Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

zicon
10. sep 2009

Nemchapem, zas som mimo

zicon
10. sep 2009

Inac mi chodime na uzasne stretnutia, s klubu vodiacich psov, naposledy bolo 10 dedi do 6 rokov, 30 nevidiacih 20 vidiacich a 35 psov - idealna kombinacia na totalny chaos.

najjulinka
autor
10. sep 2009

mne by sa vodiaci psi k detom zišli.. nech ich pekne vodia.... lebo takto ich nahanat je sranda...

zicon
10. sep 2009

Vhodnesi by bol asistencak.

zicon
10. sep 2009

A co je ta tajnost navratu??

yukki
10. sep 2009

A ja zase s balením nepreháňam...lebo čo ja pozabúdam to iste Aďa bude mať!!! 😝
A veď môžte prísť kuknúť Júlia!
Dobrú noc!

najjulinka
autor
10. sep 2009

no uvidime....... ale nasadila si mi chrobaka do hlavy....

najjulinka
autor
10. sep 2009

Dobru noc. aj ja idem do hajan... neviem o ktorej vstava nový prirastok...

adrianamickova
10. sep 2009

nooo, 🙂 🙂 🙂 🙂

zicon
10. sep 2009

A oco zas ide, dobru noc

najjulinka
autor
10. sep 2009

pááááááá......

zicon
10. sep 2009

No nedostanem odpoved tak dobru nocku

najjulinka
autor
10. sep 2009

nedostanes....... zahraj sa na dektiva... inak pre baby tu normalna zaležitosť čitať medzi riadkami a minimalne na 2-3 frontoch 😝 😝 😝

zicon
11. sep 2009

Dobre ranko, tak rodinka je niekde v oblakoch .

yukki
11. sep 2009

Dobré ránko, Kike som zapla telku kým porobím posledné prípravy na opustenie usadlosti, a mi z kuchyne kričí: Smotana tečie! Ja skokom do kuchyne že čo zas vyviedla a to v telke ukazovali FONTÁNU. 😅 😀

najjulinka
autor
11. sep 2009

Dobré ránko. Tak my už v plnom prúde fičíme...

zicon
11. sep 2009

Rodinka stastne pristala medzi tavami.

Najjulinka neviem citat medzi riadkami

cairka
11. sep 2009

dobré ránko
baby, síce tu už asi nie ste, ale užite si pekný víkend 🙂

meteo - u nás pod mrakom. asi preto sme zas spali dosť dlho, len dúfam, že poobede zaspí, lebo poobede má prvýkrát krúžok, tak musí byť vyspatá, nech ju nevyhodia hned prvý krát 😝 😅

juli, aká bola noc?

cairka
11. sep 2009

zicon, vašim závidím 😅

adrianamickova
11. sep 2009

ja este som 🙂
cairka....dakujeme,aj vám pekný víkend prajeme 🙂 hádam vám nebude smutno,už by mala nastupit
lenkove 🙂
ahoj deti malé aj veľké 🙂 🙂

janivonbenji
11. sep 2009

ahojte...
...ja ešte k tým menám, čo ste včera písali, sa mi práve ráno stalo, keď som išla s malým do škôlky, stretla som moju spolužiačku a tá malému hovorí, že ahoj chrobáčik ! a kubko celý nasr...ý, že : ja sa nevolám chrobáčik, ja sa volám jakubko !!!!! 😠 ...takže my hneď všetko vykecáme...

....a ešte pridám zo včerajšieho ihriska : chlapec, s ktorým sa kubko hral, pil vodu z fľaše a dal aj kubkovi ( nemám to veľmi rada, keď nepoznám deti ), tak som potom kubka zavolala, že aby nepil chlapcovi vodu a keďže už mal toho kubko na rováši viac, tak som mu povedala, že inak zbalíme veci a pôjdeme domov...a kubko prvé, čo urobil, utekal za mamou toho chlapca a hneď jej vyklábosil, že ak bude piť vodu, tak zbalíme veci atď. atď !!!!... takže my všeeetko povieme.... 😉

...a pobytovkám, príjemný pobyt...a tiež ku ťavám pozdravujem, aj ja chcem !!!!!

najjulinka
autor
11. sep 2009

no zaujimava...o 3,45 Mirka zarevala... ale tým sme mali Lucku a Domču hore... Mirka hned spala dalej.. .Ale tie dve hladošky chceli jesť... 😀 😀 😀 Samozrejme už Lucku nešlo vrátiť do postielky a spala pri nás........... No vyspali sme sa...... ako keby nas parny valec prešiel....

cairka
11. sep 2009

jani 😀 😀 😀 veve je ako lucka a tiež jej málokto stojí za to, aby s ním kecala, tak na otázku ako sa volá odpovedá s nechuťou, že "ja som Sportakus" 😅 a potom stretneme niekoho, kto jej je sympatický, tak tomu povie aj čo nevie...

najjulinka
autor
11. sep 2009

Tak idem striedať... Teraz bol muž vonku s dvojkami a ja idem teraz von s Luckou a Mirkou.... Dominika dnes doobeda ostane nevyvenčená...

najjulinka
autor
11. sep 2009

Kde ste všetky???

cairka
11. sep 2009

už tu 😉 ideme sa napchať slepačou polievkou a hádam pôjde veve spať

najjulinka
autor
11. sep 2009

joj o spani ani nehovor...... tie naše na striedačku dnes zajvne........ 🙄 🙄 🙄 keby aspon dvojky nonstop nejačali.. .potrebujeme aj vypnuť občas....

cairka
11. sep 2009

tak to nezávidím také stereo, ale furt lepšie ako domáce kino 5v1 😀

najjulinka
autor
11. sep 2009

no dnes poobede su na striedačku.... dvojky chvilu spali... a vtedy si to odjačali Lucka s Domčou... Mirka je poklad, ten nejačí....

najjulinka
autor
11. sep 2009

Sa džgáme obedom my dospeláci... Mňamky...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre