Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

ukana
11. nov 2009

juli, tak dufam, ze vam nepribudnu dalsie, ....ale vsetky budu u svojich bio maminiek 😵 😵 syn pozeral, a nevedela som mu vysvetlit, ze tie deti nie su vase, stale sa pytal, preco ich chcete Predat.... 😅 😲 😅 😝 😀

jarus74
11. nov 2009

najjulinka boli ste uzastny,deticky to zvladli na vybornu. aj slzicky my vysli ,ste super profi rodicia a deticky nadherne.cmuk prajem vela stastia.

magimary
11. nov 2009

juli, ste skrátka hviezdy...normálne si spravila reklamu aj tejto našej téme... 😀
koľko ľudí sa "nás" zrazu našlo... 😅 😉
len ma trošku pichá pri srdci, keď viem, čo vás to stálo a... 😔

janula_nz
11. nov 2009

ja som to nevidela 😢

cinka2
11. nov 2009

nadherne najjulinka,
kocky obdivujem vas......posielam vam vela sil, nech vam to dlho vydrziiiiiiiiiiiiii 😉 klobuk dole

yukki
11. nov 2009

Magi? Nerozumiem...čo...stálo? že dlhá cesta do Blavy? či čo 😕

magimary
11. nov 2009

jéjda, ja nemyslím nič strašné (nebojte), len som to vtedy trochu viac prežívala... myslím, že juli to tu aj spomínala, ale ja to zase nechcem nejako rozpitvávať...

magimary
11. nov 2009

jani, pozrieš v archíve... 😉

buffinko
11. nov 2009

julinka, uzasni ste 😵 😵 😵 😵 😵 😵
toto bola perfektna propagacia profirodicovstva 🙂 hned by som brala Dominicku k nasej, mali by sme dvojky 😅

prajem este vela spokojnych deticiek, ktore u vas budu cakat na nove maminky 😵

tinika
11. nov 2009

no pozeram ze dnes sa pise len o jednej rodinke 🙂 tiez som si poplakala hihi ste supeeeeeer

najjulinka
autor
11. nov 2009

Dominiku by bral kde kto, len ja som nad nou na začiatku hlavu krutila 😅 😅 😅 😅 😅

lenuska74
11. nov 2009

juliii myslí na mna 😀 😀 😝

eli77
11. nov 2009

Julinka boli ste uuuuzasny...normalne som plakala od dojatia 😵 😵 😵

magimary
11. nov 2009

matimaxi, kde si zmizla, slávna mamina ešte slávnejších dvojičiek?!? 😅 😵
či ešte stále predýchavaš a tešíš sa cez slzy? 😕 😅
aké máš ty pocity???

kokatrinka
11. nov 2009

Ahojte 🙂 pozerala som Modre z neba. Chcela by som sa poďakovať nie len julke ale všetkým náhradným mamám a oteckom pretože na Slovensku ich je oveľa oveľa viac čo im obdiv a veľká vďaka patrí a ktorý si to tiež zaslúžia.

Julka spravila si s Karolom peknú reklamu na Váš detsky domov všetko v domove tip top ale skutočnosť úplne iná, škoda že sa návšteva dopredu ohlasila.

všetkým náhradným rodičom ešte veľa úspechov. 🙂

laculik
11. nov 2009

ahojte, ja som sice neplakala 😅 , ale spominala na dni stravene u vas 😀. Ste suepr vyzneli, taky pozitivny vysmiaty parik! a Ka klasika, pohodak. pozdravujem!
martina ako???????

maznacik007
11. nov 2009

jani pozries na archive... inak pod na skype.. mam pre teba novinku 😉

maznacik007
11. nov 2009

Mne sa paci to nacasovanie.. ze akurat dnes Martina oznamila datum sudu.. 😉

laculik
11. nov 2009

ukana, skus vysvetlit syncekovi o co presne ide a nech vyvsetluje dalej spoluziakom a oni kamaratom atd.... Nech to potom nase deticky maju lahsie medzi rovesnikmi 😉

tulenka
11. nov 2009

Juli, boli ste zlati, aj nase baby pozerali 🙂
Veru , keby neboli decka obsadene-podaktore-.to by bola bitka o nich,ved mozno aj bude.
Martina, to vám super rýchlo dali ten súd.

jonatanka
11. nov 2009

prepacte, ze Vam tu tak vtrhnem ale po zhliadnuti modreho z neba vam vsetkych chcem povedat, ze mate moj obrovsky obdiv,tie deticky su prekrasne, sama mam dvojicky ale do dvojiciek najjulinky som sa zalubila, prekrasne deti, verim ze vasa praca je nesmierne dolezita, davate detom nieco, co nikde inde nedostanu a to LASKU, pocit ze aj oni niekam patria, mate chapajucu naruc a srdcia na spravnom mieste. Vsetci do jedneho ste uzastni ludia a ja vam prajem s vasimi drobcami vela krasnych spolocnych chvil

prepacte chyby pisem este cez slzy velmi na klavesnicu mate moj obdiv

najjulinka
autor
11. nov 2009

sme dnes pozerali Blervič (sorry ale netušim ako sa to píše) dvojku - nedopozerali sme... A po modrom z neba manželovi vravim a teraz uvidiš tu zmenu, ked vojdeš do potravín... a on chudák "jeminku ani nehovor, však to je horšie než blervič" 😀 😀 😀 😀 😀 on inak to dost chudak rozdychaval, že pojde na kameru..... nieje ten tip čo by zrovna toto potreboval... 😅

magimary
11. nov 2009

juli, a predsa tam oho vo všeobecnoisti tuším oveľa viac nahovoril on... ty si sa moc k slovu nedostala... 😅

mixka
11. nov 2009

ale zvladol to na 1* 🙂

najjulinka
autor
11. nov 2009

no oni aj jeho zostrihali,a le asi hovoril dlhšie vety ako ja 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale karol vravel, že to dosť zdramatizovali,a ko to zostrihali ako hovoril 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale inak má ten moj muž fajnový hlas v telke 😵 😵 😵 😵 😵 fakt sa mi páčil, taký iný... akože naozaj v pohode, ale v telke mal taký.. neviem. no iný... 😀 😀 😀 😀 😀

mixka
11. nov 2009

fiha juli, snad si sa nam nezamilovala 😀 ???

laculik
11. nov 2009

martina sa neozyva, lebo je sokovana, ze jej potencionalne deti teraz spoznaju ti co pozerali dnes vecer TV 😕.
Oni su fakt zapamatatelne dvojky aj ked je pravda, ze kto nepozna situaciu, tak mozno ani nepochopil, ze su to dve deti....nechcem podcenovat, ale aj kamaratka mi pisala sms, ze to cernosiatko je chutne 😅 . martina, dufam, ze si to teraz nerozmyslis 😅

tulenka
11. nov 2009

najviac tam,tusim, zostrihali prebalovania-akoze spotreba plienok 🙂

najjulinka
autor
11. nov 2009

tulenka oni kceli byť pri každom prebalovaní... to povedali hned na začiatok.. a lucka k tomu mala kakčku ten den, takže sa nemuseli báť, že budu mať malo zaberov.. mali ich viac než dosť... vsak tam ani nedlai všetky..... a nakoniec ani pri všetkých neboli, lebo už tiež asi mali pocit, že maju dosť záberov.......
ono aj jak prišlo to auto, tak som tma začala vetu, že ked Lucinka bude tak ako dnes... a som nedopovedala.. .tak to bolo presne o tom, že mala kakačku a spotreba plienok asi za 2 hodky 5 kusov.... že proste sa to minie rýchlo.... a ono tam na ulici tam skakal jeden chlapik nam do reči... režiser ho tam aj prosil nech ide nabok. .tak to dost rušilo... takže tam to bolo také... no dobre to zostrihali....

magimary
11. nov 2009

aj môj brat tu sedel a myslel si, že dvojičky sú dve rôzne deti... (nechápem prečo... 😕 😅 )

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre