Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

maznacik007
30. júl 2009

cairka dva prirastky jeden z domceka jeden z bruska

cairka
30. júl 2009

tak obrovská dvojnásobná gratulácia 😵

laculik
30. júl 2009

jeeeeeeeeeej, aj ja gratulujem! a tri deti, hm, klobuk smekám 🙂

najjulinka
autor
30. júl 2009

No vy kedy Laculik??? 😉

laculik
30. júl 2009

Asi uz nie. ked tak, by nam este "hrablo" za 2-3 roky, ze posledna moznost v styridsiatke, ale teraz ee. Celkom je to vyhovujuce dve deti a pes. No, ale nikdy nehovorim nikdy...
A vy? 😀 😀 😀
Cairka mala jaka velkacka! velmi pekne dievcatko mas!

laculik
30. júl 2009

a ja mam este paranoju z troch deti z nasej crazy rodiny, kde moje dve tety mali kazda tri deti a obidve stratili (choroba a nestastne nahody) po dve deti a kazda ma uz len jedno. A obidve rodili, tie deti co im ostali-ziju (cize moje sesternice) po styridsiatke. takze nejako to mam stale v hlave 😒 .

najjulinka
autor
30. júl 2009

Co my??? Mysliš, že ked vezmeme piate o nejaký mesiac, tak ešte budeme mať chuť na dalsie??? a bio asi ako velmi hrozí popri piatich detoch??? To skoro vobec... to už teraz su mizive šance... 😀 😀 😀 😅

laculik
30. júl 2009

jasne ze bio myslim... ved prave smyk sem smyk tam, nemate cas si davat pozor a hups a je to 😀 😀 😀

laculik
30. júl 2009

Moja gyndoska sa na mne vzdy rehoce, ked odmietnem antikoncepciu so slovami ze ved my si davame pozor! ze ajajajjaaaaaj takych tu bolo, co si pozor davali. Ale zatial sa nam nesmyklo, tak hadam mam spolahliveho doma 😅

najjulinka
autor
30. júl 2009

no vieš jediné spolahlive je nesexovať.. a my sme sa za ten mesiac k tomuto spolahlivemu velmi približili... a te ešte len 4 deti.....
ja zas som počula, že najlepšia antikoncepcia je dieťa... a ti poviem, ked nam Lucka 3 noci spala medzi nami v posteli tak už som mala fakt pocit, že nie len že sa už asi nikdy nevyspim,a le že si už ani v živote nevrznem 😀 😀 😀

cairka
30. júl 2009

laculík, dakujeme 😵

laculik
30. júl 2009

juli 😀

laculik
30. júl 2009

idem mrknut maleho, uz pocujem zvuky, tusim sa zobudil a rovno aj zoberiem pradlo z pracky vyvesit... mam na nohe ladovy obklad 😒, predvcerom ma postipala osa a dnes!!!! mi to opuchlo... asi ze som s tym posilovala, alebo co.

janivonbenji
30. júl 2009

dobrú tému rozoberáte...

nám všetci tvrdili, že keď si adoptujeme, tak sa nám určite !!!! podarí aj bio...a stále nič a aj sa snažíme ( aj keď prvé mesiace, ako sme mali malého som si myslela, že už asi nikdy sex nebudem mať...chválabohu sa nepotvrdilo... 😀 )

a ešte....tento týždeň sa mi stalo, že mi dvaja ľudia nezávisle od seba povedali, že : "jéj, kubko, aký pekný chlapec z neho vyrástol, no to by som nebol povedal..." - a mne z toho vyplynulo, že na prekvapenie mnohých, aj z adodetí môžu vyrásť pekné deti.... 😀 ( to mi len napadlo, keď čítam o vaneske, aj keď táto moja prúpovídka je o inom 😀 )

macocha
30. júl 2009

Janivonbenji, vydrž, ešte nie je všetkým dňom koniec. 😉
Na margo tej Laculikinej gyndošky, ja som zas mala známu, čo mi tvrdila, že keď chceli bábo, tak si vypočítali, kedy by podľa neplodných dní n e m a l o otehotnenie hroziť a hop! o mesiac bolo tam 😎

janivonbenji
30. júl 2009

macocha,
dík, ale som akási skeptická...po takmer 12-ich rokoch, 2-och umelých a ho..o, ho..o, zlatá rybka 🙂 ...ale je pravda, že ako sa "narodil" kubko, tak sa mi upravil cyklus 😀 😀 😀 ...a podľa toho, čo píše laculík, že ak, tak okolo 40-ky posledné, tak ja mám ešte takmer 8 rokov čas... 🙂

macocha
30. júl 2009

Raz som stretla jednu, ktorá čakala 18 rokov a v 42 rokoch porodila. A prirodzenou cestou... 😉

najjulinka
autor
30. júl 2009

Moja mamka ma známu a prvé a posledné v 43ke... 😉 Normalne prirodzene...

lenkove
30. júl 2009

Ja sa tiez pripajam ku gratulacii maznacikovcom k velkej rodinke 🙂

Juli, ze nevrznem 😀

lenkove
30. júl 2009

Inak, ja Jani celkom chapem, ja som po dvoch rokoch skeptik a nie po dvanastich 😀 😀
a na vetu, adoptujete si a budete mat vlastne som alergicka. Najma preto,ze ludia akoby nevedeli pochopit ze su na svete ludia, ktorym nejde o vlastne? ja neviem,ci mi rozumiete 😕
a inak, chora som stale 🙄

janivonbenji
30. júl 2009

lenkove,
rozumiem, čo si myslela...lebo aj my máme vlastného adoptovaného kubka 😀 ...
a inak najskôr som mala napísané, že 10 rokov a potom som začala počítať, že joj veď to už je takmer 12, ale poviem ti, že odstupom času a hlavne toho, že máme malého, sa mi zdá, že to ubehlo strašne rýchlo...

...inak kubko už spí 2,5 hodiny...zas som ho dnes doobeda "vyhnala" do prírody na kopček... 😀

lenkove
30. júl 2009

Jani
tebe sa ten kopcek akosi osvedcil 😀 😀

lenkove
30. júl 2009

Inak, baby, ja som mala uradny telefonat.. 😕

cairka
30. júl 2009

leni, rodíš? 😨 😅

cairka
30. júl 2009

jani, bud rada, veve spala len niečo cez hodinu a je umraučaná až strach 😠 a to o piatej máme stretko s kamoškou, takže budeme minimálne do siedmej von. aj doobedu sme boli 3 hodiny a nepomohlo, musím nejaký kopček vyhliadnuť, žeby martinky? 😀 😀 😝

lenkove
30. júl 2009

Cairka
jasne, parkrat tam a moze ist rovno do Himalaji 😀

lenkove
30. júl 2009

Cairka 😎

macocha
30. júl 2009

Jaaaj, keď my ideme do kopca, som z toho unavená akurát tak ja, lebo buď musím niesť aj malú alebo každých 5 krokov absolvujeme predstavenie o piatich dejstvách: 1. Dianka sa pýta na ruky 2.presviedčam ju že ju nevládzem niesť 3. Dianka sa hodí o zem 4. presviedčam ju že ju nevládzem niesť 5. odutá a s plačom urobí pár krokov...

OK, nebudem už s vlastným provokovať, myslím, že to chápem lebo mne je to úplne za jedno, len som mala ten dojem, že Jani si chce užiť aj tehotenstvo 🙂

Lenkove vyzdrav sa, Dianka s fúzami od kyslého mlieka posiela pusu (to sú probiotiká 😀 )

cairka
30. júl 2009

mimi, veľmi dôverne poznám také prechádzky 😝 našťastie už je to lepšie, teraz už nereve, ale stojí aj tak každých 5 krokov, lebo furt nájde niečo zaujímavé o čom musí 5 minút rozprávať a pozerať sa na to 🙄

macocha
30. júl 2009

Ja som zatiaľ rezignovala a na vzdialenosti nad 500 m sa vozíme na bicykli... alebo na kočíku 😅
Keď ju chcem ubehať, vezmeme si loptu a stačí ísť pred dom.

Cairka a okrem mrnčania, ako sa má Veve? A ako salmonely?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre