Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

janivonbenji
12. dec 2009

😀

dobrú noc, idem ja ta het...ahojte...

najjulinka
autor
12. dec 2009

fuha... tak mi kočka napisala... a m ešte ja duplový televizor.. .ale 2,30 za taku malu kocku mi pride dosť... 😅 ale zas.... jooooj... soom sa nemala pýtať že či nema z toho setu aj iné kúsky... a ešte aj gauč.... ale same drobaky,a le suma je už riadne vysoká spolu... 🤐

dioliana1
12. dec 2009

dobrú noc
😵

najjulinka
autor
12. dec 2009

sakra nechodte spať.. ja si pravem objednavam Vianocu 😅 😅 😅 no a k tomu si kupim boty a som vybavená 😀

najjulinka
autor
12. dec 2009

ja už papaám zajtrajšiu hovädziu polievku 😅

najjulinka
autor
12. dec 2009

No už všetky hajáte, tak idem aj ja. Dobrú noc.

najjulinka
autor
13. dec 2009

Dobré ránko. Tak Lucinka k meninám dostala Duplo Supermarket 😵 My sme jej darček pri oslave nedavali, aby nemala všetko naraz, takže dostala darček až dnes.

janivonbenji
13. dec 2009

pozdravujem LUCINKU a prajem všeeetko najlepšie.... 🙂

všetkým príjemný deň, myslím, že aj my budeme mať príjemný, potom dám info 😎

yukki
13. dec 2009

Lucinke všetko najlepšie k meninám!

cairka
13. dec 2009

lucinke všetko najlepšie 😵

martina_maxian
13. dec 2009

ahojte,,, Luckám, Luciam a Lucinkám, prajem všetko naj naj naj k dnešným meninám... 🙂

maznacik007
13. dec 2009

Lucke vsetko najlepsie

najjulinka
autor
13. dec 2009

Dakujem za Lucinku a aj ostatným Lucinkám a Luciam prajem všetko naj... Kto tu je Lucia ešte? Mna tak v rýchlosti len 2 napadaju.. .laculik a bubina Lucinka........

laculik
13. dec 2009

ahojte!
sniezik sa nam chumeli, zimicka uz prisla 🙂 🙂 🙂 ...
vsetko naj luciam a zaroven dakujem 😀
..ani ja ziadne cece nenosim, a to moj MM na zaciatku mi darovaval, ale v sufliku ich mam... ked sm bola mladsia, tak na zapasy som musela davat vsetky ozdoby dole, a nejako som si odvykla, ze ked dam teraz prsten na ruku, tak ma to tlaci 😅. a to som v puberte aj piercing na nose mala 😀 . ale voooobec neviem co by som chcela na vsetky tieto decembrove sviatky.
peknu nedelu zelam, my ideme k svokrovcom na obed a potom som ich navnadila, ze medovniky u nich piect budeme (deti)...

magimary
13. dec 2009

všetko naj všetkým LUCINKÁM!!!!
juliLucinke, laculikLuciknke, bupi má tuším Lucinku a všetky na ktoré si hneď nespomeniem!!!
Moje krstniatko je tiež Lucinka, tak jej ideme zablahoželať poobede.. 😉

Krásnu nedeľu! 🙂

magimary
13. dec 2009

sorry-bubi ni bupi 😅 😉

najjulinka
autor
13. dec 2009

Tak ja som poobede aj po káve už.. .Duplo roztriedené čo dnes Lucinka dostala... Poobede odlifrujem Mirku von... A potom skočím so zvyšnými babami asi do obchodu alebo na vlak kuknuť... ešte uvidime.. .alebo ostanem trčať doma.. .sa mi do tej kosy nekce.. ale koli deckám by som mala...

cairka
13. dec 2009

ahojte. my sme doma z ministretka, vaneska naobedovaná v posteli, čo viac si priať 😝 Na stretku bolo super, deti úžasné (všetky 4), nabudúce nás hádam bude viacej 🙂

najjulinka
autor
13. dec 2009

Snad ste aj spravili fotodokumentáciu cairka 😉 😀

cairka
13. dec 2009

jasné, niečo máme, neskôr dáme 😉 hoci zachytiť jakubka a vanesku na fotku bol trocha problém, obaja sú z rovnakého cesta 😀 a markétka s marečkom boli proti nim takí kľudnučkí 😵

najjulinka
autor
13. dec 2009

marketka a Mareček tiež dorastú časom 😉 Aj ked Mareček zatial vyzerá na kludasa čo sa hier týka. To skor Marketka bude divokejšia asi... aj ked ono sa to ešte može uplne inak vyvinuť.. že aj ked prišli do domova, tak vyzeral Maareček šikovnejší,a le potom v domove bola šikovnejšia Marketka... takže ono sa ešte uvidí... ale Mareček je zatim klidas... jeho som sa nebála nai s DOminikou samotneho v izbe nechať a ist dakde za roh... 😵 😵 😵

martina_maxian
13. dec 2009

ahojte,,, u nás sa spinká,,, a my konečne naobedovaní,,, pojdeme na prechádzku,,, kým sa tu spí... 🙂
stretko bolo super, som rada, že som baby stretla... Vaneska a Kubko sú krásne deťušky... 🙂

mixka
13. dec 2009

ahojte 🙂

lucky velke aj male, krasne meniny vam zelam a vsetko naj naj naj 😵

najjulinka
autor
13. dec 2009

Baby ja som v štvrtok na školení získala pekný výcuc, že ako by sa mala robiť kniha života... kto kce tak pošlem cez skype.......
Mne Lucinka práve sa budí.......

janivonbenji
13. dec 2009

...aj ja sa pripájam, stretko bolo výborné,
vaneska je také živé striebro ako ten môj jakubko...ku koncu sa už trošku detský kútik otriasal od ich kriku, ale vydržal, myslím že si deti celkom sadli jeden druhému, takže určite musíme ešte zopakovať...

...no a m+m ??? sú ešte krajší ako na foto a čo ma veľmi prekvapilo bolo, ako sú za tých pár dní namotaní na maminu a ocina, ocino len na vecko išiel skočiť a už malý za nim, že kam ide ?!...fakt je to už zohratá štvorka a rodinka ako "odjakživa"....pôsobia veeeľmi pohodovo... 😉

bolo mi potešením všetkých stretnúť... 🙂

najjulinka
autor
13. dec 2009

no dvojkam sa už na prvej interakcii noví rodičové páčili.. .fakt si sadli 😉 😀

janivonbenji
13. dec 2009

laculík,
na teba som pozabudla, aj keď viem, že máš dnes sviatok, tak až teraz, ale o to úprimnejšie, všetko najlepšie...
🙂

mixka
13. dec 2009

martinka, velmi sa tesim, ze si na vas deticky tak rychl zvykli 😵 😵 😵

dioliana1
13. dec 2009

Juli mne pošli prosím.. 😉

brulka
13. dec 2009

ahojte! lucinkam vsetko najlepsie 🙂 a tiez krasnu nedelu vsetkym!

mati certici su krasni a vyzeraju tak stastne 😵 😵 😵 je to naozaj uzasne ako rychlo ste sa zzili 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre