Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

marketka1
27. dec 2009

julka dobrý blud to shválili 😲 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
27. dec 2009

sakra a nech dakto hovori, že my na detoch zarabame 😀 😀 😀 ešte len toto je biznis... len sa do toho presne strafiť 😀 😀 😀 😀 😀

vivien2505
27. dec 2009

Pre Yuki a Julinku Ahojte na Orave zatiaľ nie sneh žiadny 😉

yukki
28. dec 2009

Dobrý deň všetkým.
Na TA3 práve prebehla hlboko emotívna reklama-nábor- na profesionálne rodičovstvo.
Vivien, vďaka za info! Ešte potom poprosím tesne pred pobytom....aby sme vedeli či terigať aj lyže alebo len plavky zastrčiť do ruksaku.... 😅

cairka
28. dec 2009

dobré ránko 🙂
myslím, že tú chybu veľmi rýchlo opravia... ale mohli to dať platné od 1.1. 😅 by sa aj oplatilo vybaviť podporu 😝 hoci neviem, ako to je s tým ukončením zamestnania, kedže ja som bola na dobu určitú, nevyhodili ma...
yukki, u nás sneží, ale hlásili zas oteplenie pred silvestrom, tak hlavne, aby ste nešli na oravu na člnkoch 😖 😅

maznacik007
28. dec 2009

jaaj skoda s tym snehom... prosim pridavajte cerstve info.. ja som chcela brat sanky miesto kociara 😀

ked si bola na dobu urcitu tak tvoj pracovny pomer skoncil ku tomu dnu ako bolo dohodnute.. cize netrva u teba..

k tej chybe proste dovtedy vydaju nejake usmernenie a opravia to tam.. je tam evidentne ze im tam tych par slov vypadlo... ahned to novelizuju..

kto vsetko z konika idete na oravu? nech viem na koho sa mame tesit..

🙂 😉

magimary
28. dec 2009

ahojte! 🙂

marketka1
28. dec 2009

Pekný deň všetkým.

maznačik my nejdeme ☹možno inokedy práca nepustí mm).

marketka1
28. dec 2009

chcela som ešte nahlásiť chorúšikov., 😠 dnes v noci sa nespalo 😠 skúste si tipnúť kto začal tentoraz ako prvý?(dúfam že sa ostane iba pri soplíkoch)

a.) Maťko
b.) ja
c.) Kubko

Ja to už musím brať asi z humorom aj keď to nie je vôbec smiešne. ☹

laculik
28. dec 2009

ahojte, uz sme naspat z vysokych tatier. Uzili sme si tam genialnych 9 dniiiiiii 🙂 a teploty od - 18 po + 8 😕 ...
idem vas precitat 😉

laculik
28. dec 2009

sneh v tatrach nie je, len na zasnezovanych lyziarskych tratiach. Inak s malym sme sa vyviezli s lanovkou Start-Cucoriedky (smer skalnate pleso) a dole sme chodievali peso a maly celu cestu vladal!!! 😀 Malá zatial lyzovavala s trenerkou, my (dospelaci) sme nelyzovali 😠 , kedze nam tri dni pred odchodom vykradli tu garaz. A poziciavat sa nam akosi nechcelo. Ale mame novu teoriu, ze nekupime nove lyze, ale budeme poziciavat, vzdy budeme mat novy model 🙂 a nebudeme sa musiet terigat s nimi, alebo si kupime skialpinisticku vybavu... Maly ide do lyziarskej skoly buducu zimu.

laculik
28. dec 2009

tolko z mojho sportoveho okienka 😅
a inak ako sa mate? 😀 😀 😀

laculik
28. dec 2009

hm, tu sa nikto so mnou nebavi 🤐

macocha
28. dec 2009

Čau Laculik, ja by som sa aj bavila, ale ideme sa teraz napapať. C U later. 😉

yukki
28. dec 2009

Laculík, to aby si mala dosť času dočítať, preto ťa nikto neotravuje 😉

najjulinka
autor
28. dec 2009

Ahojte. Tak v Tescu bodynka nemali čo som kcela 😢 Kupila som ine veci troška... Ale v podstate zo zoznamu čo som kcela, tak nič... 😀 😀 😀

najjulinka
autor
28. dec 2009

Lucinka spinká!!!!!!! Babyyyyy.. .to je zázrak.. .Tvárila sa a aj povedala pred hajanim , že nkce ist spinkať... a aj dosť dlho nas z izby rozne sa snažila šikanovať.. .ale nakoniec zaspala....... asi jej sviatky nerobia dobre.. .niet nad všedné dni 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
28. dec 2009

No už je hore.. .ale aspon trošku spinkala

cairka
28. dec 2009

juli, a to spala 10 minút 😅 😀 ešteže to moje dieťa je taký spachtoš 😀 😎

cairka
28. dec 2009

mimina, aká je už dianka veľká 😵 už tiež nemáš bábätko 😅

pimpa
28. dec 2009

cairka, zato my este mame bab 🙂 etko. Patko ma uz skoro rok, ale este je riadne babetko. Aj v kociku sa najradsej vozi nalezato, aby mohol nerusene v parku spinkat 😅

Baby, ako stravite silvestra? ci ste to tu uz rozoberali?

laculik
28. dec 2009

ahojte 🙂 ,
my, odkedy mame dieta/deti tak silvestrujeme vacsinou doma (aj ked deti dame babkam a sme len vo dvojke), niekedy pridu ku nam kamosi a niekedy to prespime. ja moc neriesim silvestra. dokonca sme sa raz na silvestra stahovali 😀

vivien2505
28. dec 2009

Ahojte kočky
K pobytu a počasiu zasnežovali väčšinu zjazdoviek, ale tým daždom to čiastočne zliezlo, momentálne mrzne a je to skôr tak, že kde sa dá lyžovať je ľad, ale snehu je ako ked posypete buchty cukrom... 😀
Yuki plavky sa dajú je tam Meander park Oravice Tvrdošín môžeš aj vygugliť, ale nechceš radšej hrať Scrable a kecať do noci s konikárkami.... 😉 🙂

najjulinka
autor
28. dec 2009

Taj som dnes kupila na dovču tú vysielačku detskú či ako to nazvať, aby sme mohli aj z izby odskočiť a mať deti na odposluchu ked budu hajať... V Tescu to maju za pár babiek... Síce dosah len 100metrov, ale to ja zas tak či tak by som nešla od detí moc ďaleko, takže to je fuk... 😀

najjulinka
autor
28. dec 2009

vivien nejaký pobyt absolvovala, že vie o čom také pobytu sú 😀 😀 😀 scrable 😉

vivien2505
28. dec 2009

Vivien včera pozerala Pretty Woman a nevedela, že hlavná hrdinka je tiež vivien, ale v pohode...len tak mať tú jej postavu...nick som si nevybrala podľa toho 🙂 🙂 🙂

macocha
28. dec 2009

Juli buď rada, to je dobre že len 100 m dosah, aspoň Ti to nezachytí aj vysielačky zo vzdialenosti 3 zastávok, ako tie moje 😀

Cairka: veru narástla 18 cm za ten rok a keď pozerám fotky z pred roka, je to veeeľký rozdiel 😵

Pimpa ahoooj, teba som dávno "nestretla" 😉 Ja tiež rozmýšľam, čo so Silvestrom. Minulý rok sme boli na chatovačke, toho roku to nejako nevyšlo. Nedáme doobeda nejaké stretko "bratislavskej sekcie"???

janivonbenji
28. dec 2009

dobrý večer všetkým...
...no nedá mi nezapojiť sa k "tipom" na silvestra, aj keď ja asi nikoho neinšpirujem 😉 - do cca 15:00 hod budem v robote, potom domov a zas mm pôjde na nočnú...a keďže je kubko chorý, tak nepôjdeme nikam (myslím k mojim rodičom, resp. svokrovcom ) a budeme sami dvaja a myslím, že ja veeeľmi skoro zaspím 😀 , ale tiež ma to akosi neberie, pre mňa boli dôležité vianoce a tie sme boli všetci traja spolu ( + boli u nás na návšteve blízky )....

macocha
28. dec 2009

S tym suhlasim, ze Vianoce su dolezitejsie, ale ani Silvo s priatelmi nebyva na zahodenie 😀 Ked mozem mat oboje, je len dobre, skratka "ask for more" 😀

Drzim palce, nech sa Kubko uzdravi, aj ja som dnes drzala Dianku cely den blizko odsavacky 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre