Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

adrianamickova
12. aug 2009

cairka...tato je družstevník 😀 😀 😀 😀 😀
my sme čakali dlho skoro 5rokov na sonku,ale amku som si našla z prvej ponuky z uradu 🙂 🙂

komisakpd
12. aug 2009

adriana ty mas obe deticky v pestunskej?

mixka
12. aug 2009

katarinka, ano. nam bolo fuk, ci male alebo velke, biele alebo cierne alebo bodkovane 😀 my sme nenarocni rodicia 😉

katarinkamt
12. aug 2009

mixka, ale Tvoje deticky vyzeraju este male,................zelam Ti strasne vela stastia

mixka
12. aug 2009

vsak su male 😀 , v novembri budu mat 2 roky a ked sme ich priniesli domov mali 6m 🙂

katarinkamt
12. aug 2009

a to ste si ich brali naraz? su dvojicky?

mixka
12. aug 2009

ano naraz, su to jednovajecne dvojicky

katarinkamt
12. aug 2009

to je perfektne, moja sestra ma tiez dvojicky, su sice dvojvajence, a uz su velki, ale bolo to s nimi super, aj ked strasne vela starosti..........

mixka
12. aug 2009

starosti to su, ale starosti ma clovek aj s jednym a mozno niekedy aj vacsie, ako s dvomi...

katarinkamt
12. aug 2009

bolo to pre Vas prekvapko, ked sa Vas spytali, ci nec hcete dvojicky, alebo ste na to boli pripraveni? snad nevadi, ze sa pytam.......

mixka
12. aug 2009

bolo to prekvapko, dvojky sme neplanovali, lenze my ich nemame cez urad a nikto nam teda nevolal... mame ich cez usmev vybavene...

katarinkamt
12. aug 2009

tomu sice vobec nerozumiem, ale podstatne je, ze ich mate...........🙂

mixka
12. aug 2009

ked skoncis pripravu a budes mat v ruke papier, ze ste zaradeni do zoznamu ziadatelov pojdes do usmevu alebo navratu a poziadas ich, aby ti ukazali zoznam deti, ktore cakaju na novych rodicov. dietatko ktore sa vam bude pacit si vyberiete a zacne sa proces navstev a ziadost na sud... a nemusis cakat, kym sa vam ozvu z uradu, ze maju pre vas dieta.

mixka
12. aug 2009
katarinkamt
12. aug 2009

to som vobec nevedela, dakujem za radu, my to mame najblizsie v BB, tak tam pojdeme

mixka
12. aug 2009

neboj katarinka, ked budes tu s nami, dozvies sa kopu veci, co ti ziadny uradnik nepovie 😀

katarinkamt
12. aug 2009

Mixka, asi vyzeram ako blb, ale .......ked sa nespytam, nic sa nedozviem, ake deticky tam maju? su aj biele? aj malicke? je mozna aj ich adopcia?

mixka
12. aug 2009

vacsinou su tam deti, ktore su tazko umiestnitelne, cize mierne tmave az tmave a surodenecke skupiny od 2 deti po veeela deti... malicke, biele a zdrave sa tam vobec nedostanu, tie idu na dracku na uradoch a to je prave potom o tom cakani rocik, dva...

adrianamickova
12. aug 2009

komi,adoptované 🙂 🙂

katarinkamt
12. aug 2009

v kazdom pripade sa tam pojdeme pozriet

mata2
12. aug 2009

super clanok,mixka 😀

martina_maxian
12. aug 2009

ten článok je skvelý,,, 🙂) a asi aj pravdivý... 🙂

martina_maxian
12. aug 2009

baby a je tu niekto aj z Malaciek, alebo niekde z okolia?

mixka
12. aug 2009

pravdivy urcite a len ma utvrdzuje v mojom rozhodnuti nehrnut sa niekam po md na 8 hodin do prace 😔

lenkove
12. aug 2009

Adenka
to nemyslis vazne, ze ste na SOnku cakali 5 rokov!!!!
ale aspon sa vam vydarila 😀 😀 😀

martina_maxian
12. aug 2009

Presne tak mixka, máš pravdu.. len keď to niekedy s tými peniazmi nie je také ružové a tak idú maminy hneď pracovať... ☹

mixka
12. aug 2009

martina, to je zial pravda a ja robit chcem a budem, ale z domu 🙂

martina_maxian
12. aug 2009

Tak potom je to super, keď máš takú možnosť.. Ja to dufam tiež tak vybavím u šéfa... 🙂

lenkove
12. aug 2009

anooo
aj ja chcem pracovat z domu 😀 😀 a aby som sa velmi nenudila, tak si postavim maly penzion a budem vas tam vsetky hostit 😀 😀

katarinkamt
12. aug 2009

Clanok sa mi paci, avsak myslim, ze su aj zeny, ktore nepostavia na prve miesto vo svojim zivote deti.............sme ludia a sme rozdielni........

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre