Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

cairka
25. dec 2009

jani, nevidela 😉 ale ona je ako posadnutá pipíkmi... 😅 ona si pchá hračky do gatiek, že to má pipík... 😝 Ona je Sportakus a preto musí mať pipíka 🙄

yukki
25. dec 2009

fajn darček! Kiahne...ako ste mu to zabalili?
U nás odchádza posledný sneh...už vidno trávu..leje ako z konvy...pôjdeme splavovať Hnilec!

janivonbenji
25. dec 2009

yukki,
😀 papier som ušetrila a nebalila som 😀 ...veď zabaliť 100 cm a 16 kg ( lebo to sú kubkove miery a keďže to už to má všade !!! by som musela celého zabaliť ) to by chcelo veeeľa papiera a ja taký lakomec a šetrný typ zároveň 😀 som papier, čo ostal, radšej odložila na budúci rok 😀

janivonbenji
25. dec 2009

cairka,
kubko je zas posadnutý babätkami ( stále od nás pýta, že chce 😝 ) a tiež podchvíľou pribehne s "bruchom" - napchá si niečo pod tričko a potom chodí, že tam má bábätko a musíme počúvať bruško, že či plače abo spinká 🙂

marketka1
25. dec 2009

Ahojte prajem Vám príjemný sviatočný deň 🙂

http://elfyourself.jibjab.com/view/1RlwlUJNVHqv...

cairka
25. dec 2009

baby, akurát je na ČT1 rozprávka, ako cigánsky chudobný chlapec chce za ženu bielu princeznu, volá sa to "Dilino a čert"

martina_maxian
25. dec 2009

ahojte všetci,,, 🙂 prekrásne vianoce prajem všetkým ... hlavne nech sú plné lásky, porozumenia a rodinnej pohody... 😵 😵 😵 😵
U nás je to úúúúúúúúplne fantastické..... s detičkami je to niečo neopísateľné... 😵 😵 😵 😵 😵

cairka
25. dec 2009

teda dnes to tu žije 😕

marketka1
25. dec 2009

Ahojte halóó 😲 😲 😲 😲 😲 tak dnes tu je riadne mŕtvo.

zicon
25. dec 2009

Neni cas

maznacik007
25. dec 2009

mixka nejdete nahodou do mc racik v nedelu poobede ? kde to presne je?

mixka
25. dec 2009

maznacik, my do ziadneho mc nechodime a kde je racik voooooooooooobec netusim 😕

najjulinka
autor
25. dec 2009

mixka vy mate kolektiv doma, nemusite vyhladavať 😀 😀 😀 To aj ja nikde do MC nechodim... Vsak naco? Ja skor deti od seba oddelujem, aby nežili len v kolektive, ale berem aj po jednom-dvoch von a tak 😀 😀 😀

My sme dnes boli po návštevách... U svokry najprv, potom u mojej tety... Náročný, ale fajn deň 😉

mixka
25. dec 2009

aj krpky dnes boli na dvoch navstevach 😀

najjulinka
autor
25. dec 2009

No DOminika nám spala u svokry 3hodiny poobede!!!!!!!!! To tak ani doma nespinká 😀 😀 😀 A potom som už jej zobudenie urýchlila, lebo by sme tam snad boli do večera... Mirka si zdriemla len v aute medzi návštevami a Lucka vooobec... Včer Lucka bola hore 13,5 hod NONSTOP 😨 😨 😨 Dnes už velkáčky hajaju, tak aspon to...
Včera Karol ráno pri strihaní nechtov zacvakol Lucke do palca - trolilnku - len cvakatkom strihal, ani moc Lucka neplakala... Ale zjavne jej to vadilo a necmulala palec... A tak nevedela zaspať bez palca.. .Tak reku aspon ju odučíme, ale dnes už ten palec mohol byť... Ráno vstala akože OK... A už palec cmulala... 🙄 🙄 🙄 Ja neviem ako ju odučiť... to každe rano mam jej strihať "nechty" ??? Resp. Karol má "strihať nechty"??? 😀 😀 😀 😀

cairka
25. dec 2009

všetci kukáte mrázika?

najjulinka
autor
25. dec 2009

nieeeeee.. .fuuuuj.. .nelubim mrazika....

dioliana1
25. dec 2009

nam nejde TV 😖

najjulinka
autor
25. dec 2009

my nemame Tv, my len na PC pozeráme, ked pozerame... ale teraz sme dost obmedzení. Dominika má postilku hned za chrbtom mi tu teraz... Koli stromčeku 😀 😀 😀

dioliana1
25. dec 2009

a dá sa vobec pozerať? neprerušuje to?

najjulinka
autor
25. dec 2009

no ako kedy.. teraz v poslednom čase celkom fajn (klop klop)

dioliana1
25. dec 2009

idem skusiť či to nepojde aj nam...

najjulinka
autor
25. dec 2009

dioliana, ale to mame cez spoločnosť na PC telku... akože v cene internetu mame aj internetovú telku...

marketka1
25. dec 2009

cairka a Ty pozeráš?
ja čakám na: Stebou mne baví svět 🙂 pozerala som to už x krát ale toto si nenechám ujsť.

ináč nepovedala som Vám lebo som dajak nemala čas včera, keď ráno Martin vstal a vošiel do kúpeľne tak prvé čo sa pýtal de je lyba kapol deje?
no mali sme čo robiť vysvetliť že není celý deň chodil pozerať či neprišla z práce domov.(ono u nás každý chodí do pláce kto od nás odíde)

marketka1
25. dec 2009

dio programy by Ti mali ísť ale mala by si mať silný internet 😉

najjulinka
autor
25. dec 2009

no a u nas je niečo nové - niečo suprové... Dominika mi krásne hovorí mama 😵 😵 😵 ale náááádherne.. 😵 😵 😵 kde tu sa jej už podarilo, ale od dnes je to už také hotové krásne slovíčko 😵 😵 😵 taký vysoký hlások nasadí, ked to hovorí 😵 😵 😵 😵 😵 ach baby.. toto bude ťažké lúčenie raz zas...

cairka
25. dec 2009

markétka, ved aj ja hlavne kvôli tomu, že bude s tebou mne baví svět 😀 poobede som si spievala tu pesničku z toho, že má sladká emčo...já bych te láskou sned...a veve na mňa, že ona je cukríková?? 😀 😀

najjulinka
autor
25. dec 2009

no ja tiež dumam či zapnuť.. ale asi nie.. je tu unas taký klud, že mam strach 😅

dioliana1
25. dec 2009

mne aj tak nejde to Sam doma, že sa to cez internet neda pozerat píšu

najjulinka
autor
25. dec 2009

no ak pozeraš cez www stranku, tka to sa daju len ich programy pozerať. nie kupovane programy.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre