Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

mixka
5. jún 2009

rita a ine babo pre vas nemaju ???

rita55
5. jún 2009

mixka neviem budem volat socialnej.Ja som uz mala vsetko pripravene okrem mliecka a kocika.

mixka
5. jún 2009

jasne, urcite tam je nejake malicke miminko, ktore na vas caka a potrebuje vas, nevzdavaj sa, ked uz si v ocakavani noveho clena rodiny 😉

janivonbenji
5. jún 2009

rita,
ja ťa chápem a je mi to veľmi ľúto....
asi viem ako to berieš... ja mám jednu vzdialenejšiu príbuznú, u ktorej časom čakáme, že "niečo" sa jej stane a v lepšom prípade to vyrieši, že dá na adopciu...keby mi to malé ponúkli, tak viem, že by sme si ho nezobrali!!!! aj keď babo za rodičov nemôže !!!!!...ale už by tam bol akýsi predsudok, možno blok, lebo poznám mamu, ktorú nemám rada a protiví sa mi ( je to smutné, ja viem, ale je to tak...)
držím palce....

dioliana1
5. jún 2009

Cawte, dnes by mali skončiť majstri, robia do večera...ale ešte sa bude pokračovať svojpomocne, už sa teším domov....čakáme na súd-stále...nevieme ani termín

lenuska74
5. jún 2009

Ahoj dioli 🙂 tak to je super
že vám to tak rýchlo ide

magimary
5. jún 2009

ajojte ! 🙂
máme to za sebou!!!
a v zdraví šťastí a bez komplikácií, dokonca bez jedinej slzičky (či iného "hádzania sa" ) 😅 , je to môj malý veľký hrdina... všetky deti (7) tam mali oboch rodičobv a tí ich nemohli udržať po premedikácii, skákali, vyskakovali z postelí, kričali, plakali, stonali a náš Tomik oddane ležkal s prevrátenými očkami, nič nehovoril, nič nerobil, iba čakal... keď mi ho odniesli, tak som ich poprosila, nech ho aj odsajú, že nerád smrká a keď ho priniesli, hneď medzi dverami hlásili, že odsávať nebolo treba, lebo krásne smrkal... , 😎 bol teda síce celý od krvi (ostatné odsaté deti boli pekné čistučké a neodsaté "ronili" krv z každého horného otvoru...( 😢 ). 😝 .. 😔 a tak aj Tomi, ale aj to maximálne hrdinsky zvládol a pri maximálnej oťapenosti (ktorá sa dostavila až po zákroku) fakt ochotne spolupracoval a smrkal tak, ako som mu hovorila...
po celom dni a operačných stavoch, bolo aj tak najbolestivejšie pichnutie do nôžky (ale ani pri tom nemrnkol ), 🙂 na ktorú ešte teraz kríva...
bol skrátka najväčšou jedničkou nášho operačného dňa...
😵 ďakujeme všetkým, ktroí ste na nás mysleli!!! 🙂veľmi nám to pomohlo...

riti, ja som nikdy nad tým takto nerozmýšľala, ale veru neviem, ako by som asi zareagovala...možno by záležalo aj od toho, ako blízko by sme bývali a ako by sme sa poznali... ale chápem Ťa, a je mi ľúto, že je to takto... 😔 ,
no zároveň sa aj trochu hnevám na "systém", že Ti to nepovedali skôr...skôr, ako ste sa zamilovali... ☹

mixka
5. jún 2009

super magi, ze to mate za sebou 😵 😵 😵

lienocka235
5. jún 2009

Magi super ze to mate stastlivo za sebou...

Rita kazdy mame ine limity.. ine skusenosti a hlavne nie sme v tvojich topankach ako sa hovori...

urcite to nebolo pre teba jednoduche rozhodnutie, myslim na teba aby to prebolelo.. lebo je to velmi tazke ja som mala pocit ze mi amputovali srdce.. ked ....

ja ti prajem nech sa cim skor najde dietatko.. vhodne pre vas.. a vy pre neho...

magimary
5. jún 2009

a máme ešte jednu novinku...
opäť je nás o jedného menej... 😔 😉
môžete mrknúť do môjho pasu a do albumu...

lienocka235
5. jún 2009

magi.. viem ze to mozno vyznie blbo.. ale mna to potesilo... lebo mi to prislo ako natahovanie... zbytocne pre vsetky zucastnene strany.. tak nech smutenie prejde co najrychlejsie.. 😉
to je asi normalne nezvyk.. pre teba mat len tri deti.. 😀

lienocka235
5. jún 2009

este ti musim napisat.. pozrela som album.. a krasny je /Mensi/ a take tam ma radostne ocka...

mixka
5. jún 2009

magi, naaadherny chlapcek 😵 ale aj zajko je krasnucky 😵 😵 😵

najjulinka
autor
5. jún 2009

no mary.. .fiha... objednavaj si nejakú babu... 😉

ja už som si dnes robila tickerík na dvojčatká 😅 Ked ja ich chem a rátam s nimi už...........

mixka
5. jún 2009

veru magi, dievku chcem ja, tak len ber 😉

magimary
5. jún 2009

ano, lieni,určite to bolo len (strašné) naťahovanie-a najmä malého... 😔
ja som šťastná, že sa to skončilo a už sa bude môcť konečne napevno zakotviť...,
ale aj tak som si večer a ráno poplakala... 😅 😔 😉 (dnes už nebol čas)...
ale prvýkrát mám taký super pocit, že som si tú rpzúčku tak nejako užila...
večer už som sa venovala len malému a ráno (keďže sme skoro vstávali, tak som si ho hneď po rannom mlieku vzala k sebe do postele a spolu sme si "porozprávali", čo a ako bolo a počas toho som mu ešte stihal napísať pár slov na rozlúčku do pohľadnice, kt.je len preňho...
😔 🙂
skrátka, ďalšia etapa je za nami, ďalšie spokojné a šťastné babulko je doma...som vlastne spokojná (aj ked už mi chýba... 😅 😔 )...

a áno, lieni, aj to si vystihla, je to pre mňa nezvyk...už som o tom dnes hovorila aj so psychologičkami v dd..., že teraz si chvíľu oddýchnem (pri jednom+2) a potom asi budem "potrebovať" ešte jedno 😅 😉 ), takže s tým rátajú... 🙂

lienocka235
5. jún 2009

mixka.. co dievku ty chlapca obzeraj 😀 nei len same dievky.. bo tvoj muz bude ako kral... tri baby 😀

mixka
5. jún 2009

lieni, chlapca ee asi, nas ocko chce byt jediny obletovany a hyckany svojimi zenami 😀

lienocka235
5. jún 2009

ved ho presvedc.. ze aspon bude mat s kym chodit sibat na velku noc.. a pustat si terenne auto na dialkove... a stavat z lega robotov.. / nas sa to snazi nutit robit ninku.. teda snazil ale ona na to moc neni... ona je taka jemna dievcenska.. /

otazka znie co chces ty? zena to uz vzdy nejako spracuje tak ze muz nakoniec uzna ze to chcel tak ako chce ona...
neviem ci chapete lebo ja mam pocit ze pisem po hotentotsky.. ale ja sa s tym stretam denne.. kedze robim v takmer 100 perc. muzskom kolektive.. a aj na tom svojom exemplare doma 😀

magimary
5. jún 2009

ďakujeme, naši chlapci sú naozaj krásni... 😵
a teraz už aj zdraví...(dúfajme, že navždy) 😔

ja už si nevyberám, lebo doteraz som vždy chcela babulku a mali sme len chlapcov (česť výnimke 😅 -Macuške), tak to teraz nechávam otvorené (a možno... 😅 )...

najjulinka
autor
5. jún 2009

No však to sa uplne vyberať nedá... Ja som mohla tiež skončiť pri chlapoch.. aj ked som chcela baby... ale nebola to nejaká nevyhnutná podmienka to pohlavie.... 😀 😀 😀

najjulinka
autor
5. jún 2009

A nakoniec povahovo mi Kiko bol veeelmi blízko.. .veeeeelmi... a aj dnes som vravela, že ako dobre, že bol u nás.. .že som rada, že sme ho mali.......... proste bol náš.. a že strasne vela energie dával... 😵

mixka
5. jún 2009

lieni, ja chcem tiez dievca 🙂 a sibacku my neriesime vobec, nastastie. ja nenavidim ten posahany zvyk a aj keby sme mali 100 chlapcov, sibat sa u nas nebude 😝

lienocka235
5. jún 2009

my sme 4 sestry a nasi maju 2 vnucky.. a 1 vnuka najmladsieho.. takze z tej strany prevaha bab.. a muz su 3 bratia.. mal len bratrancov a ti len synov.. az nasa N. je prve dievca... takze tak pol na pol...

my sme boli dokonca so sestrou rovnako tehotne.. porodili sme s rozdielom 1 dna.. a chodili sme k jednemu doktorovi a ten nam naopak povedal.. pocas tehu.. mne chlapca jej dievca... takze potom sme si menili veci.. pre deti po porode.. 😀
magi.. to je super ze su chlapci zdravi.. a neboj babulka pride... este si uzijes vrkociky a suknicky..

magimary
5. jún 2009

juli, veď my vieme, ako je to s tým naším vyberaním 😅 😀 🙂
juli by chcela len dievčatká, dvojčatká a malé bábenká a ide skočiť po dvoch starších dvojčatkách a je celá happy... 😅 ;
ja chcem od začiatku len babule a som šťastná, že mám tieto moje chlapčenské Zázraky... 😵 😀
takže výber ako výber, však juli?! 😅 😀 😉

magimary
5. jún 2009

mali sme pekné číslo všetkcýh príspevkov 😉
1555 🙂

lieni, to je pekné...
no, mojej sesternice sa v nedeľu narodila Kristínka (včera prišli z pôrodnice a hńeď mi priniesli mliečko pre Zajka 😵 ) a ona pochádza z troch sestier, ktroá každá majú po tri dcérky, takže moja krstná mala len dcéry a teraz majú k nim len vnučky...skrátka samé baby širinu-marinu... 😅
brala by som... 😀

lienocka235
5. jún 2009

Mixka.. tak potom neni o com... ked babu tak babu... 😀 aj ja neznasam sibacku.. najradsej by som isla prec.. ale nasu proste bavi chystat vajicka.. a okolo toho.. a cakat na kamosov.. este aj zadok natrci.. ked ju idu sibat..
😀 neviem po kom to ma.. ja som na sibacku chodila prec radsej..
Juli aj z fotiek bolo vidiet ze Kiko je take slniecko.. 😵

mixka
5. jún 2009

lienocka, vsak ked baby dorastu a budu chciet sibacov, ja im vsetko pomozem nachystat a pojdem na cely den prec a budu doma s ockom 😀 co sa ja budem stresovat kvoli im sibacom 🙂

najjulinka
autor
5. jún 2009

mary dvojčat baby bol moj sen ale k týmto dvom babám co mám som max. spokojná s párikom.. .ani dvoch chalanov by som sa tak nehnala... ani 2 baby... a navyše taký párik má jednu výhodu... ja mam podedeného kooopec oblečenia... a keby som mala 2 chalanov alebo 2 baby tak by som mala blbý pocit, že nie su uplne rovnaké.. a tak ked su parik, tak sa to odomna neočakáva a su odpustené drobné nerovnakosti...
Inak preto ja mam rada dvojičky 2 baby alebo 2 chalanov, že sa daju lepsie rovanko obliect... 😀 😀 😀 Ale vzhladom na to, že nejak é to oblečko mám a hodilo by sa ho využívať, tak je párik to naj teraz... 😀 😀 😀

mixka
5. jún 2009

juli, pekne si si to zdovodnila 😀 😀 😀 ale to kukam, ze si vseobecne my zeny vieme vzdy najst uzasne dovody na napady co nas postihnu 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre