Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

maznacik007
3. dec 2009

lenkove so mnou sa mozes stretnut v tom termine.. resp. by si mohla skocit za nami v tom termine by mal byt ten pobyt nahradnych rodin z OZ Domov v rodine (sak Juli) a tam ideme.. malo by to byt na orave niekde myslim.. neviem uz..

maznacik007
3. dec 2009

Zimný rekreačno-rekondičný pobyt na Orave
2.- 6.1.2010
Chata Danica v Trstenej je vynovená, ubytovanie v rekonštruovaných chatách, 3-lôžkové izby cca 50 miest. Pôvodné 2-8 lôžkové - ďaších 50 miest, ak by nás bolo priveľa.Vlasný lyžiarsky vlek v areáli. www.danica.orava.szm.sk
Cena pobytu 55€
Deti bez stravy a lôžka 7€
Pobyt je zameraný na šport a pobyt na čerstvom vzduchu, lyžovanie, sánkovanie, s možnosťou návštevy termálneho kúpaliska v Oraviciach.
A samozrejme preberieme aj aktuálne problémy a tradične navynecháme scrabble.

eli77
3. dec 2009

krasne ranko...juj tesim tesim za chvilku idem pre tatinka 😵 😵 😵
a co to tu preberate?

maznacik007
3. dec 2009

eli stretko.. uz som ta potvrdila na skype 😵

najjulinka
autor
3. dec 2009

Dobre ranko. 🙄 🙄 🙄

zicon
3. dec 2009

Dobre a coze v takej nalade Najjulinka

yukki
3. dec 2009

Ejha...žeby sme si ten pobyt zaželali s kikou pod stromček? Sú ešte miesta?

maznacik007
3. dec 2009

idem domov pred obedom... uz mi isli nachystat prepustaciu spravu

zicon
3. dec 2009

Supis maznacik007, este jedna otazocka z Infekcenho sa neda pustit na reverz??

maznacik007
3. dec 2009

da chcela som ist uz v nedelu ale potom dosiel primar aj s lekarkou a hovorili mi ze maju nejaku pani v mojom veku s podobnou diagnozou prasacina a zapal pluc a tiez sla skor domov a vecer ju doviezla RZP a skoncila na ventilatore

a proste ma prehovorili .. ale isto sa da... 😉

cairka
3. dec 2009

dobré ránko. my sme už stihli mudru a za chvíľku ideme na mikuláša do škôlky 😵
maznácik, paráda 🙂
zicon, čo ty máš stále s tým reverzom? zo všadiaľ sa dá odísť na reverz okrem patológie, ale ak potrebuješ lieky/zákrok, tak ti to asi moc nepomôže, že odídeš

martina_maxian
3. dec 2009

dobré ránko...
tinika gratulujem ku chlapčekovi, nech ste zdraví obaja a nech ti rastie do krásy... 🙂
maznácik, no super, že ťa už konečne pustia, len dúfam, že už si zdravá a fit.. 🙂)
Inak konečne tu začalo mrznúť, žeby k nám už prichádzala zima??? 😀 😀 😀

zicon
3. dec 2009

No neznasam diktat mocnych a to viac iba preto aby som obsadil niekomu v spytali len flek.

katarinkamt
3. dec 2009

Ahojte dievcatka prosim Vas, neviete nahodou, ci sa v zilinskom kraji nahodou v poslednej dobe nepohol poradovnik na adopciu dopredu .......?

lenkove
3. dec 2009

Tinika
blahozelam"

vidis, maznacik, to je super napad,my prideme za vami! ak sa da 😵 😉 aspon vas mm uvidi, bol zvedavy co je to to "oz domov v rodine", ze ano Juli 😉 😉 waw, to bude supeeeeeeeeeeeeeer 😵 😵

katka, a na urade ti nic nepovedia? inak, ahoj 😵

maznacik007
3. dec 2009

ciarka ta patologia nemala chybu 😀

martinka ty uz dneska koncis v robote ci sa mi to pletie?

katka.. moja ja neviem.. skus zavoalt na urad oni by ti tuto informaciu mali poskytnut

zicon neviem ci narazas na mna ze som tu niekomu obsadzovala flek alebo co.. myslim ze nema cenu velmi vysvetlovat ako som na tom bola a este kolko sa budem davat dokopy ale pocuvaj ty mas nejaky problem vnutorny zeby nedostatok sexu ? 🤐 😀

katarinkamt
3. dec 2009

maznacik, ja tam volam snad kazde 3 tyzdne, myslim, ze pani je zo mna uz celkom podrazdena....

lenkove
3. dec 2009

maznacik, ja nelubim nemocky, ale ja by som ostala kym by som sa nedala do kopy.. ale ty si mudra 😵 😵 skore vyliecenie UUUPLNEEEEEEEEEEEE 😵

zicon
3. dec 2009

Prosimta ja som sa len spytal, lebo ja viem ze by som zo spytala utekla na reverz pri prvej moznej prilezistosti, tak si zistujem moznosti.

lenkove
3. dec 2009

jej, Maznacik, my uslo, ze uz ides domov 😀 😀 ja ze ta len teraz prehovorili, aby si ostala. ach to moje selektivne citanie 😀 😉
ale to zelanie uzdravenia plati, velmi sa tesim,ze ti je lepsie 😵 😵 😵

lenkove
3. dec 2009

my uslo, 🙄 🙄 🙄 ja nechapem, my uslo.. to mi len tak uslo, prepacte 😝
idem si ja, pekny den vam! 😵

maznacik007
3. dec 2009

lenkove.. no podla toho co robili tie testy tak mam ponicene epitely pluc nieviem uz v akom rozsahu a to bude trochu trvat... nez sa da uplne do kopy.. ale slubujem budem co najviac relaxovat slubujem...
uz sa hrozne tesim na deti

a co je fajn tak muz robi z domu len obcas ide ku klientovi alebo na poradu takze mi pomoze..

zicon chapem...

katka a kolki ste momentalne v poradi

martina_maxian
3. dec 2009

maznacik, áno áno, dnes posledný krát v práci,,, ale ešte som doma,, nechce sa mi ísť škrabať auto... 🙂)
ale pojdem, po ceste kúpim nejaký koláč na rozlúčku, všetkých ich vybozkávam a pojdem pekne domov oddchovať a naplno hniezdiť... 😀 😀 😀 😀

maznacik007
3. dec 2009

jaaj mojka v dobrom ti zavidim.... 😵 to hniezdenie... a tesim sa na tie trhy... 😉

magimary
3. dec 2009

ahooojte! 😵
tinika, blahoželám!!!!!!!!!!!!!! tvoj Zlatúšik je mladší od môjho (najstaršieho) brata presne o 40 rokov!!! 😅 😀 😵
tak si sa asi (ne-)pekne vytrápila... 😔 , ale hlavne, že už máš doma úspešný "výsledok" malý uzlíček Lásky! Teším sa s Tebou a pridávam môj citát v pase... 😉 😵

maznáčik, tak viaj doma a skoro, veľmi skoro sa daj dokopy, aby si mohla dôkladne fungovať pri deťoch a manželíkovi... 😉 🙂

matimaxi, hor sa" do rozlúčky! 😅 a následného hniezdenia!!! 😵 dúfam, že dnes sa nám ozveš poobede, ale už z domu! 😉

najjuli, čo to ? aká nálada? žeby opäť príznaky (tehu)? 😉 😅

eli, fantázia...zbožňujem také zvítania... koľko bude doma? dúfam, že až do nového roka... 😕 🙂

magimary
3. dec 2009

a ozaj, na tom pobyte je ešte niečo voľné? 😕
mne sa to celkom pozdáva...
ešte neviem, čo na to mužík, ale nám (ostatným) by sa to páčilo... 😅
juli,podaj info...ty si pri zdroji...

vivien2505
3. dec 2009

Ahojte

my ideme tiež na pobyt na Oravu

radi by sme Vás 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 všetkých stretli

magimary
3. dec 2009

no, vivi, ale je tam ešte voľné miesto? 😕
ide aj juli? 😕 😉

katarinkamt
3. dec 2009

maznacik, my sme boli asi pred 3 tyzdnami na 10 . mieste, ale ked sme tam vtedy volali, zaradili pred nas este par, co si dorobil aktualizaciu a to mi zobralo vsetok elan....

marketka1
3. dec 2009

Ahojte 🙂 tak my tu máme pekný slnečný deň a sme zatvorený doma. 😠 dnes Kubko vstal prekvapivo o 8:15 keby to tak bolo stále.
Martin nám spravil dieru do omietky 😠 😠 😠 😠 a jedol stenu neviem čo mu na tom chutilo.

Chcem sa opýtať aký máte jedálničiek (hlavne množstvo pre ročné dieťa mne sa zdá že Kubo málo papa)

tinika gratulujem máš doma najkrajší poklad na svete 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre