Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

laculik
7. sep 2009

ja som mu samozrejme nehovorila o brusku, ale! kamaratka je tehu, ma ju maly velmi rad, dokonca minulu sobotu s nou stravil cely den. A bolo mu vela krat vysvetlene, ze pozor aby nekopol, lebo babatko a hlavne uz je to na nej vidiet. No a nejako prislo k debate, ze aj on bol raz v brusku, tak ja som na sekundu stvrdla ale nechcela som ho zavadzat. On hned ze v maminkinom aj teri a uz to islo. tak som mu povedala, ze u mna nie,ale u jedne tety a ta bola vlemi chora a zomrela...atd atd.

najjulinka
autor
7. sep 2009

no ona tiež furt kecá... ale tu otazku ked dam, tak konečne aj mna začne počúvať 😀 😀 😀

zicon
7. sep 2009

My hovorime malemu ze mamiinke sa narodil z bruska, a nam zo srdiecka.

A nasim kamosom hovorim ze to je vypredajovy model z hypaca,

najjulinka
autor
7. sep 2009

no tak potom jasne laculik.. .len má v slovniku už "zomrela"??? 😔

maznacik007
7. sep 2009

laculik prispevok na opatrovanie ci ako sa to vola.. /ked nemas narok na RD/
pridavky samozrejme.. mozes si uplatnit danovy bonus..
tu knihu som videla u nas v kniznici.. ale nazov mi vypadol.. 😅 nejako tak ze preco ma >>>> dvoje narodeniny... neviem ci myslime tu istu..
Aquarius
Monchaux, Marie-Claude
Prečo mám dvoje narodeniny. - 1. - Dunajská Streda : Aquarius
ISBN 80-968428-9-7 (viaz.)

najjulinka
autor
7. sep 2009

inak my sa chystáme do kysaku na 100% (ked sa ni dovrtedy nestane), na zimný nejdeme a na letný ešte uvidime podla zloženia a dovči... 😉 ...
takže baby čo tak stretko v Kysaku??? Odpručam extra aj pre menšie deti - obrovitansky výbeh na dokonalej rovine... 😉

zicon
7. sep 2009

A co pouzit na nich ten triok z hypacom to by asi bol riadny shock

laculik
7. sep 2009

nechape ze zomrela, to je jasne, ale ked vysvetlujem, tak pocuvaju obe deti a mala to chape (aj ked abstraktne), cize ja na oboch vacsinou rovnako rozpravam a vysvetlujem. A ked vidim, ze maly nechape, tak este dovysvetlujem. Alebo mala mu to dovysvetluje 😅. "Zomrela" mu budem hovorit, aby sa potom ako vacsi nezlakol toho slova. Ked pochopi pochopi a hlavne mu to nebude divne a cudzie casom. Zomrela, cize uz neni, som mu povedala.

laculik
7. sep 2009

kysak je dobry napad 😉

laculik
7. sep 2009

u nas sa nedaju triky, mala vsetko odhali 😠

cairka
7. sep 2009

zicon na koho? na deti? 😕 to som nepochopila 😅

zicon
7. sep 2009

Ano ked sa budu pytat, tak ziadna sladka rozpravka o dvoch srdieckovych narodeninach, ale prupovidka o tom jak sme ako vypredaj zo sekaca zobrali.

mixka
7. sep 2009

zicon nehnevaj sa na mna, ale to je pekne tupe 🙄

cairka
7. sep 2009

už si to skúsil kubkovi takto vysvetliť? 😒 chúda dieťa 😠

zicon
7. sep 2009

A co hovorite na konmentar megi93??

zicon
7. sep 2009

Nie to si nechavam ne zleho pubertiaka.

zicon
7. sep 2009

Ale nie trocha humoru musi byt 😝 😝

najjulinka
autor
7. sep 2009

tak už vaim.. .baby ja somDomču mala strčiť k Lucke už dávno do izby... ja blbá... nechcela som aby to bolo také, že miesto Kika... aj som jej tam dala ostielku.. spala tam na začiatku asi 2 noci... ale nejak tak sa prestala používať, tk sme ju zložili.... no a teraz je to suprove... som zvedavá ako to bude, ked budu 3 v izbe... ale Lucinka zjavne cháp, že ked tam snou spi Dominika, tak nesmie kričať... a fakt v tichosti lahne 😵 😵 😵 bez kriku a velkých protestov........ my sme jej slubili ešte pred pobytom v Tatrach, že ked nebude v izbe kričať, tak jej tam dame za odmenu Dominiku 😀 😀 😀

maznacik007
7. sep 2009

ja s nou suhlasim.. myslim s tou megi93

mozno ty to vnimas svojho maleho ako z vypredaja zo sekaca.. ale ja mojho nie... pre mna je to velky poklad a kvoli nemu som absolvovala toho naozaj dost... a nelutujem..

cairka
7. sep 2009

tak na puberťáka hej, len teraz by to bolo trocha nevhodné

ad megi93 - myslím, že hlavne na koni sa prezentuješ v určitom svetle, podľa ktorého mohla dôjť k takému názoru na teba 😉

mixka
7. sep 2009

zicon, pokial ide o komentar megi93, tak ja s nou plne suhlasim 🤐 ked uz si sa pytal, ze co my na to...

maznacik007
7. sep 2009

jeej Juli to si super vymyslela... inak fakt deticky velmi dobre chapu ked chcu.. ze je niekto mensi... a maju byt ticho..
jaaj baby myslite na nas dnes vecer.. nech to cele dobre dopadne... 😉

zicon
7. sep 2009

Jezisikritstepane maznacik007 to snad si robis srandu, hadam si nemysli ze ja svojho beriem ako vypredajovy model. Moje dieta je to najuzasnejsie na svete pre mna.

To co si napisala bol dufam druh humoru.

Myslis si ze taky Jan Kraus berie tiez vsetko co povie vazne??

cairka
7. sep 2009

zicon, no bolo ti to treba? ale to vieš, kto sa veľa pýta, veľa sa dozvie 😝

najjulinka
autor
7. sep 2009

maznacik ja to vzdy robim tak aby sa Lucka tešila na to čo bude a čo po nej kcem a pod.... Vsak ked spomeniem Mirku, tak už sama povie "izbičky" - predložky vraví malokedy... tak to vraví, že "do izbičky"... teší sa na nu... na dvojičky sa tešila tiež...
ale inak Marketku mojala v domove, ked sme boli uknuť a Mirku sama od seba začala hladkať po vlasoch.... 😵 😵 😵

maznacik007
7. sep 2009

Zicon.. to nie ja som napisala tak.. ja som ta len citovala.. presne to si napisal v prispevku o 20:49 tak neviem.. kto si srandu robi..
ja si o takych veciach srandu neviem robit

jeej to je super Juli ze sa tak na Mirku tesi... je to uz velka skusena sestricka... ona je tiez taky drobec.. ako nas maly.. sak.. 😉 proste rozkosna.. kocka...

zicon
7. sep 2009

Nuz ale ja hej.

najjulinka
autor
7. sep 2009

Lucka je drobec a Mirka je ešte menšia!!! Brutálny drobček... 😵 😵 😵 A musime Mirku pekne do ružova stále, lebo je na chlapca... 😀

mixka
7. sep 2009

vies v com je problem zicon ??? ze sme tu maminy, ktore si presli veeelmi tazku cestu, aby sme mali nasich milovanych drobcekov doma a potom prides ty a pises taketo bludy a robis si prdel, tak nemozes cakat, ze ta tu niekto pochopi alebo podpori 😠 pre mna su nase deturecne tiez ten najvacsi poklad na svete a nikdy by som im taketo cosi nepovedala, to by mi proste materske srdce nedovolilo 😔

cairka
7. sep 2009

pamätáte si, ked tu jednu krátku chvíľu chodil elianin manžel? on mal podobný štýl humoru , tiež to tu dlho nevydržal 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre