Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

yukki
9. aug 2009

Domči blahoželáme!

adrianamickova
9. aug 2009

jeje šikulka Dominika 🙂

adrianamickova
9. aug 2009

juli si viem predstaviť kopu čo beriete so sebou 🙂 🙂
my len 2 deti a ked niekde ideme tak pomaly treba prívesny vozík 🙂
🙂 pohodový pobyt vam prajeme 😵

lenkove
9. aug 2009

Caute
ja neviem, ci to tu tak mozem verejne napisat, ale.. ja som dnes spala do desiatej 😕 odpustite mi vsetky 😀 😀
A Dominika je sikulkaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵
stastnu cestu tam aj spat a krasny pobyt.. chodte, budte a pridite vsetci hlavne zdravi a stastni 🙂

adrianamickova
9. aug 2009

niet nad dobrý spánok,aj my sme do 9,30 🙂 🙂 🙂 🙂

lenkove
9. aug 2009

Adi
caaaaaaau
Tak ty mas take spachtosky? to je dobre, spanok prospieva krase 🙂 😉
Je ked o Yukki alebo Julinke citam, ze vstala o piatej, siestej, tak mam vycitky svedomia dlho spat 😀 😀

najjulinka
autor
9. aug 2009

enkove to je najhorie pri detoch, ked si uvedomi, že už sa NIKDY nevyspim rano...... 😖 To mi je moc luto..ostatne želiem, ale táto predstava, že už NIKDY sa nevyspim je hrozná.... fak hrozná... ☹ 😢

najjulinka
autor
9. aug 2009

enkove = lenkove
želiem = oželiem

najjulinka
autor
9. aug 2009

fak = fakt

adrianamickova
9. aug 2009

ideme obedovať a asi na kus vypadneme k vode
na Delňu 🙂 aj ked včera som napustila čistú vodu do bazéna,to sa nerata lebo sme doma 😖
tak uživajte si krásny deň 😵

janivonbenji
9. aug 2009

ahojte,
aj ja všetkým želám krásnu nedeľu....a "pobytníčkam" príjemný a pohodový pobyt...

...ja už sa zmierujem s predstvou, že sa asi už nikdy ráno nevyspím, lebo môj malý je "budík, budíček, budenie je môj koníček"... a keďže od septembra zarezávame ( škôlka, práca), tak fakt nehrozí.... 😒

macocha
9. aug 2009

Mne ranné vstávanie vôbec neprekáža, ja som ranný typ a tak sa naopak desím toho, že sa Dianka javí ako sova - čo všetko vyvádza večer, keď už by mala spať... A myslím, že ani Yukki by dlho nevydržala v posteli, len jej chýba kľud na venčenie psov 😉 ak sa nemýlim.
Takže Lenkove pokojne sa vyspi do ružova, budeš našou nominantkou na Miss 🙂

lenkove
9. aug 2009

Inak, moja torta pre muza, narodna tragedia! 😠
napriek tomu, ze mi, samozrejme vinou nemeckych vajec, muky a prasku do peciva, 😉 korpus velmi nenarastol, poradilo sa mi ho rozrezat.. Plnka hadam moze byt, chutovo teda tvaroh, cukor, vanilka nic moc a mama mi to tak ospevovala.. Inak, aj tvaroh maju samozrejme iny.. 😠 ked som dala citronovu stavu dalo sa.. ale zelatina 😠 😠
ja som bola presvedcena, ze zelatinu mam nakupenu, a asi som ju odniesla domov mamke,alebo sa pod nou zlahla zem, netusim.. nemam ani kompot, aby som spravila zelatinu zo zlateho klasu a kompotu esteze som nasla vanilkovy puding.. 🙄 a namiesto kompotu som dala jablkovy dzus. no to som mohla rovno vyzivu na to uplacat.. ja tak neznasam takuto zelatinu ale ked som skaredo poukladala ovocie, take povyrezavane kusky.. tak som to nemohla ani nechat tak.. a na vrch som chcela cokoladou vysypat 30, usla mi ruka a je tam 38 😉 ach jaj. ale s laskou som to robila, len co je pravda 😀 😀 ja chcem byt sikovna gazdinkaaaaa, pomoooooc 😀

janivonbenji
9. aug 2009

lenkove,
asi si moc chcela, aby to bolo super...ja keď veľmi chcem a veľmi sa snažím, prípadne niekomu sľúbim, že napečiem, tak katastrófa ...a keď len tak že z "dlhej chvíle", tak výstavné kúsky odo mňa vychádzajú... 😀
...manžel to určite pochopí a keďže isto vie, že s láskou pečené, tak s láskou zje... 🙂

lenkove
9. aug 2009

Jani
no len aby 😉 len sa to bude tazsie rozdavat a budem musiet vsetko pojest ja, ach, linia moja! 😀 😀 😀

dioliana1
9. aug 2009

lenkove ja spala ešte dlhšie jak ty o pol hodky viac 😝

lenkove
9. aug 2009

ach jaj, Dio.. to my, bez (malych) deti, si take mozeme dovolit 😀 😉

dioliana1
9. aug 2009

asi väčšina je už v Tatrach 😀, ja planujem na vylet 13.8.

cairka
9. aug 2009

ahojte.
my sme sa už vrátili z chaty, bolo fajn...akurát sme mali pred chvíľou operáciu - výber triesky z prstu...krik jak keby som jej išla ten prst odrezať 😅 😝 ...ale prežili sme 😀

laculik
9. aug 2009

ahojte, vsetci sme stastne dorazili. Nas maly sa nejako moc neparal so spominanim na byvalych rodicov, sa usmial a isiel dalej. Lucka sa najviac tesila, hned maleho spoznala. Je tu kosaaaaaaaaa. zatial pa. 🙂

laculik
9. aug 2009

dio, za nami na vylet?

adrianamickova
9. aug 2009

ahoj my sme boli na Delni....super,foto kuk 🙂 🙂 🙂 🙂
este sa sprchujeme dame flasu kakaa a spime možno zase do 10.00 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

adrianamickova
9. aug 2009

lenkove ja tiež nie som moc na pečenie,ale všetky čokoladove koláče mňam... 😝 😝 😝

dioliana1
9. aug 2009

laci chcela by som, k výročiu svadby 😀

yukki
9. aug 2009

Aďa, neprovokuj! S tým vyspávaním....fotky sú super!
Cairka, Vaneska je proste trieda! Potom mi ju na jeseň pošli, keď bude treba ukladať drevo 😉
Aj my sme dnes boli pri vode, pri brehu malé rybky v húfoch sa vyhrievali, a Kika holá za nimi behala a kričala: ZASTAVTE!!!

dioliana1
9. aug 2009

Zajtra idem do DD, kuk na nové deti a podpísať dovču 😉

yukki
9. aug 2009

Heeeeeeeeeeeeeeeeeej?? Dio, no poriadne kukaj kukaj!!! 🙂 🙂 🙂 že si vykukáš zas nejakých živánov...

dioliana1
9. aug 2009

tam su len živani 😀

cairka
9. aug 2009

yukki, jasné, že pošlem. Za kilo jablk bude ukladať aj pol dňa 🙂 len odporúčam tie jablka skryť až na dno kopy 😝

adrianamickova
9. aug 2009

yukki...no ešte nespíme,a asi ani tak skoro nazaspíme,volal Rasto že je na ceste k nám,tak ho čakajú 😕
ale už sa im zíva,pri vode sa jašili o 106 🙂 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre