Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

yukki
7. aug 2009

Dobrý deň, dnes sa mi o pol šiestej podarilo prehovoriť Kiku nech ešte ostane v posteli, kým vyvenčím pokŕmim a ešte mi do siedmej pospala Hurááá!
Kto to všetko stadeto ide na pobyt do Tatier-Laculíkofci, juliofci...a ešte dakto?

najjulinka
autor
7. aug 2009

vivien

janivonbenji
7. aug 2009

ahojte,
u mňa káva dopitá a práve naberám odvahu alebo možno skôr chuť, chcem zavolať môjmu riaditeľovi, že kedy nastúpim do práce a tak...sa nám to kráti a budeme s kubkom zarezávať - ja v robote a on v škôlke..... 🙂

ešte k tej vašej včerajšej téme...mne a o mne nech rozpráva každý čo len chce, m.f...... len nech dajú pokoj môjmu jakubkovi....lebo to že budú krútiť hlavami, že sme si adoptovali dieťa - my "len" biele, tak s tým som počítala, ale že bude niekto malému hovoriť : ty chudiatko adoptované....tak to ma zraňuje....ale keď som to počula, tak na odpoveď som sa zmohla : chudera !!!!!...od vtedy sa ale tá "pani" so mnou nebaví 😀 😀 😀 , lebo som sa zapredala akémusi adoptovanému decku s bohvieakými génami a biomatkou ku.....preto sa aj snažím nerozširovať zástupy tých, ktorý to vedia..... 😉 ...neviem ako inak by som ho totiž aspoň ako tak ochránila od tých hlúpych rečí... 😒

mata2
7. aug 2009

caute,
hnusna,otrasna noc
dvojky revali skoro do 4h,zacala maca,vzala som ju do postele-zaspala
potom pustil milko,preniesla som macu do postielky,a vzala k sebe milka-zaspal
potom zas maca zacala,preniesla som spiaceho milka do postielky a vzala macu-zaspala
a takto som ich do 4h prelozila asi 10x
neviem co im bolo,takuto noc sme este nemali 😝

lenkove
7. aug 2009

Matiii
kurnakos to bola teda noc 😅

A k debatke co tu bola.. Myslim si, ze pre tie reci vela ludi dost bezdetnych odklada adopciu dietata a nikdy sa na nu ani neodhodlaju, asi.. Poznam jednych takych tak preto pisem 😉
Ale uplne k teme 😀 Ja ked som svokre povedala, ze a preco by sme si nemohli aj kofolku zobrat, ved romske deti su zdrave (mimo Veve 😉 😉 ) tak sa so mnou odvtedy pre istotu nebavi. Ale len na tuto temu, moja svokre je inak spravna zena 😉 tak dufam, ze to bude ok.. A moja mama si chcela adoptovat romske dievcatko, ale jej to otec vzdy zatrhol 😒 tak mam teraz spojenca ako remen 😉

mayap
7. aug 2009

už chlemcem druhú kávu, maťo raňajkuje ... a pred chvíľou mi volala svokra, že malý je už hore a prídu nás pozrieť... x-krát som v noci pchala ruku do postieľky, či malý nie je spotený, pocikaný (už konečne spávame bez plienočky aj v noci 🙂 ), a potom som si uvedomila, že veď nie je tu... 😅

cairka
7. aug 2009

mayap, ja tiež som viac citlivá ked niečo k veve také povedia...ale tak snažím sa ju pripraviť, tým že sa rozprávame, najnovšie preberáme, že je hnedoch 😀 (lebo sme minule stretli černocha a bolo jej strašne smiešne, aký je čierny 😅 )

lenkove, veve je tiež v podstate zdravá... 😉 respektíve není choršia ako každé 5-10 dieťa... 😅

cairka
7. aug 2009

a teraz kukám že to o tej chudere písala janivon.. 😅 😅 😅 tak oprava

adrianamickova
7. aug 2009

čavko...
dnes sme sa pustili do upratovania,práčka perie vysavač hučí a aj telka
našim sa pači kuko,to davaju z archívu....na stv2 🙂 +pesničky to je niečo pre dievčatá
a dnes pride k nám babka i dedo 🙂 🙂 🙂 🙂
na obed chystame vypražany syr a nové zemiačky 😝

lenkove
7. aug 2009

adi,
mnaaaaaaaaaam, aj uhorocky? 🙂
dnes ma manzel narodeniny... a brachova manzelka opat prisla o babatko ☹ uz tretie 😔

mayap
7. aug 2009

adi, aj my sme mali dnes na obed vyprážaný syr so zemiakmi a polievku maťo vymyslel gulášovú...

lenkove,
manželovi blahoželáme ... ...a to so švagrinkou je mi ľúto 😢 , musí to byť pre nich ťažké... 😔

najjulinka
autor
7. aug 2009

baby mááám druhý kočík.. bdem mať štvorčatový... tešíííííííím sa... 😀 😀 😀 Veeeeeeelmi 😀

lenkove
7. aug 2009

Ludia, co mate s tym syrom? Aj smejka mali syr 😀

mayap, vdaka.. no to je 😔

mayap
7. aug 2009

juli, čítala som... 😲 🙄

mayap
7. aug 2009

lenkove,
čo chceš? to je predsa zdravá vyvážená strava... 😀 😀 😀

lenkove
7. aug 2009

Mayap mnam mnam 😀 😀

Juli, to je des 🙄 🙄

cairka
7. aug 2009

jéj, aj ja by som si dala syr 😝
leni 😢

mayap
7. aug 2009

som pahltná, momentálne vyžieram nanuk... 😝 😀 😀 😀

adrianamickova
7. aug 2009

aj uhoročky a guľašovu polievku,no to je teda ......ako nam rovnako chutí 😀 😀 😀 😀 😀
už mame babku doma a mamka je nevideteľná......

najjulinka
autor
7. aug 2009

ja som sežrala praženicu.. ešte asi na zajtra uvarím cestoviny, ale nevyváram, ekd pojdeme na dovču, nech v chladničke nič nie je.....

adrianamickova
7. aug 2009

lenkove
mužičkovi všetko najlepšie, 🙂 🙂

najjulinka
autor
7. aug 2009

Tak kavickujem a papam Paťu - to je nejaká tvarohová kková pena či čo.. 😀

lenkove
7. aug 2009

Adi
uz sa tesim, ako mu to poviem osobne. a dostal pohladnicu z banky, napisanu rukou!! a aj ja som mala 30 a nic som z banky nedostala a sme majitelia uctu obaja! pojdem sa stazovat! diskriminacia!!!!! 😠 😠 😠 😠 😀 😀 😀
a Adi, este vzdy si neviditelna? 😀

adrianamickova
7. aug 2009

som,babka vodu prosim babka obuj idu von,babka obleč babka pod....babka pozri....
ja som už len na umytie riadu....mičková 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
7. aug 2009

Inak dnešným dnom som s Lucinou prestupila na väčšie číslo plienok 😉 😀 😀 😀

lenkove
7. aug 2009

Ved si na teba spomenu, pockaj, ked babka pojde prec 😀 😀

Juli,blahozelam k prestupu na vyssi level 😉

najjulinka
autor
7. aug 2009

akože sme skočili rovno po tých od 9kg a su fajn... totiž minaju sa nam sponzorske 5-8kg... všetky 4 deti použivaju,ale Lucinke boli len tak tak a chcela som čosi väčšie, ale tie od 9 nehrozilo ešte nedávno... no dnes som skusila a dobré 😉 Sice ich ma uplne zaputé - lepakmi uplne ksebe, ale fajnovo jej sedia... Ono aj tie mam sponzorsky od 9kg... tak sa vytešjem, že aspo čosi z nich vynosí, lebo neviem či mi dajké d nich ešte dorastie... či ešte dajakého Kikušika-pampúšika dostanem 😵 😀 😀 😀 Ale dufam, že čoskoro jej dajak zapne, že ma chodiť na záchod... ale ked bude po mne, tak to bude drina... a ešt zo školky mi bude chodiť pošťatá... 😅 😖

mayap
7. aug 2009

juli, ani sa nenazdáš a prestúpite od plienok k nočníku a odtiaľ k wc-ku...
... a potom už len zohnať guľovnicu na Lucinkiných nápadníkov...
... a nakoniec ani sa nenazdáš a z teba bude babička... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

adrianamickova
7. aug 2009

pata,pochutka mojich dievčat....ľubia to najviac zo všetkych mliečnych kremikov 😝 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre