Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
13. aug 2009

Mixka oba kočiky odkupim za nKUPNU CENU

mixka
13. aug 2009

je mi luto juli, ale nie. potrebujem novy kocik.

magimary
13. aug 2009

táni, skoro som odpadla, keď som ťa tu zbadala!!! 😲 😅 😵
aspoň takto ťa môžem zazrieť...
škoda... len aby to zase nezlyhalo... 😢

a babulky kočíkové (julia a mixka) nerozumiem vášmu poslednému dialogu 😕 😅

najjulinka
autor
13. aug 2009

no mary vieš ja nielen deti dohadzujem, ale aj kočíky

mixka
13. aug 2009

juli chce oba kociky zadara, len potom neviem, za co by som kupila novy 😀

lenuska74
13. aug 2009

jeje chytro ich rozdelte lebo sa stretli závislačky na dvojkočíkoch 😨 😅 😀 😀 😀 😀 😝

najjulinka
autor
13. aug 2009

ja mam 3 a 4. požičaný z decaku.. .a solo kociare ani neratam........ 😀 😀 😀 inak baby trojčatový utlačiť je brutál, štvorčatový som ešte neskušala....

magimary
13. aug 2009

jaj, ešte som chcela:

Silvinka je chviľočku lepšie, klesli horúčky, ale už jej vypadali vlásky... ☹
keď som sa to dozvedela, plakala som ako bábo...
ale andrejka to nesie opäť úplne super, aj to silvinke tak vysvtelila, že bola rada, že ju (d)ostrihá (to, čo ostalo po vypadaných chumáčoch vláskov) do hola (povedala jej, že už ju aspoň nebude šticovať pri česaní a Silvinka sa tomu tešila)...
mne boli tie vlásky neuveriteľne ľúto, ale potom mi došlo, že andrejka tam vidí plno bezvlasých hláv a už vie, že vlásky TAM nie sú prioritou...
😔
zajtra vraj potrebujú opäť veľký príval modlitieba sily, lebo Silvinke idú opäť robiť nejaké hĺbkové testy (asi ju zase uspia), aby zistili,ako pokračuje nález na meternici (a potom sa zase uvidí, čo bude ďalej 😔 )...

vďaka...

magimary
13. aug 2009

kočíky tiež radšej nerátam...
ale raz, keď si kúpim úplne nový, ostatné zruším (možno 😅 )...

lenuska74
13. aug 2009

jeje to tu nieje nikto kto by to tu rozdelil tie závislačky na kočíkoch 😅 😀

lenuska74
13. aug 2009

jasne magimary budem na silvinku myslieť a neboj vlásky jej narastu a ešte krajšie 😉 🙂

magimary
13. aug 2009

hej, leni...a napokon ani nejde o vlásky... ale mne to prišlo tak ľúto, keď som to počula v telefóne...
verím(-e), že budú mať šancu dorásť... 😔

mixka
13. aug 2009

ja verim, ze silvinka je velka bojovnicka a zvladne to 😔

lenuska74
13. aug 2009

treba veriť, viera robí zázraky 😵 a myslím že toto by sa malo dať do poriadku toto už vedia dnes liečiťaj ked u tak maličkých detičiek nieje to asi až tak jednoduche , len nech zvládne chemo. a bude z nej užasná veľká kočka 🙂 Tak sa drzte a želám dobru noc 🙂

dioliana1
13. aug 2009

idem zmazať 😉

macocha
13. aug 2009

ja som zas nič nestihla 😖

Dioliana a to ich vážne budeš mať až od 1.10.??? To musíš mať mesiac a pol dovolenku, či kvôli prerábke? 😨

katarinkamt
14. aug 2009

Dobre rano, dievcata, citala som si tu vcerajsiu debatu a niektore z Vas tu pisala, ze sa boli pozriet v DD, ked sme sa chceli ist pozriet my, nechceli nam to dovolit, neviete nahodou, ako to je?

slinti
14. aug 2009

Katarinkamt, cital som si viac tvojich prispevkov...zda sa, ze si v celom tom kolotoci uz dost dlho...na tvoje otazky su ti najkompetentnejsi odpoved na UPSVAR, pisala si predsa, ze su mile, tak v tom nevidim problem...drz sa...

katarinkamt
14. aug 2009

Slinti, dakujem, vies, ja sa tu pytam preto, lebo dievcata pisu uplne opacne veci, ako povedali nam na urade, v tom je moj problem..............neviem, co si mam o tom mysliet.

slinti
14. aug 2009

Nuz, to nevieme nikto...

katarinkamt
14. aug 2009

Slinti, chodis sem len citat prispevky? Velmi sa nezapajas..........

slinti
14. aug 2009

obycajne som na Modrej streche...stavebnictvo mi je ti nejako blizsie...

katarinkamt
14. aug 2009

Takze tu si len zo zvedavosti?

slinti
14. aug 2009

cisto...

cairka
14. aug 2009

ahojte
magi, myslím na silvinku 😔

u nás po troch dňoch vykulo slniečko, konečne

dioliana1
14. aug 2009

macocha: ja chcem čerpať dovolenku, aby mi neprepadla i tak mi pár dní prepadne, aj dokončiť prerábku aj si oddýchnuť a nabrať nové sily...a začať nové ´deti učiť to isté čo predchádzajuce... 😀

katarinkamt
14. aug 2009

Ahoj dioliana1, prave om sa pozrela, kolko vychovavas deticiek, klobuk dolu, pred Tebou a Tebe podobnymi zenami!

mixka
14. aug 2009

slinti, mas dobry postreh 😉

dioliana1
14. aug 2009

katarinkamt: diky, ale teraz mám len svoje doma...

lenkove
14. aug 2009

Katarinka,
neviem ci tu niekto pisal, ze bol len tak pozriet v DD.. do DD sa moze ist az ked mas povolenie na interakciu, podla toho co viem ja.. nemozes len tak vojst do DD a vybrat si dieta.. ako aj sa nemozes pytat v DD ake maju deti, to sa uz neda.. Co sa da je navstivit subjekty na to opravnene, aby ti ukazali spisy deticiek.. Teda UPRSV, Usmev, Navrat.. to je to, co zakon umoznuje 🙂
ine je susumusu, to je jednoducho susumusu 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre