Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

macocha
20. sep 2009

Katarinka, nechcem provokovat, ale ja som robila aktualizaciu cez telefon 🤐 😀
Ide zhruba o to, ze co sa u vas zmenilo, odkedy ste ukoncili pripravu, ako ste prezivali interakcie - teda ak uz boli. To treba prediskutovat a subjekt, u ktoreho ste robili pripravu, musi napisat aktualizovanu spravu, tu potom budes dokladat k podkladom na sud. (sud ma byt s dlhym u... 😅 )

macocha
20. sep 2009

Ludia hrozne mi chybate, uz ani nie som v obraze, co ma kto nove, ale uz zas musim, tak sa majte vsetci krasne a marodi mali aj velki sa rychlo uzdravte.

janivonbenji
20. sep 2009

katkamt,
nám keď volali, že je potrebné aktualizovať si niektoré veci ( potvr. o príjme, odpis z registra, potvr. o zdravot.stave), tak už sme sa blížili na prvé miesto v poradovníku a potom o 2 týždne nám už aj volali, že je tu kubko !!!...takže už sa aj vy dostávate na poradie, držím palce, mám takého tucha, že na vianoce budete traja 🙂

ralanka
20. sep 2009

Jani kedy vám to povedali lebo nám volala že sme tretí ale zatiaľ o papieroch nič nevravela tak ked ste boli prvý a už len čakali na dieťa? vtedy ste vybavovali nové papiere? díky

ralanka
20. sep 2009

halóóó kde ste všetci čo pozeráte Hriešny tanec? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
20. sep 2009

Jo posielam foto... Ajednýmokom čumi na superstar... polievku medzitým chystám... a tak...

mata2
20. sep 2009

Ahojte,
dnes sme krstili dvojky,pridala som zatial iba jednu fotku.. 😅
krstenie obaja prevrestali... 😲
idem skolabovat do postele,uz mam toho nadnes dost 😔
ale inac bolo super,aj pocasie perfektne,dvojky su zase zasypane novymi hrackami 😉

najjulinka
autor
20. sep 2009

akurát som kukla fotky, že tam macku mučia

zicon
20. sep 2009

ja opravujem comp.
Inac ten tvoj kocik - to je t-34 medzi kocikmy. Ani sa necudujem ze cumeli. A strielnu to ma kde?

najjulinka
autor
20. sep 2009

no striela sa pomedzi slnečník a strechy korbičiek... tam to ma taký priezor... taký presnena kuk...

adrianamickova
20. sep 2009

mata,tak máte to za sebou,nevadí že plakali macka bola parádnica,
verím ti,oddychni si,vyspi sa... 🙂 🙂

najjulinka
autor
20. sep 2009

no brat ešte zistil, e mu zmiol spacák a čo je blbé - požičaný stan........ 😖

najjulinka
autor
21. sep 2009

Tak včera som sa ondila s foto a netuším či ich odoslalo....

cairka
21. sep 2009

dobré ránko.
my sme už doma od mudry - dýchanie čisté, hrdlo chytené...v piatok budú výsledky dnešného výteru a uvidíme, čo bude dalej...minulotýždňový výter z konečníka má síce negatívny na salmonelu (konečne 😎 ), ale za to pozitívny na streptokoka, toho, čo mala aj minule aj čo mala v hrdle...a to brali výter pred poslednou dávkou atb, som strašne zvedavá, na ten výter z hrdla, či nebrala 10 dní ATB zbytočne 🙄
a máme lístok na neurológiu, kvôli kontrole v 3 rokoch...a tam sa vždy dlho čaká...ale aj som rada, budem naistom, či je hyper, abo nie 😝 niekedy som presvedčená, že nie je, ale niekedy si nie som istá...

cairka
21. sep 2009

yukki by mali operovať kolo desiatej, tak si na ňu pomyslite vtedy prosím 😉

juli 😖 a už tušia, kto to mohol byť?

najjulinka
autor
21. sep 2009

cairka nevedia.....

martina_maxian
21. sep 2009

krásny deň prajem baby...
ako sá ma Lucka, pustia ich dnes domov?

najjulinka
autor
21. sep 2009

béééé v brokolici je husenka... pomooooooc... béééééééééééééééé 😝 😝 😝 Týmto moje deti skončili s brokolicou.. bééééééééééééééééééééééééé... .fuuuuuuuuuuuuj.....

zicon
21. sep 2009

A to sa nevies podelit s prirodou??

V zelenine sa husenica moze vyskytnut, horsie su musie cervy v udenom mase to je mnamka

ralanka
21. sep 2009

julia čo stresuješ húsenicu daj preč brokolicu poriadne opláchni a daj variť nič sa ti nestane nebud fajnovka 😀 😀 😀

najjulinka
autor
21. sep 2009

fuu.. .4 deti mam doma... a od rana 7 posratých plienok... tie deti mi to robia naschvál.... 😝 😀

najjulinka
autor
21. sep 2009

husenica sa inak nehýbe.. to je asi mrtvola......

cairka
21. sep 2009

juli, ešte ťa nezjedla tá húsenica? 😕

najjulinka
autor
21. sep 2009

tak Lucka bola na ultrazvuku.. .ultrazvuk sa priklana k tomu, že cysta.... že to zvykne po udretiach.. .nevieme o tom, žeby sa tam udrela... a že o sa vstrebava aj rok..aj dlhšie.......

ralanka
21. sep 2009

julia tak načo si si brala tolko detí ked sa sťažuješ na toľko pokakaných plienok? 😀 😀 😀
to nie je len od rána do večera sedieť za PC to sa treba o ne vedieť aj starať 😀 😀 😀 😀 😀

mixka
21. sep 2009

veru veru, ja nemam cas sedavat za pc cely den pri dvoch...

najjulinka
autor
21. sep 2009

vsak ani ja nie...... 😀

ralanka
21. sep 2009

no ixka a to máš len dve a čo tak štyri? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ralanka
21. sep 2009

ani by sme nepovedali ved skoro každý druhý príspevok je tvoj alebo hned dva tri po sebe aby si ich mala čo najviac 😀 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
21. sep 2009

no len ja pri počitači nesedim... je tu zapnutý a ked s da, tak odpisem.... (postojačky)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre