Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

janivonbenji
3. feb 2010

lenka,
gratulujem !!!!!! 🙂 ...a tvoj pas vyzerá teraz omnoho lepšie 😉 ....super, veľmi sa teším.....

ralanka
3. feb 2010

ahojte
no leni gratulujeme aj my ani to tak dlho netrvalo a tiež ste traja super pocit však? 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ika.horvi
3. feb 2010

🙂 leni, aj ja vam obom blahozelam 🙂 , hm , uzasny pocit ked si drobca budete viezt domov. Ked sme si viezli nasho synceka, tak ja som cast cesty vedla neho preplakala stastim, co ma to tak dojimalo 😵 a priebezne som to striedala s usmievanim 😀 .

mata2
3. feb 2010

dievcata a vy ma neviete informovat ze vecer ide v telke Junior? 😵 raz davaju volaco schopne na pozeranie a ja by som to presvihla.. 😅

ralanka
3. feb 2010

ika ja som skoro revala v nemocnici ked sme si ho brali domov ale ešte sme išli do Metra mu pokúpiť neaké veci tak som nemohla ísť urevaná tak až doma som bola taká namäkko a revala od šťastia 😵 😵 😵 😵 😵

ika.horvi
3. feb 2010

ralanka 😵 😵 😵 😵 🙂

silviaa
3. feb 2010

Ahojte, tak my uz mame prvy termin v Navrate. Presne o dva tzydne 😀 .

martina_maxian
3. feb 2010

ahojte,, lenkove aj ja ti zo srdca GRATULUJEM!!!! Je to ten najúžasnejší pocit na svete.. 😉 🙂 🙂 🙂 Tak si to užívaj.. 🙂 🙂

silviaa
3. feb 2010

Lenkove tiez sa pripajam ku gratulacii 😀 😅 .

laculik
3. feb 2010

ahojte 🙂
Leni SUPEEEEEEEEER! a ste velmi sympatickí na fotkach!!!
Magi, myslim tiez na teba casto, drz sa, posielam energyyyyyyyyyy.
Inak ani u nas neboli tety z uradu a to je uz maly u nas skoro cely rok! Neboli u nas ale ani pred sudom. Nechodia a nehodia... a ja nemam pritom problem, keby prisli, aspon by sme pokecali 🙂.
Malá je uz ok, myslim tu hlavu, ani ju uz neboli. Od vcera ma kazde poobedie zo skoly lyziarsky vycvik, tak pre nu chodim az na pol siestu vecer do skoly. Akoze celkom žúžo 😀 😀.

adkapo
3. feb 2010

Aj ja sa pridávam ku gratulantom. Nech sa vám Lenkove darí a nech sa ďalej takto rozrastáte 😵

Srdiečkový ,,pôrod " je niečo nádherné 🙂 🙂 🙂

ika.horvi
3. feb 2010

Mary, myslim na vas zajtra 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

mixka
3. feb 2010

ahojte 🙂 lenkove, gratulujem aj ja 😵 😵 😵 😵 😵

mixka
3. feb 2010

magi, som zajtra s tebou 😔

cairka
3. feb 2010

adkapo, krásne fotočky 😵

marketka1
3. feb 2010

magi nemôžeš sa aspoň na chvíľu ozvať? 😕
zajtra to mate náročné ale verím že to určite vyjde, myslím a držím Vám palce. 😔

marketka1
3. feb 2010

adkapo pekné fotky vo vani nemajú chybu 😉

adkapo
3. feb 2010

Konečne som aj ja nejaké pridala aj keď menej aktuálne , ale polepším sa 🤐

Mary aj ja na teba stále myslím a modlím sa 😉

tulenka
3. feb 2010

Caute! Leni ta uz len necelé 2 dni 🙂 🙂 🙂 .Supeeeer!

yukki
3. feb 2010

Adkapo, n á d h e r n é detičky, krásne fotky!

tulenka
3. feb 2010

Magy drzte sa!

tulenka
3. feb 2010

Trosk sa ochvalim, Terezka vyhrala výtvarnú súťaž, tak ideme v iatok na vernisáž po cenu .Obrázok som zatiaľ nevidela - nejak mimiyemšťan bz to mal byť. Ale nie ten v tangáčoch 😅

cairka
3. feb 2010

tuleňka, rastie ti doma nový agent mulder? 😀 gatulujeme k výhre 😵

tulenka
3. feb 2010

mimiyemšťan = mimozemšťan 😝

yukki
3. feb 2010

Jé, blahoželáme ribe Terezeke! Tak to je paráda, musí to byť aj pre ňu zážitok. 😉

tulenka
3. feb 2010

No, yukki, hlavne ak budú na vernisáži aj pagáčiky 😀

lenkove
3. feb 2010

jej, baby dakujem vam 😵 😵

musim povedat, ze si to velmi neuvedomujem, mam same stressy so zariadovanim, alebo teda vecnym upratovanim po majstroch 😅 😅
ale som stastna, cestou zo sudu s peciatkou "pravoplatny" som si veru poskakovala a pospevovala, ludia pozerali ako telce na malovane vrata 😀 😀 a som tak naozaj doplna stastna 😵 😵 😵 😵
len je mi neuveritelne luto, ze mm si tie momenty neuzije s nami,ale sedi niekde v labaku, fakt velmi... 😔

tulenka
3. feb 2010

no Leni je to škoda ale snáď to takto dlho nebude a stihnete to dobehnúť. Ako vlastne plánujete ďalej existovať? Zatiaľ takto oddelene , či pojdete optom ya nim, ked bude ruka v rukáve?

lenkove
3. feb 2010

tulenka, nie ostavame tu, nikam nejdeme, iba ak na dovolenky a tak 😉
mm ide na matersku, ale zatial az od juna 🙄 🙄 ale mozno sa to podari aj skor, najskor vsak koncom aprila. 🙄 ale ma este normalnu dovolenku 🙂 len je teraz na sluzobke 😝 😝 😝

a blahozelam Teri k vystave!!! 😵

tulenka
3. feb 2010

lenkove, tm ide na materskú? A ty budeš pracovať?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre