Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
9. nov 2009

už nespí, plače... 😢

zicon
9. nov 2009

Nas si vcera poreval svokrin pes ho skrabol do tvare, ale chyba bola na oboch stranach

marketka1
9. nov 2009

martinka existuje aj niečo také že ak súd vydá rozhodnutie a zriekneš sa odvolania priamo na súde a po vzájomnej dohode si môžeš vyzdvihnúť rozhodnutie priamo na súde kde sa zároveň aj s právoplatní a nečakáš na doručenie poštou je to oveľa rýchlejšie cca týždeň

marketka1
9. nov 2009

julka došla Ti IP čo na to povieš?

najjulinka
autor
9. nov 2009

došlo... že ťažko sudiť... a hlavne ťažko vyberať lekárov...

najjulinka
autor
9. nov 2009

Lucka momentalne 37,3°C

cairka
9. nov 2009

juli, tak len nech jej to vydrží 😉

najjulinka
autor
9. nov 2009

no čipok učinkuje ešte...

najjulinka
autor
9. nov 2009

sakra vyšiel z nej prdík kakový (riedky) 😒 tak ak to bude to čo pred mesiacom, tak ma picne... čaká nas brutál noc... ale zas ak je problem s bruškom, tak aspon vieme čo... nie je to, že bez priznakov, lebo to ma dosť desilo... to fakt už som nevidela najlepšie.... ja ani neviem či to je lepšie či horšie ..... 😒

najjulinka
autor
9. nov 2009

mary ten som už videla.. pekný, drahý 😝

yukki
9. nov 2009

Nemôže to mať Lucka z toho čípku tak...riedko?

najjulinka
autor
9. nov 2009

to z čípku býva riedko??? a hlavne čípok mala pred 4 hodinami ... takže to už samotný čípok nevyprdla....

yukki
9. nov 2009

Kika mala presne to čo popisuješ občas niekoľko hodín po čípku v plienke...však to nemá len účinnú látku ten čipok ale ten vosk či mydlo či z čoho je to ušúľané...a to keď sa v konečníku rozpustí a zmieša s obsahom...

najjulinka
autor
9. nov 2009

grcla

cairka
9. nov 2009

juli, držte sa...hlavne nech sa k lucke nik nepridá 😒

zicon
9. nov 2009

No tak to zacina byt mozno aj chripkoidne

najjulinka
autor
9. nov 2009

vyzerá to na bruškoidné.. mala tvrdé brucho..... a potom strašne smradlave prdy, ale strašny smrad....

najjulinka
autor
9. nov 2009

zaspala mi na rukach, preložila som do postele.... teplotu len rukou na čele odmerala - vooooooobec nei je teplá 😀 teším sa.... vooobec... idem do hajan kým sa dá....

mixka
10. nov 2009

bre ranko 🙂 som uz asi 2 hodiny hore, neda sa mi spat, tak idem zehlit 😀

katarinkamt
10. nov 2009

Ahojte dievcata, dlhsie som tu nebola, a zial, musim napisat, ze nasa situacia v cakani na babo sa stale nemeni, v poradi sme na 11. mieste, lebo pred nas zaradili este nejaky par, ktory mal prerusenu aktualizaciu, je to na porazenie. Po minulej debate s Lenkove sme mali debatu doma a manzel pristupil na zmenu nasej poziadavky z novorodenca na babo do 1. roka, prosim Vas, poradte mi niekto, spravili sme dobre? Nemoze to nejako negativne ovplyvnit nase poradie? Uz mi z toho asi kvapka na karbit, myslela som, ze na jar budem kocikovat a teraz to vyzera, ze ak to bude do konca buduceho roka, tak budeme radi...

mixka
10. nov 2009

katarinka, nemyslim, ze by zmena mala ovplyvnit vase poradie, ale inak vam toto ani trochu nezavidim 😖

najjulinka
autor
10. nov 2009

Noc ako tak, parkrat sme prebalovali, ale čípok smenemuseli dávať.

najjulinka
autor
10. nov 2009

Inak Marketka po dnesnej noci určite nebude mať zapareniny na vlasoch... Je veelmi šikovná, lebo sa nakremikovala a pekne krém zavrela... 🤐 😨 😨 😨 😨 😀 Takže ešte ma čaka rano jej umyvanie vlasov

najjulinka
autor
10. nov 2009

36,6°C aktuálny stav - čípok pred viac ako 12hodinami mala.......... ale prdy smradlavé, kakačka bééééé.....

najjulinka
autor
10. nov 2009

Tak krem proti zapareninám moc z tých vlasov nejde... 😒

cairka
10. nov 2009

dobré ránko 🙂
juli, to je dobré, že je bez teploty 🙂 snád aj tie kakačky prejdú rýchlo
marketka je šikulka 😀

katarinka, tiež si nemyslím, že by vám to uškodilo, že by vás posunuli v poradí 😉

magimary
10. nov 2009

my sme práve dorazili z odberov... 😝 , ale zvládli sme 😎 🙂
už aj doktorka usúdila, že je najvyšší čas na gastro..rozmýšľala, z čoho by moghol mať Zajko tie črevné a "riťkové"problémy a usúdila, že to bude asi vaječný bielok alebo lepok... tak som ju vyviedla z omylu, že s bielkom sa takmer nestretáva... tak povedala, že tu už viac ona nepomôže a vypísala lístok na gastro...takže sa objednávame.. 😖 🙄

maznacik007
10. nov 2009

co sa tyka tej pravoplatnosti.. a celeho toho procesu.. pokial by si do adopcie tak neni problem pockat aj na riadny sud.. lebo vtedy sa matke dorucovat nebude ani predvolanka ani rozsudok..

ale ak pojdu do pestunstva tak ak matka neprebere predvolanku tak sa mozu stat dve veci sud moze konanie odrocit a dat preskumat miesto obvykleho pobytu matky ak sa nezdrziava na svojom trvalom pobyte.. v pripade ze by aj sud pojednaval bez pritomnosti matky.. tak urcite to nebude nejako skoro.. lebo tam je urcita lehota na dorucovanie.. jednak predvolanky a jednak rozsudku...

napr. uplne konkretne u nas sud 16.10 odpojednavane nedostavila sa stara matka zakonny zastupca matky ale matka sa dostavila... rozsudok sud vyhotovi do 10 dni + den dva na odoslanie.. rozsudok sme my prebrali 30.10 a vtedy prisiel na postu aj ostatnym 6 ktorym sa posielal my dvaja mama a socialka sme si ho prebrali a vcera uz boli nase dorucenky spat na sude.. ale stara mama a stary otec si to neprebrali takze im plynie 18 dnova lehota co je to ulozene na poste .. potom sa to vrati na sud a zaeviduje do ich systemu /3 dni cca/ a potom im plynie este 15 dnova lehota na odvolanie. takze pravoplatnost tak ako u Juli cca mesaic a pol po rozsudku.

takze s tymto treba ratat.. co sa tyka vzdania odvolania tak v tychto pripadoch /pestunstvo a niekto nespolupracuje/ je to zbytocne.. lebo darmo sa vy aj urad vzdate odvolania.. pre ostatnych tie lehoty ostavaju.

ako fakt dajte to predbezne lebo nechcem byt zlym prorokom ale pestunstvo v takychto pripadoch ze matka, zakonny zastupca je nezastihnutelny a pod to sa moze pekne natiahnut..

katarinkamt
10. nov 2009

pupavienka - ahoj, pisala si mi IP, ale mne sa v praci na nu neda odpisat, takze mozem pisat len do fora, dakujem Ti za odpovede, my cakame od septembra 2007, tiez si myslim, ze nie je fer, ak si niekto poda ziadost, potom si povie, ze teraz nie je ten spravny cas a prerusi ten proces a potom ho zaradia do poradia na zaciatok, Ako k tomu prideme my ostatni? neviem, ci mam zavolat na referet do Za a povedat tam, ze sme zmenili podmienky, alebo to mam nechat tak, a len cakat. Inak, vcera pani na urade hovorila, ze maju prave 2 volne deticky, ktore uz pojdu do rodiny, takze snad sa posunieme, aj ked to su vraj trosku vacsie deticky, len nam nepovedala ako su stare.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre