700-korunový, keď viem, že býva aj za 500korún...len teraz ho potrebujem akútne, tak sondujem, či niekto nevie... (lebo na IT to neviem nájsť)...
ty chodíš, mixka, Rakúska na Ariel,. však? a koľko ťa tam vyjde?
ja sa tam nemám, ako dostať... 😒

maznacik007
1. dec 2009

mary ja som kupovala v bipe ten troj litorvy za necelych osem eur pozri stranku bipy.. minulz mesiac aj ariel aj persil tolko to je ako ten sest kilovy ja kupujem gel

ivka2007
1. dec 2009

maznacik-obe sme isli sem 😀

mixka
1. dec 2009

magi, ja kupujem v bipe na kartu persil sensitiv za 7€

mixka
1. dec 2009

ale to je gel tekuty, nie prasok. kamoska mi ho doporucila, lebo jej syn ma atop ekzem, u nas ho ma laura a odkedy periem v tomto nema nic. ale my sme zacali aj kupat v oilatume, tak asi obe veci pomohli

maznacik007
1. dec 2009

ivka ja uz koncim.. musela som skype vypnut bo muz ma nahana nech za tzm nesedim.... 😀 inak uz to ma potvrdene aj on ze to mal.. a aj mala... mali bz sme sa premenovat na prasacikovcov 😀 😀 😀 ale uz fakt koncim.. bo ma tu vystopuje...

im dvom uz nic neni 😉

ivka2007
1. dec 2009

mary-my kupujeme tiez ten troj litrovy za + - 8euro v metre rakuskom,vydrzi dlho a pekne vonia 🙂

ivka2007
1. dec 2009

maznacik nieeee,to nie je pekne meno 😒 volajte sa tak ako do teraz

mata2
1. dec 2009

magi www.travian.sk
kd sa zaregistrujes,dostanes vlastnu dedinku a mozes ju budovat,obchodovat alebo bojovat s inymi hracmi....

eli77
1. dec 2009

Baby chcela by som sa spytat...malu chceme dat pokrstit...mozeme uz aj teraz ked ju mame len na predbezko?

mata2
1. dec 2009

podla mna asi mozte,ja som davala deti krstit az po sude a p. farar chcel vidiet iba rozhod.sudu,inak problem nebol..

magimary
1. dec 2009

počkať, počkať,a čo je tá "bipa" a asi je to v rakúsku, nie?
ja nemôžem isť do rakúska, ja potrebujem slovenské akcie... 😅 😉 🙂
maTI, TAk to fakt nie je pre mňa... 😝 😅 🙄
eli, ja som krstila ešte ako profi, a nebol žiaden problém...
ale viem, že naši predposlední pestúni (čo brali Malého! ho) dávajú krstiť až teraz po 9mesačnom predovojiteľskom období, po súde...,ktroý majú teraz v týchto dňoch...
a hovorila, že kvôli zmenám mena, či čo..., že keby ho krstili hneď (ešte s menom Janko, tak by to potom museli zase prepisovať s novým menom), tak počkali až doteraz...
no, čo ja viem (aspoň u nás) s menami nie je problém, dáš si aké chceš,ale oni nechceli mať asi ani v matrike zmienku a pôvodnom mene,ktroé bolo uvedené v prvom rodnom liste... tak asi preto čakali doteraz...

magimary
1. dec 2009

teda nie pestúni, ale AR... 😉

ivka2007
1. dec 2009

eli mozte ak sa dohodnete s fararom ze donesiete dodatocne rozhodnitie sudu,aj my sme oboch dali tak pokrstit.... 😉

magimary
1. dec 2009

ahoj ivka! 😅 😵

mixka
1. dec 2009

magi, bipa je v rakusku nieco ako u nas dm drogeria

lenkove
1. dec 2009

mari
teraz je ariel v lidli (v de) za 7,77 akcia.. ja neviem, je to dobra cena?

lenkove
1. dec 2009

mari - Mary 😀

magimary
1. dec 2009

mixka, no bip&a je pre mňa úplne out... 😝 😅
ale zase som o niečo múdrejšia... 😀
leni, tak mi kúp... 😉 😅
raz mi ho prinesieš... 😀 😀 😀
a cena? záleží od množstva... (to ale vyzerá byť skôr cena za nejaké menšie-3kilové balenie..., lebo 6kilový stojí oooooooveľa viac... 😝

lenkove
1. dec 2009

mary ma 4 kg prasok, prave som pozerala.. no, presne nad tou kupou pre teba dumam aj ja 😀 ked je to vyhodne 😕

najjulinka
autor
1. dec 2009

mary ariel 6kg je od zajtra v Tescu v akcii za 10,99.

najjulinka
autor
1. dec 2009

Akcia je aj na 4,5l gel Ariel, tiež za 10,99 od zajtra v Tescu 😉

magimary
1. dec 2009

teraz by stačil aj 4kilový 😅 , kedže nie je žiaden iný...
snáď nebeská pošta zabezpečí transport 😀

magimary
1. dec 2009

supééééééééééééér, ako pre mňa!!!
dík! ja som letákovo negramotná, lebo nám žiadne nechodia (okrem takých nezáživných elektro a tak)...a tom to nuž aj reklamovala 😠 😝
kúpim aj gel, aj prach...super...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre