Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

cairka
15. aug 2009

magi, aj ja som včera veľmi silno myslela na silvinku, lebo som stretla kamošku, ktorej dcérka už bojuje od apríla minulého roku a akurát sú zas v nemocnici, že podľa všetkého úplne "vypnutie" organizmu po chemo... ale že už jej je fajn, len tiež stále dokola krútia infekcie, nemocnice...na druhú stranu tá malá má úžasnú vnútornú silu a verím, že rovnakú silu nájde v sebe aj silvínka

lenuska74
15. aug 2009

Ahojte jeje tak to je super správička magi tak nech to ide aj tak dalej a že myslíme a modlíme sa za jej skoré uzdravenie a za uzdravenie všetkých detičkiek 🙂

mixka
15. aug 2009

magi, gratulujeeeem a drzim palce, nech to stale tak dobre postupuje 😵

lenuska74
15. aug 2009

ahoj mixka čo porábate? 🙂

cairka
15. aug 2009

ahojte 🙂
tu je živo, že neviem, čo skôr čítať 😕 😠

lenkove
15. aug 2009

Cairka
ani ja 😀 😀 kazdy uziva slnecneho dna. Aj my tak 🙂 sme boli na vylete (bicyklovom, au moja rit 😀 ) a zajtra mam prislubene kupko na celyyyyy den 😀

mixka
15. aug 2009

zase vsetci visia na skype 😀 😀 😀

dioliana1
16. aug 2009

😀

yukki
16. aug 2009

Dio Ty sa teraz vyspi...keď ťa deti nebudia.... 😉 a nestraš tu v nedeľu o siedmej. Všimla som si zmenené to pri mene...blahoželám!

adrianamickova
16. aug 2009

že nestraš 😀 😀 😀
dobré ráno my sme vstali,amalka bola nas budíček,už je vonku
druhé dieta ma babka oni ešte určite spia 😔
chystáme obed a rýchlo niekam von dnes je krásny deň,slnečno asi k vode najlepšie
však lenkove,tak si užite vyčvachtajte sa oddýchnite si 😵 😵

lenkove
16. aug 2009

po prejedeni saaaaaaaaaaaaaaa huraaaaaaa na kupkooooooooo
pekny den vsetkym 🙂 myslim na vas v tuto krasnu nedelu, nech sa vam dari 😵 😵 😵

mixka
16. aug 2009

😢 😢 😢

cairka
16. aug 2009

mati, sila... 🤐

yukki
16. aug 2009

...hm... ☹ ☹ 😢

lenuska74
16. aug 2009

Ahojte
ďalší dobrý príbeh od blahovej ale znovu smutno poučný 😢 😢

mata2
16. aug 2009

pokazil sa mi televizor 😠 😠 😠
minuly tyzden pracka.... 🙄

janula_nz
16. aug 2009

pekny vecer sa praje

dievcence, potrebovala by som nieco , ale pekne poporiadku. mam kamaratku, ktora ma ceske aj slovenske obcianstvo a tym padom aj dve trvale bydliska. ide o to, ze by si chceli adoptovat dieta alebo deti. ona by chcela zo slovenska. je mozne, aby si tie papierovacky vsetky vybavila na svk akoze slovenska obcianka alebo mu si v cr, kedze tam byva? v cr ju odbili, ze nie su deti a ze sa na ne velmi dlho caka. preto by chcela radsej odtialto dieta. a este jedna otazka, je aj v cr usmev ako dar alebo navrat? alebo taka nejaka organizacia, ktora sa tymto zaobera? dufam, ze som to napisala zruzumitelne a pochopite, co som chcela 😅

najjulinka
autor
16. aug 2009

Sme doma... Ide ma poraziť, okná na chodbe bloku nepobvymienali ako mali.... 😒 😠 😠 😠

mata2
16. aug 2009

janula,nech sa v cechach obrati na FOD,tam jej asi skôr poradia..

najjulinka
autor
16. aug 2009

janula adopcia sa nie podla občiastva a trvaleho pobytu vybavuje ale podla obvykleho pobytu...

Inak dnes v Tatrach začlo byť super teplé počasíčko...

cairka
16. aug 2009

ahojte, žeby koňa prebrali z letargie? 😝

juli, a čo ste neostali, ved ste mali ešte ostať týždeň, nie?

yukki
16. aug 2009

Maťa, to tí duchovia...si potrebujú aj poprať háby, ale práčku používať nevedia...ani telku 😝

mata2
16. aug 2009

yukki 😠 😠 😠 sedim tu potme,este aj ty zacni s duchmi 🙄

yukki
16. aug 2009

Oni Ti už aj elektriku pokazili? Musíš ich pochopiť, nevedia, na čo sú tie dróty a keď ptrechádzajú cez stenu....

cairka
16. aug 2009

maťa dnes spať nebude? 😀 😀

mata2
16. aug 2009

svieti mi tu len monitor 😠
tlacim chlebiky do hlavy,ked ich zblajznem pozbieram odvahu a skusim zapnut telku.mozno len decka postlacali volaky casovac a pojde 😅

dioliana1
16. aug 2009

nam seka obraz na telke, neviem, čo kto postiskal či nam konči digi tv. 😒

mata2
16. aug 2009

nejde 🙄 .stale tam volaco pipa 😕

adrianamickova
16. aug 2009

čaute
no nam sa tiež kazí ale ine,som chcela
plán výletu sme dnes zmenili na les a príjemny chládok v nom 🙂 pobrali sme flaše na vodu
prídeme tam a rampa ináč chodíme autom až k studienke,tak nič tašky cez plece a ideme
deti mam panské z mesta bárs po lese nie ...bolia ich nožky,ale pútave rozprávanie že maco lísky,jelen ....a tak zabralo a vyšli sme hore asi 2,5 km super,dievčatá pobehali skrývačky za stromy,palice dajaký potočik sme našli hádzali kamene,žabu veľku ropuchu sme videli... 🙄 nabrali vodu a tažkééé 😖 😖 😖
skrátim to a cestou naspäť sa na jednej taške odtrhla rúčka,nesieme kočky už vybehané len miaukali že na rúčky
no....a tak som spadla na cestu štrkovú lesnú,bože už som zabudla ako to bolí a naozaj nečudejte sa detom ked plaču lebo aj ja som mala slzy,krv kamienky v rane škrabanec cez koleno na nohaviciach diera 😖 😖
teraz som si to ošetrila a dala studený obklad,dievčatá už spia ...
asi tolko tak to máte ako rozprávku na dobrú noc od nás 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre