Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

maznacik007
15. aug 2010

hej za poslednych 12 mesiacov... oni potom vlastne z tychto podkladov davaju info do rozsudku.. do toho odovodnenia...
presne tu mam co sme dokladali... v rozsudku je to pisane.. /my sme boli ziadatelmi obaja ako manzelia takze sme to vsetko davali kazdy ../
sobasny list, rodny list dcery - fotokopie
doklady o prijme pisu tam o priemernom mesacnom prijme za poslednych 12 mesiacov.. aj u mna aj u muza
vypisy z RT
potvrdenie o zdravotnom stave
sprava o povesti /to je to co dava mesto/
sprava z UPSVAR o presetreni pomerov.. z datumom spred pojednavania... tak cca 2-3 tyzdne

toto vsetko bolo aktualne tam dodane... my sme to dodali na vyzvanie sudu este pred pojednavanim /plus jedno sme niesli na pojednavanie o prijme/ tie spravy si sud vyziadal.

natia
15. aug 2010

tak to bude super, lebo za posledný rok som mala dvoch zamestnávateľov (z čoho 1 už neexistuje) a ešte aj na ÚP som bola... to bude zas vybavovačiek, ma šlaktrafí... a ak to bude v auguste, tak už budem mať ďalšieho zamestnávateľa, ty kokso, no teším sa na to... 😠

natia
15. aug 2010

ak to NEbude v auguste som myslela 🙂

maznacik007
15. aug 2010

natia...

moj muz tak menil robotu ze potvrdenie o prijmoch nam este potvrdili v praci ale na pojednavanie doniesol kopiu novej pracovnej zmluvy a to stacilo... z UP nemusis nosit nic.. to len tam povies.. mozno by stalo za to spojit sa so zapisovatelkou vasej sudkyne.. ked vam pride oznamenie o pojednavani a presne sa jej spytat ze co dolozit v takomto p[ripade... my sme to tak urobili.. preto sme tam potom niesli tu PZ

natia
15. aug 2010

aha, jasné, ďakujem... tiež som tak myslela, žeby im to mohlo stačiť... lebo ja mám tento rok taký divoký 😀 predtým som 5 rokov robila na jednom mieste a potom sa to takto domotalo 😉

dioliana1
16. aug 2010

Kováčová pri Zvolene

dioliana1
16. aug 2010

to sú fotky hlavne s autocampingu 😀 škoda že sme deckám nevzali odrážadlá alebo bicylke dá sa tam po tých cestičkách medzi plochami pre stany a prívesy bicyklovať

lenkove
16. aug 2010

dio,
super dovolenka 🙂
a tu je ale ticho 🤐 🤐

kanhwa
16. aug 2010

@dioliana1 to vyzera krasne, super 🙂 🙂 🙂 🙂 baby, ja mam pochybnosti o nasom rozhodnuti trochu, ale to maju asi vsetci, zrejme by to bez tych pochybnosti ani nemohlo byt?.....prosim potvrdte.....alebo nie???????

lenkove
16. aug 2010

@kanhwa
pochybnosti sú normálne, ale napíš čoho sa týkajú ;)
ja som pochybovala, že dostanem skoro dieťa, že to bude zdravé dieťa, že to nebude deprivované dieťa, bála som sa, že to bude ťažké,že bude problematické, že nebudem vedieť kam z konopí, že ho moja rodina neprijme... ale vždy som to chcela, napriek tomu 😵 😵 a u teba je to ako? 🙂

suezana
16. aug 2010

jej, ahojte, aj ja mám pochybnosti. Či budem dobrá mama 😅 neni som si celkom istá, ale po dieťatku túžim. Sú okamihy, keď som si celkom istá, ale niekedy ... 😒 A neviem sa rozhýbať zavolať niekde....

lenkove
16. aug 2010

každý má právo na pochybnosti 😔 a sú podľa mňa normálne 😕 Ako hovorí T. Halík (český katolícky kňaz a spisovateľ) viera a pochybnosť sú sestry, nechcite to mať iné ako všetci ľudia 😵 😵 verme, že to vaše dieťatko, ktoré čaká na svoju mamičku si vás nájde. Vy ste už urobili, čo ste mohli 😵 🙂

inak, ja mám teraz tiež pochybnosti 😅 keď sa niekedy na Škoricu pozerám, tak si hovorím "pochybujem, že by som ťa mohla ľúbiť viac... lebo ťa ľúbim najviac na svete 😵 😵 😵 😵 😵 😵 " a neviem si predstaviť, že by som moje prípadné biologické dieťa mohla ľúbiť inou, väčšou láskou 😕 veď sa to nedá 😵 😵

suezana
16. aug 2010

Lenkove, malá je krásna ako ti pomáha v kuchyni 😵

lenkove
16. aug 2010

@suezana
ona strašne rada pomáha, ale koľko sa popritom narobím 😀 😀

mayap
16. aug 2010

@lenkove ale akú má malá radosť... 😉 😎

suezana
16. aug 2010

aj my sme dnes piekli 😉

lenkove
16. aug 2010

hm, neviete aký trest postihne ženu, ktorá o 22:51 otvorí dezert, ktorý dostal jej manžel? 🙄 😕 😕 okrem nadváhy teda 😀 😀

mayap
16. aug 2010

@lenkove pokiaľ, len otvorí, tak si myslím, že žiadny... 😉

suezana
16. aug 2010

lenkove, nooo ja by som to neriskovala 🤐 a nemáš svoj??? 😀

lenkove
16. aug 2010

@mayap
ehm a ak sa nedrží a vyjedá z neho, s jasným cieľom zamiesť stopy a zatajiť jeho existenciu? 🤐

marketka1
16. aug 2010

Ahojte konečne to tu trošku žije 😉
@kanhwa pochybnosti má každá 😉 a mám aj teraz keď mám doma už dvoch chlapcov či som dobre spravila. Neviem či som dobrá mama, ale viem že už keď som sa tak s mm rozhodla že naši chlapci dostanú šancu na život v rodine. 😉 Dáme im čo môžme aj pozitívne aj negatívne vlastnosti našej rodiny. Nevymenila by som ich ani za nič. Dnes ma prekvapila mm sesternica mali prísť po cca roku na návštevu z BA a niečo im do toho vošlo tak sme spolu len volali. Mali sme dnes návštevu z UPSVARu kvôli súdu a sesternica sa pýtala na podrobnosti na čo u nás boli, keď som jej vysvetlila že Jakub bude v jeseni už náš- osvojený padlo konštatovanie že však vy viete čo robíte. A vieme,sú to naše slniečka a zanedlho k nám pribudne ešte(dúfam) aj dievčatko nech majú aj sestričku. 😉

marketka1
16. aug 2010

@lenkove tak to musíš celý spapať. 😀 😉 Ja som teraz zjedla chlebík s paradajkou 😝

mayap
16. aug 2010

@lenkove tak máš len jedinú možnosť... zjesť všetko a vyniesť ráno smeti... 😀 😀 😀

lenkove
16. aug 2010

@marketka1
to si pekne napísala, že aj pozitívne aj negatívne vlastnosti vašej rodiny 😵
a ty si super matka, ja na teba vzhliadam, tak sa neopúštaj, bo ma chytí depresia 😀 a tá sa dá liečiť len čokoládou 🤐 🤐

lenkove
16. aug 2010

@mayap
no to bol môj plán, ale ten dezert sa akosi popsul 😠 asi je starý 😠 😠 a to je môj obľúbený 😠 😠 orient od orionu 😠 😠

lenkove
16. aug 2010

@mayap
a chalani už ok? teda Paťko, hm?

marketka1
16. aug 2010

@lenkove co to ta depresia je 😀 😀 ja pri tých dvoch na také nemám čas 😀 😝 aj u mňa funguje čokoláda ako energia keď som unavená. A vlastnosti rodiny jasné, že aj aj veď podľa mňa v každej rodine niečo sem tam zaškrípe a nech mi nikto nehovorí že to deti nevidia alebo nepočujú.

lenkove
16. aug 2010

@marketka1
vidia a počujú, a to úplne od mala 😔 😔
a tá depresia tiež neviem čo je, len viem, že sa na to môže čokoláda 😀 😀

marketka1
16. aug 2010

@lenkove dovolala si sa brulke? vieš niečo viac napr. miery? a či sú ozaj obe v poriadku?

marketka1
16. aug 2010

@lenkove je to smutné, ale nevyhneš sa tomu ja mám susedku má asi 13 rokov a tá vie tak vytočiť dedka že chudák aj nitrák pod jazyk si niekedy musí dať. A čo spravíš ak máš spoločnú stenu akurát v detskej. A rodina tip top Mgr.Mudr.Mvdr. a vie ich riadne vytočiť. 😔

čokoláda =malí zázrak pre mamičky. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre