Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
28. nov 2009

No všimla som si aj ten prechod do šatníka 😉 Super!!! 😉 😀 😀 😀
To už akože ideš haji? Ja by som tiež mala isť, lebo skapem... Zemiakový šalat takmer hotový.. Inak t by som muža prizabila za ten šalat.. on chcel zemiakový a aby mal prisady ako jeho mama dava... tak akože som nakupila, dovliekla domov. to v pohode... že pojde na koncert a ked sa vráti tak bude robiť šalat... no výhovorku mal bombasticku, že nebude robiť aby nezobudil Dominiku... jak eby nevedel, že bude spať... takže pekne som robila šalát... lebo ked cez noc postojí je lepší... a to ja som mala v pláne len cestovinový, že sa mi s tým nekce babrať.. .on sa podujal robiť zemiakový a nakoniec ho robim ja 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

marketka1
28. nov 2009

julka máš to pekne zariadené. ideš na Mikuláša do úsmevu?

marketka1
28. nov 2009

idem spať 😔 dobrú noc všetkým 😉

najjulinka
autor
28. nov 2009

marketka rada by som išl ana Mikuláša... ale teraz nemam ani odvahu na manžela s takým čosi vyliezť.. ale snad ho presvedčím 😅 Ešte aj na Marketke zaleži... kedže je chorá... ale možno by sme sa nejak podelili, ked tak dumam.... však nemusime isť všetci.... uvidime... ale rada by som.. .len moj muž nema rad take akcie... minule sa na mna zlostil, že deti nutim na podium... proste on je hamblivý a tak aj deti sa musia hambiť...

najjulinka
autor
28. nov 2009

jááj to je až 11teho.. to by sme mali zvladnuť prisť.....

najjulinka
autor
28. nov 2009

a to je akože v JUMBO centre??? alebo kde???

martina_maxian
28. nov 2009

no Juli, to by ste mali mať už len 3 deti, to zvládnete poľahky.. 😀

najjulinka
autor
28. nov 2009

no ano 😀 😀 😀 kým ma to najväčšia dieťa (=manžel) nevytočí, takto zvládam... leboon pridáva najviac roboty 🤐 🤐 🤐 🤐 (vid. zemiakový šalat)

martina_maxian
28. nov 2009

Juli s chlapom treba mať trpezlivosť.. 😀

najjulinka
autor
28. nov 2009

hej len ja k 5 detom ešte chalap čo je za 10 detí....... a to užtaké aj pubertálne výkyvy má.. nie jak bába 😝 akože občas v pohode... ale teraz toho ma plno za sebou.... keby bol decko, tak už dosane 5 a 20 😀 😀 😀 😀

dioliana1
29. nov 2009

už nikto? Tak dobrú nocku... 😵

najjulinka
autor
29. nov 2009

Dobre rano. ...

mata2
29. nov 2009

ahote,
obedik sa vari,zakusok je urobeny 😎
idem si dat kafe a trocha to tu upracem 😝

janivonbenji
29. nov 2009

ja už navarené ( aj polievka, aj druhé, aj koláč ...) - ale to som stihala ešte včera večer.. 😉 teraz idem s malým do divadla sa trochu kultúrne vyžiť...

... a po dlhom čase vyzerá, že bude dnes pekne...tak dúfam, že budem mať aj lepšiu náladu ako posledné dni... 😒

...všetkým prajem príjemný a slnečný deň.... 🙂 🙂 🙂

lenkove
29. nov 2009

ahojte

janijani, coze za zle nalady? to este stres z prace a choreho Kubika, alebo co? 😔 mozno ta potesi, uz o chvilu (cca.mesiac 😀) budem "u vas" 😉

my sme boli vcera na vylet, waw bolo 🙂 a dnes nic nenavarene, maso nerozmrazene, este aj kava mi dosla 😀 "dieta" v posteli cita. Odporucala som mu knihu (Baleka) a uplne ju zerie. Som na seba hrda 😀

vitam ike a blahozelam k dietatku 😵 😵 😵

Eli, som rada,ze pustia Chanelku domov skor...

ostatneeee caaaaaaaaaaute 😀

laculik
29. nov 2009

caute, lenkove , ze nenavarene 😅 , my vcera z picosky nechali doviezt dobroty a dnes ideme do restiky. mnaaaaaaaaaaaaam. hvorim, ze matka roka 🤐 .

lenkove
29. nov 2009

Laculik, nad tou restikou rozmyslam uplne vazne aj ja 😝 😀

eli77
29. nov 2009

ahojte...tak o 11-tej mam volat ci Chanel pustia dnes domov....myslite na nas...
...ike aj som ta zabudla privitat medzi nami...takze vitaaaaj 😵 😵 😵
ja uz mam obed tiez hotovy, aj zakusok a chlieb hned supnem do pece piect 😀 ...kavu prave dopijam a potom ak boh da letim do nemocnice pre malu 😵

cairka
29. nov 2009

ahojte. eli, držím palce, už len pol hodky 🙂
my sme si dnes vymysleli taký dobrý obed, že je ešte v obchode 😝 takže sa vychystáme a ideme na nákup 😅

janula_nz
29. nov 2009

ahojte. idem vas pokukat

eli ja mam len zle skusenosti tu s detskym oddelenim v nz. uvidis v akom stave ti daju malu. nase deti mali zadky krvave , co ich nemastili a neprebalovali a to sme im tam batoh plienok a maste nechali. inak to tu uz asi nebude 😠

cairka a vy sa ako mate?

cairka
29. nov 2009

jani, to sú úžasné pomery v tej nemocke 😖 snád sa to už zmenilo 😒
my sa máme vcelku fajn, veve ma trocha straší, ale vyzerá, že to bude fajn 😕
laurika si ako zvykla, že ste samé teraz? nechýba jej spoločnosť?

janula_nz
29. nov 2009

ani nie sme same lebo mam mamine deti stale. nasi su v suranoch , robia na dome a deti su u mna este kym to tam nebude komplet spravene. a ta nasa nemocka je cim dalej tymhorsie natom. a hlavne deti bez rodicov , ktore su tam 😒

janula_nz
29. nov 2009

a co to mate za obed, ked je este v obchode? 😅

maznacik007
29. nov 2009

ahojte baby pozdravuje vas maznacik, uz je mi lepsie pytam sa domov mozno zajtra poobede uz budem na koni

janula_nz
29. nov 2009

ahoj. no tesime sa super. tu si asi ty mirko nie? uhadla som? 😅

cairka
29. nov 2009

ale to aj tu bolo, že tie deti bez rodičov tam stále plakali...ale myslím, že také ako prebaliť a nakŕmiť- tam sa pekne starali, len nebol čas na iné...ešte od siedmej do tretej v pracovné dni chodili vychovávateľky-učiteľky, tak zabávali detičky trocha, ale tie poobedia...

tak máš aspoň stále plný dom 😀

cairka
29. nov 2009

maznacik, tak super, že už je lepšie 😵

eli, no ako???

jani, veve si rozkázala "mäso s kečupom" - pečienku 😉

martina_maxian
29. nov 2009

ahojte, krásnu nedeľu prajem...
Ja som koláč kúpila a obed už mám navarený, ešte zemiaky sa dopekajú... 🙂
Maznacik teším sa, že ti už je lepšie a že pôjdeš pomaly domov... Eli, nech ti dajú Chanelku domov, držím palce..

janula_nz
29. nov 2009

slepaciu polievku uz mam hotovu ale maso s pecenymi zemiakmi sa este dopeka. deti su uz na nevydrzanie , spali by, tak ich drzim pri zivote. ale stvaraju take veci, ze mam dost 😀

magimary
29. nov 2009

jéj,mne úplne zmizol môj príspevok... 😨 😅

tak ešte raz!:
Prajem vám všetkým krásnu (prvú adventnú 😉 ) nedeľu!... 🙂
u nás sa pečie kuriatko-s medom-, ryža sa varí a koláčik bude na oslave u brata (ja ho však asi neochutnám, lebo tam nejdem, mám alergiu na ich mačky, teda nie len ne ich 😅 , a keď by som tam išla, tak odtiaľ môžem rovno utekať na pohotovosť 😝 ), ale pôjde tatik s chlapcami...

teším sa na Maznáčika, aj na Chanelku, a valsten aj na všetkých! 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre