Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

yukki
30. jún 2009

Lenuška ahoj, neviem povedať ja či sa podobajú, jednak z tej jednej fotky Kubka a jednak---mne sa zdá, že takmer všetky naše kofolkové detičky sa trošku akokeby na seba podobali 😉

dioliana1
30. jún 2009

yukki -to si pekne povedala -kofolkové detičky 🙂

yukki
30. jún 2009

Kofola. keď ju miluješ nie je čo riešiť 😉

dioliana1
30. jún 2009

presne 🙂 🙂 🙂

magimary
30. jún 2009

ale aj podľa mňa (a tej ziconovej fotky) sa s kikou podobá Kubko, ale zase súhlasím so všeobecnou podobnosťou malých milých kofoliek... 😵
"nášho" Timka (Slniečko) tiež vidávame na každom kroku (najmä, keď sme na Kramároch) v rôznych vekových rozpätiach a vždy si tak povieme (najčastejšie môj manželík): "takto bude vyzerať Timko, keď bude mať 5 rokov" 🙂 atak...

zicon
30. jún 2009

Juli super to znamena ze lucka je osvojena??

najjulinka
autor
30. jún 2009

tak ja a cpem pomazánkou s cesnakom... zajtra by som si asi dvojičky moť tuliť nemala... sa zhrozia k akej smradici idú 😅 🤐

najjulinka
autor
30. jún 2009

zicon v pestunstve...

najjulinka
autor
30. jún 2009

no vlastne ešte nie, ešte stále je v profi... cakáme na pravoplatnost.

lenkove
30. jún 2009

Zicon,
nesluboval si ty fotky maleho? cakame 😵

zicon
30. jún 2009

Pridal som, pridal

lenkove
30. jún 2009

jeeeeej, Zicon 😵 musim povedat,ze Kubko je sam svoj 😵 na nikoho v teme sa podla mna nepodoba! veeeelmi zlaty chlapcek, a ake huncutstvo mu z oci kuka 😀 (to tu ma ale viacej deticiek 😀 )

yukki
30. jún 2009

No už mlčím. Kika keď videla fotky tak hneď vyhlásila že "Kika."

lienocka235
30. jún 2009

praveze mne sa zda ze sa podoba na Kiku.. na niektorych fotkach..
je to velmi pekny chlapcek.. a tusim sa mu krutia vlasky....

lenuska74
30. jún 2009

no ne yukki mne sa tiež zda jakeby ich jedna mater mala 😀 😝

zicon
30. jún 2009

Zicom uz ma aj kesicht.

mata2
30. jún 2009

maly je zlaty,zicon 😵

na markize zacina film nakruteny podla skut. udalosti 😲 .o tyranom dievcatku ☹

yukki
30. jún 2009

Dačo dobré by som si pozrela, ale furt ide len "čierny proti bielym" u nás....a kedy to opravia nikto netuší...
Kika si práve spieva "prší prší len sa leje mačička sa z okna LEJE..." To by som v reále teda zažiť nechcela. Aby sa mi z okna liala mačička. 😖

janivonbenji
30. jún 2009

juli,
gratulujem !!!!!!!

yukki,
tak aby sa fakt nestalo, že keď núkaš miesto na stanovanie, aby sme sa ti tam náhodou nedoprášili 🙂 ...., ale to by bola asi potom fakt sodoma-gomora 🙂
ale jednu výhodu by to mohlo mať, nakoľko som pôvodne baba z dediny, tak viem obracať, hrabať seno, viem používať vidly a asi by som zvládla aj urobiť takú tú klasickú kopu na "ostrvu" ( teda tak sa to u nás volá, neviem, aké výrazy používate vy, ale asi vieš, čo myslím...) 😀 😀 😀

rita55
30. jún 2009

no to je snad zly sen Juli?Je toto vobec mozne?Pozdravuj maminu,ze ma zlate nervy ☹

yukki
30. jún 2009

Stačilo by keby si postrážila chvíľu s Kubkom aj Kiku! kašlať aj na seno potom! 😉

najjulinka
autor
30. jún 2009

No dnes je 10 rokov, čo mi pribudli MLADSIE sestry... Hmmm... Aj ked toto konkretne sa mi zdá strasne davno 😀

janivonbenji
30. jún 2009

yukki,
ta si ale srandistka...ja radšej to seno 🙂 lebo len strážiť kubka je "zábava" a myslím, že v kombinácii s kikou by to bola iná sranda... 🙂

laculik
30. jún 2009

ahojte!
Maly bol dnes bez teplot, len sopel mal. A naucil sa perfektne smrkat von, co je uspech - juli dosvedč ze maleho sa nedalo ani nosa dotknut, velmi to nemal rad. Ale asi rychlo pochopil, ze odsavacka je svina a radsej bude smrkalny 😀 😀 😀 .
Juli blahozelam! Mne dnes dosiel rozsudok z nash sudu. Takze maly je oficialne nas! Otec bude platit 30 perc. z minima zivotneho (sme tu debatovali nedavno o tom...), cize okolo 25 Eur, na ucet socialky tu u nas...
Neviete ako to je s pravoplatnostou? Odvolat sa da do 15 dni od dorucenia roszudku na sud v KE (sud som mala v Michalovciach). Cize uz tych 15 dni bezi. Neviem ci by sa otec chcel odvolat, ked, tak asi len kvoli tomu vyzivnemu, bo on mi dakoval, ze sa o maleho staram....
Magi ako si to myslela s tym, ze aby neplatila vyzivne, tak sa jej zriekne uplne? Sak aj nas maly je pravne volny (ado) a otec musi platit...
lenuska, podla mna sa podoba tiez velmi kika na kubka, a este mam jednu kamartaku, co ma v ado 4 r chlapceka a to je cela kika tiez!!!!! 😀

najjulinka
autor
30. jún 2009

Deti zjavne vedia, že mám čo robiť ešte... Vyvarené cumle na flasu mam akurát čerstvo.. .Ale obe baby hore 😠 😖 🙄 🤐 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

dioliana1
30. jún 2009

juli to zajtra ti pribudnú dvojky, či už ich máš dnes?

najjulinka
autor
30. jún 2009

zajtra

mata2
30. jún 2009

laculik,tych 15 dni zacne bezat az odo dna,ked si aj otec preberie rozhodnutie sudu.My sme mali sud 6.4.,ale pravoplatny bol az od 7.5.,lebo bio si ho racila prebrat az niekedy po 20.aprili

yukki
30. jún 2009

Magi, Ty tým svojim deťom dávaš na večeru odvar z nezrelých makovíc? Keď Ti o pol osmej spia? kika teraz práve-snáď-dúfam-odspala.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre