Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

kaktusik007
3. dec 2010

@maznacik007 a to bude kedy??? a je aj s pp??? 😀 😀 😀
jaaj, raz som mala moznost mat takuto cicu, len... som chodila o osmej vecer z prace... 😒 a potom.... stahovanie a tak... a cica nic doteraz... ☹

maznacik007
3. dec 2010

nuz katusik ked sa prestahujeme do domceka... hadam coskoro... ano su s PP tak kto ma chut hlasujte.... 😀

http://www.cas.sk/mackaroka/profil/4897

cairka
3. dec 2010

@maznacik007 , a je aj povahou taká dáma ako sa tvári? lebo ja som mala kocúra (čistokrvná pouličná zmes) a toho si teda pri mojich babách predstaviť neviem, k 2 čertom tretí 😝

maznacik007
3. dec 2010

@cairka ano je... to veru dama... a zvlada aj nase deti a to je uz co povedat... najma ked sa na nu Danko zvali a vala sa po nej.. a miluje NInku a ked pocuje plakat dieta tak uteka k nemu a tuli sa ... k nemu..

dadolina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
juliap
3. dec 2010

@maznacik007 my mame u krsnej v KE takeho 1 rocneho kocura k vasej fesande a este kocura hrdzana, vid foto ...

kanhwa
3. dec 2010

@juliap fuuuuha, to je ale riadny zver 😎 krasny je 🙂

kaktusik007
3. dec 2010

@maznacik007 zahlasovane uz niekolkorat 😀 😀 😀

lulucertik
4. dec 2010

dobrú nocku

5katarina7
4. dec 2010

@maznacik007 aj ja zasielam cice hlasy 🙂

marketka1
5. dec 2010

Ahojte prajem všetkým pekný zvyšok druhej adv. nedele 😉

lulucertik
6. dec 2010

Zajtra, v utorok začneme s prípravou novej verzie stránok mojasvadba.sk Żiaľ, budeme musieť občas vypnúť aj modrykonik Nepôjde každú noc od utorka do piatka a chvíľami počas dňa. Ako nám to ide sa dozviete na facebook.com/Modrykonik.sk

najjulinka
autor
7. dec 2010

Toto je dobré:

V zivote muza pozname 4 obdobia : 1.ked veri na Mikulasa, 2.ked neveri na Mikulasa, 3.ked hra Mikulasa, 4.ked vyzera ako Mikulas......

😀 😀 😀

dioliana1
8. dec 2010

@najjulinka syn v tretej fáze a muž už do 4.tej sa začína dostávať... 😀

kaktusik007
8. dec 2010

@dioliana1 😀

najjulinka
autor
8. dec 2010

Moj muž mal tú treti fazu kratučko (asi len jednorazovo)... trošku by sa mu patrilo odfarbiť a bol by dokonalo v štvrtej 😀 😀 😀

najjulinka
autor
8. dec 2010

Ja dnes robím prvýkrát koložvarsku kapustu.. uvidime ako mužovi bude chutiť.. . ja to nejem 😝 😀

najjulinka
autor
8. dec 2010

Pred rokom takmer o takom čase sme odovzdali 2 detičky.. trošku skor, ale ja vypinam comp, lebo deti vsttavaju, tak nemožem k prvým srdiečkovým narodeninám presne na sekundu zablahoželať... Takže blahoželám o pár minút skor...... Tak fajn dátum na zapamatanie - výročie smrti J. Lennona... ale nech je datum akýkolvek, tak si zatial pamatam všetky 😀 😀 😀 😉 Takže Marečka a Marketku silne pozdravujem... A @martina_maxian rok na jednom mieste ešte v ich kratkom živote nikde neboli....... Len u Vás... 😉 😵 😵

martina_maxian
8. dec 2010

@najjulinka ďakujem Juli veľmi pekne,,,, a z celého srdca budem dúfať,,,, že ostaneme navždy ich domovom, nech by sme boli kdekoľvek.... prenesmierne ich ľúbime,,,, a v našich životoch to bola, je a aj ostane tá najúžasnejšia vec, akú sme kedy urobili..... Naše srdcia, duše, telá,,,,,,,,,, naše životy sú len ich a len pre nich..... 😵 😵 😵 😵

smejka
8. dec 2010

@najjulinka 😔 😢

martina_maxian
8. dec 2010

je to smutné,,,, veľmi smutné... 😢 😢 😢

najjulinka
autor
8. dec 2010

Poznam ich.. davno pradavno........... vyše 11 rokov.......... desné... do plaču 😢 😢 😢 😢 😢 Mamka Danka mi volala v tom momente ked sa to stalo.. ked deti odniesli....... hned po..... baby ja som mala dosť po telefone.................. nijak na dialku a asi ani na blizko sa pomocť nedalo..... nič.......... hrozný pocit aj pre mna a to sa nejednalo o moje deti... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ a dodnes nechápem...... proste ako je toto možné...... a to sme domka tiež mali veselo. .ale toto je moc............... 3/4roka deti v decáku a nič.............

lulucertik
9. dec 2010

júúj aké smutné 😢 😢

dadenka1
10. dec 2010

Mňa veľmi mrzí, ako sa tento štát obúva do ľudí, ktorí si to zaslúžia úplne najmenej... Ja to chápem ako obrovskú diskrimináciu všetkých, ktorí sa venujú náhradnej starostlivosti.. Od finančnej podpory, cez zdĺhavé a komplikované súdy až po necitlivé úrady... Namiesto toho, aby ich štát podporil, veď vlastne vďaka náhradnej starostlivosti je štát o starosť ľahší, im šliape po krku... Prečo teda takto detailne nekontroluje aj bio rodičov? Koľkí by po takej kontrole nemali deti doma, hoci sú aj biologicky ich... Prečo nemajú náhradní rodičia rovnaké podmienky ako biologickí? Ako môže byť táto krajina nazývaná demokratická? Celé médiá sú plné celebrít, ktoré sa v očiach verejnosti ukážu ako svätci tým, že dajú pár halierov v nejakej hodine deťom, ale nikto nepodporí tých, ktorí tým deťom dávajú omnoho omnoho viac, a to nie len na Vianoce...
A najhoršie na tom je, že im nedokážeme pomôcť... Strašne ma mrzí tá bezmocnosť tých, ktorým na deťoch naozaj záleží...
Keby mi niekto takto vzal deti, zbláznila by som sa... Je to veľmi smutný článok a ešte smutnejšia realita...

vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
morisa
11. dec 2010

Ahojte dievcata, dufam, ze sa mozem k vam pridat 🙂
Pomaly som sa zacala preluskavat touto temou, ale este ma caka dost citania...
S manzelom si chceme adoptovat dietatko a ak by vam to nevadilo, chcela by som vam polozit niekolko otazok:
1.kedy budem moct ist s dietatkom na matersku?
2. ako dlho asi budeme cakat, kym budeme mat doma zdrave "biele" dietatko do max. 1 roka? (sme z BA)
3.ako dlho trva ta psychologicka priprava? my chceme ist cez centrum Navrat
Dakujem velmi pekne za kazdu info

dioliana1
11. dec 2010

@morisa Už si dala žiadosť na UP? Pokial viem v PO kraji trvá príprava v Návrate max. 3 mesiace, potom ťa zaradia na Up do zoznamu žiadatelov a čakáš na dieťatko v poradovníku, neviem ako v tvojom kraji, to ti povedia ostatné, ale môžeš po príprave aj v Návrate (Úsmeve alebo UP) prejsť spisy detí, ktoré si nikto z poradovníka nevzal...S dieťatkom budeš môcť ísť na MD, tak ako s biologickým dieťaťom, aj pri pestúnstve je možné ísť na MD.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre