Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

martina_maxian
5. jan 2010

thera, asi máš pravdu.. 😉 😉

adrianamickova
5. jan 2010

aj moj koň asi nedostal nažrať,teraz ma tu ku vám zviezol,nepustil ma skor 😠 😠
moja Amka sa v poslednej dobe strašne premazuje,a hraje sa na malé babatko, 😕 😨
Martina že vraj sneh ide od vás k nám na východ,tak sa tešíme aj my chceme dobrú sanicu 🙂 🙂

martina_maxian
5. jan 2010

Adi no sneží,,, ale zatial to tu vyzerá, ako keby som to práškovým cukrom trošku posypala,,, takže na sanicu to určite nie je.. ☹

adrianamickova
5. jan 2010

u nás nič 😢

adrianamickova
6. jan 2010

nesneží 😢 tak dobrú noc

martina_maxian
6. jan 2010

dobré ráno na praje... U nás nasnežilo,,, huráááá... 🙂 🙂
Adi a ty čo nemožeš spávať??? Idem rýchlo upratať aby Mixkovci nezinfarktovali, keď prídu... 😀 😀 😀

magimary
6. jan 2010

ajojte! 😉
u nás do rána nasnežila riadna kopa (teda na západniakov fakt riadna, cca 20cm 😅 ),
takže bude aj sánkovačka (ale opäť bez inventúrujúceho tatika, ktrý sa teraz niekde brodí s autom cez Babu, teda dúfam... 😕 mal sa ozvať, ked dorazí do práce a zatiaľ stále nič... 😔 , tak snáď len zabudol)...
aj do kostola sme dnes ráno išli na sánkach 😵 , bolo to vzrúšo!!!malého to asi šteklilo po tváričko, stále akosi mrnkotal a protestoval, ale vydržal 😅 😀

á, už zavolal...dobre...je tam... fú., prvý kameň zo srdca je dolu, ešte ten večerný... 😝 😒

thera1
6. jan 2010

ahojte......aj tu sneží.....stretku black§white želám vela radosti... 😵

dioliana1
6. jan 2010

cawte, aj u nás snežilo ale sme marodi tak je to nanič...

adrianamickova
6. jan 2010

caute naši zlatí 🙂,tak len akoby sfúkli ten cukor z koláča,snehové podmienky u nás biedne ☹
Martina,doháňam zameškané pc,bol zase v oprave,tak až do noci 😅 ,a stretnutie nech sa deti vyhrajú spoznajú nech vám je veselo 😵 😵
dio obe deti choré dufam,že nič vážne?
sonka je u babky,ale že už sa pýta do školky 🙂

dioliana1
6. jan 2010

všetci sme chorí, angína 😒

martina_maxian
6. jan 2010

ahojte,, tak stretko bolo fajn, mixiatka sú krásnučké baby... 🙂 🙂 🙂 boli len chvílku, dala som sem aj foto, tak pozrite... Prajem krásny sviatočný deň... A chorúšikom skoré uzdravenie... 😉

ivka2007
6. jan 2010

ahojte,matka tak gulicky maju uspech ako vidim...krasne deticky 😵

adrianamickova
6. jan 2010

pekné fotky 😵 😵

macocha
6. jan 2010

Ahojte,
u nás podmienky na sánkovanie dobré (na Blavu výborné 😀 ) a ja ešte nemám sánky 😅
Všetkých zdravím v novom roku s prianim všetkého dobrého, chorúšikom posielam virtuálne pohladenie a účastníkom oravského zjazdu šťastný návrat domou.

mayap
6. jan 2010

ahojte,
konečne som sa sem dostala... doobeda sme boli s deťmi stavať snehuliakov aj so známymi a nakoniec sa nám to akosi zvrhlo na poriadnu guľovačku. deti nechápali, ako sme sa my dospeláci bláznili. no domov sme došli ako zmoknuté myši. myslela som si, že deti zaspia ako zabité, ale ich energia je nevyčerpateľná. teraz sa ešte išli s ocinom sánkovať. ... výhoda bývania na kopci... 😉

...a ja už 3 dni trpím viac než tento kôň... ...bolí ma ucho, a kvapky akosi nepomáhajú... 😔 aj doobeda som to zvládla len nadopovaná tabletkami... 😔

mayap
6. jan 2010

tomuto hovorím zákon schválnosti... ... keď som tu ja, nie je tu nik iný... ... keď sú tu iný, nie som tu ja... 😠

najjulinka
autor
6. jan 2010

Ahojte. Sme domka.

najjulinka
autor
6. jan 2010

fotky zo stretka dvojičiek su suprove. Mareček na prvej také brušinko má... Marketka krasne copiky... Inak Marketka, ked sme ju prišli do domova kuk, tak mala asi 5 takých malých copikov na hlave a aj to jej pristalo...

brulka
6. jan 2010

ahoj juli, vitajte !!!! 🙂 ako ste sa mali? zmestili ste sa do izby 😀 ?

magimary
6. jan 2010

ahojte! a vitajte!
dnes hneď ráno mi tatik vraví: "a dnes už im končí Orava" 😲 😅 ,
som skoro odpadla, ako to fixuje (zrejme chcel fakt aj on ísť) 😀

dnes sa deti vysánkovali do sýtosti (a asi aj na rok, keďže podľa predpovedí sa to má už zajtra topiť 🙄 ),
máme aj nové fotečky 🙂

najjulinka
autor
6. jan 2010

ahoj . zmestili... a jedna rodinka pri nas odišla skor, tak tam išla moja mama a šupli sme jej tam Mirku.. Lebo to už Lucka mala sople a vstavali sme na striedačku Lucka-Domča a tak nech aspon Mirka sa vyhajá... 😀 😀 😀 Ale bolo fajn. Celkom v pohode ubytko, dosť jedla... 😉
Akurát sťahujem foto do PC........

lenkove
6. jan 2010

ahojte
my sme dnes krasne pohniezdili 😵 kupili sme si sedacku a objednali spotrebice do kuchyne, v PL vysli lacnejsie ako kdekolvek inde, budeme mat Elektrolux vsetko 😕 tak vyslo 😀
mm siel na navstevu, mne sa nechcelo, tak pozeram Pysnu princeznu 😵

marketka1
6. jan 2010

Ahojte, Oraváci sa zliezajú domov tak sa to tu už začína hemžiť príspevkami. Konečne 😉 a Vitajte všetci doma!!!! ako bolo?

marketka1
6. jan 2010

magi pekne Vám tam nahúľalo toho snehu. 🙂 v Ke je asi 1cm

leni aj my pozeráme pyšnú princeznú a elektrolux je o.k. 🙂

lenkove
6. jan 2010

Mary
ty ides zajtra na tu OP? a ako sa citis? 😕

Oravaci vitajte!!!! 😉

najjulinka
autor
6. jan 2010

A naša Lucinak sa už nebojí balonov!!!! A to jej jeden rovno pred nosom aj praskol a nič.... 😉

magimary
6. jan 2010

merkie, hej pekne, na západ až na "nadpomery" ( 😅 😨 😵 ), mám aj lepšie fotky,kde je vidno kopu snehu, ale už sa mi nezmestili 😅 , mimochodom teraz vraj navečer a zajtra Vám posielame sneh od nás k vám, tak možno sa im predpovede splnia 😉 😕
🙂
leni moja, hej zajtra, 🤐 😲 😖
a ako sa cítim? no v riadnom strese (brucho ma bolí, hlava ma bolí, čo inak bežne nepoznám 😝 ), takže tak... 😝 😖 ☹ , už som pobalená, osprchovaná, umytá...môžu ma aj pochovať( 😀 🤐 😅 )
tatik, ešte nie je doma (tak aj z toho stresujem 🙄 , už nech je to všetko za mnou 😒 ), lebo ja nemám telo nastavené na takúto dlhodobú dávku stresu ( 😅 )

a, naozaj, ste toho veľa "pohniezdili" 😅 , super, teším sa s vami!!! 😵 , fakt to tam vyšlo o toľko lacnejšie? 😕 😨 😨

juli, to ste boli v Ústí? my sme tam boli asi po tri roky na (mnoho)rodinnej dovolenke 😉 ,ale v lete

najjulinka
autor
6. jan 2010

hej mary.. presne tam sme boli... http://www.danica.orava.szm.com/ - tu

lenkove
6. jan 2010

Mary,
no teda.. neboj sa, my sme s tebou... 😔 dobre to dopadne, ved nebudes sama... 😉

A co sme pozerali ceny, tak ano, rura, keramicka doska, umyvacka riadu, chladnicka a odsavac pary nieco malo nad tisic euro.. dostali sme zlavu za tu sedacku 😉 vsetko Elektrolux okrem odsavaca... 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre