Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

mixka
31. júl 2009

ahojte 🙂

uz mame aj celkom spratane, tak zacinam zase normalne zit a zavislacit 😀

vsetkym nastavajucim rodicom a ich detickam gratulujeeem a tesim sa s vami 😵

yukki
31. júl 2009

Mixka, jak sa majú Mixíčatá? Pomáhali lepiť podlahu?

mixka
31. júl 2009

yukki, maju sa fajn 🙂 nepomahali, chodila k nam moja mamca a venovala sa im za ten cas a ked sme robili najvacsiu izbu, cize obyvacku, tak boli cely den u nej. sme tam vzali cestovne postielky a tam aj cez den spali, obedovali, olovrantovali a prisli domov az vecer a sli rovno do vane a hajat 😀

janivonbenji
31. júl 2009

adi,
aj ja by som zahlasovala, ale asi som trochu mimo alebo ?!....

lenkove
31. júl 2009

Mixinka
krasny pionersky tabor ste malym spravili 😀 😀

macocha
31. júl 2009

Adi, chceš snáď povedať, že máte fotku vo finále Modernej ženy? Lebo to som obzerala včera... alebo ste niekde inde? 😕

mixka
31. júl 2009

lenkove, ze 😀 😀 😀

laculik
31. júl 2009

ja nechapem kde a co mam hlasovat 😒
dnes aj zajtra som s malym sama, tak som nevahala a prerobila izbicky, jedna je malej a druha maleho. Cize som z herne prestahovala stolik, skrinku a par veci do malej izby a maleho postel dala do herne a fotky polepila atd. proste maju kazdy svoju izbu teraz. mala akoze "studentsku". maly ked to videl, tak len vykrikoval jeeeeeej, jeeeeeeeej a plysaky si nahadzal do postielky, ze budu spinkat s nim. Uz uplne vsetko rozprava, dokonca aj sklonuje. Kamarati, co ho nevideli dva tyzdne, su sokovani. Pekne povie, prosim si a podakuje sam od seba. Sikovnik.

adrianamickova
31. júl 2009

dakujeme vam za podporu konikove maminky 🙂
teraz som podala sonke lieky, teplota zase stúpa☹ a v nose toho mame na kiláááá ☹ ☹

mixka
31. júl 2009

fiha laculik, to je supeeer 😵

aj krpate uz maju svoju izbicku, len este ju musim nejak vyparadit, zatial maju novu podlahu a postele 😀

janivonbenji
31. júl 2009

aďa,
tie tvoje baby sú ale krásavice..a ten výraz...asi herečky 🙂 ...šťastné herečky...

lenkove
31. júl 2009

Laculik
Kikusko jeeeej, jeeej 🙂 to bude zaryty optimisita 😀 😀

Adi
nech sa Sonicka vylieci.. moja zlata..

lenkove
31. júl 2009

Inak, ja som sama, muza mam na sluzobke.. este tyzden, uz je tam dva.. a nema cas sa so mnou porozpravat...
dnes som mu volala, ze kedy mu mozem zavolat do hotela, aby sme sa porozpravali a on mi zacal vysvetlovat,ze na mobil to budem mat lacnejsie.. 🙄 tak som mu musela este aj vysvetlovat, ze sa nepytam kedy mu je najvyhodnejsie cenovo zavolat, ale kedy ma cas.. pomoc... ked sa "to" vrati zo sluzobky, budem mat roboty plne ruky, dat ho do normalneho stavu 😀 😀

adrianamickova
31. júl 2009

herečky,šibalky beťarky šidláááá
minule som bola u kaderničky s obidvoma....ani minutu nesedeli,neviem či som dobre ostrihaná lebo aj ja aj
kadernička sme pozerali na nich,všetko chceli chytať,pozerať čo to načo to je???..... 😖 😖

lenkove
31. júl 2009

no Adi, je to jasne.. Budu modelky, stylistky alebo kadernicky 😀 😀 zistuju ako to v salone vyzera, nechapes? 😀 😀

dioliana1
31. júl 2009

je tu ešte niekto? 😲

mixka
31. júl 2009

ja, ak to staci 😀

lenkove
31. júl 2009

Doliana
ja pisem kazde dve minuty, zda sa mi, ze to znamena,ze som este tu 😀 😀 😀

laculik
31. júl 2009

vy ste rychle, ste mi hned styri napisali IP o hlasovani 😀 😀 😀
adi, tak to si teda neviem predstavit ze by mala bola so mnou u kadernicky, nevydrzi sekundu v klude. minule v posilke bola jedna baba s malou a mala sa jej asi 45 minut hrala s babikami rovno pri beziacom pase. NECHAPEM! moja by rozobrala celu posilku na cimpr campr. Ale hlavne je, ze to viem a neberiem ju teda na taketo miesta. Az teraz pri malom (o ktorom cudzi tvrdia, ze je aktivny a neurologicka, ze mierne hyperaktivny!), som pohopila, ze mala je mega super hyper tornado 😠 .

adrianamickova
31. júl 2009

😀 😀 😀 😀 to ma nenapadlo 😀 😀

lenkove
31. júl 2009

Laculik
vidis, keby si nemala toho flegmatika, tak by si ani nezistila, ze Tornadko je tornado 😀 😀 😀

dioliana1
31. júl 2009

začínam upravovať pas, už len 6 dní a bude upravený navždy

dioliana1
31. júl 2009

ja hlasujem kedy si spomeniem, ako často treba?

dioliana1
31. júl 2009

môže sa stať dieťa hyperaktívne pri svojom hyperaktívnom súrodencovi?

lenkove
31. júl 2009

Doli
o hlasovani som citala, ze casovy interval na hlasovanie z jedneho pocitaca neprezradia.. 😕 ale ze to beru viackrat ako raz denne 😉

dioliana1
31. júl 2009

inak bebe si vyskúšala beh za Malou v šlapkách 😀 , no dobehla ju skor ako ja 😀, Kondičku má.... 😀

dioliana1
31. júl 2009

tak super, ja rano okolo obeda i večer 2-3 krát hlasujem

laculik
31. júl 2009

dio, fuha, zaujimava otazka, ale ked sa pozriem na seba a mojho brata, tak asi nemoze. bracho bol vzdy kludny, mily a tichy a pri mne sa nikdy neztornadovel 😀 . je taky aj teraz...

dioliana1
31. júl 2009

tak Malý je skrytý talent na šibalstvá, ale nie je taký rýchly ako Nata, tá sa otočím a už neviem kde je a čo vyvádza...

dioliana1
31. júl 2009

až dnes chápem o čom hovorila magi, ked sa lúčila s deťmi... 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre