Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

magimary
28. máj 2009

riti, Tadeáš, je aj MOJE MENO 😵
a tretí chlapec by bol určite Tady, aj keď môj tatik má výhrady... 😅

ja si neviem spomenúť termín svojich maturít, ale teraz niíekiedy...ale ani rok si nepamätám... 😅 a tatik sa mi tu smeje, že čo riešim?! 😀

pimpa, aj my pô.jdeme so Zajkom na vajká, ale až v auguste.. 😉

najjulinka
autor
28. máj 2009

cairka oni si tými zachodami možno udržiavaju obsadenosť 😉

lenkove
28. máj 2009

Cairka
skore uzdravenie, domka si das na Veve lepsi pozor ako tam, ked pises ako to tam "infekcne" vyzeralo 😕 .. tebe je tiez uz lepsie?

cairka
28. máj 2009

juli, no to je možné 🙄

k tomu vyúčtovaniu, my sme mali preplatok 11 € - budeme pracháči 😎

cairka
28. máj 2009

lenkove, no lepšie áno, dobre nie. ale tak hádam to už bude rýchlo teraz. 😎

janivonbenji
28. máj 2009

lenkove,
ja som mala predvčerom 14 rokov od maturít...takže ty zatiaľ nie si stará š....., lebo ani ja nie som 🙂 a to som evidentne staršia !!!!!!

rita,
ešte môžeš kuknúť aj sem na meno pre malého, ale inak tadeáš je veeeľmi pekné :
http://www.krstne-mena.eu/krstne-mena/zoznam-mu...

lenkove
28. máj 2009

Jani,
ale skatula nie je nadavka 😀 😀 😀 a jasne, ze nie sme stare, sme mladice a k tomu, mne dnes kamoska, co je v deviatom mesiaci a na rizikovom povedala, ze "ako dobre vyzeram" 😀 tak som namyslena teraz 😀

najjulinka
autor
28. máj 2009

lenkove pre tu tvoju kamaratku už asi každý kto si dovidí na topanky cez brucho dobre vyzerá 😀 😀 😀 Prídem sa aj ja ukázať.. .čím skor.. lebo tak priberám, žeby sa mi nemusleo pridať na nálade o chvilu... 😀 😀 😀

rita55
28. máj 2009

jani vdaka 🙂

lenkove
28. máj 2009

Juli, no ved 😀 mi zavidela ze sa mozem zohnut 😀

janivonbenji
28. máj 2009

lenkove,
ja viem, že to nie je nadávka a brala som to ako dobrý fór 🙂 , ja skôr používam výraz ako napr. stará trumpeta, stará vražda a tak...aj keď som ešte fakt mladá...a juli, tiež akosi priberám v poslednom čase ( a to nie som tehu...), len dúfam, že keď nastúpim do roboty, bude viac vzrúša, viac pohnem zadkom a sa to trochu upraví 😀 😀 😀 😀

cairka
28. máj 2009

vy ste mali tak pozde matury? ja som to mala za sebou už 21. a mimochodom tuším 11 rokov

najjulinka
autor
28. máj 2009

a to čo mas za robotu, že sa pri nej viac napohybujes ako pri Jakubkovi???

najjulinka
autor
28. máj 2009

inak ja som maturovala v štvrtok doobeda - z nasej triedy posledná várka...

lenkove
28. máj 2009

Cairka
ty mladica!!! 😎

Jani,
stara trumpeta je dobre.. a pre chlapov sa mi najviac paci "stary kocur" 😉 😀 😀 😀 to je uz urazka, ze?

najjulinka
autor
28. máj 2009

Tak u mna na chlapov vedie "starý chren" 😝 😀 😎 😝

cairka
28. máj 2009

a čo tak "starý ujo" 😅

no čo lenkove, staré škatule vypustili na rpechádzku? 😝 😉

lenkove
28. máj 2009

Juli
😀 😀 to sa nam zijde o takych 60 rokov 😀

lenkove
28. máj 2009

stara skatula sedi a kuka telku a pomedzito chatuje, preco?
inak, tu je akasi burka ci co 😕 bojim, bojim..

janivonbenji
28. máj 2009

juli,
aj mne sa páči starý chren...ale doma to moc nemôžem používať, jednak nie je dôvod, zatiaľ 😀 a jednak by som si asi koledovala 😀
...a pracovala som ako vedúca pri peniažkoch 🙂 a to vieš, kým som všetkých obehla, aby som ich "podrbkala", tak som sa dosť nabehala... 😀 ...hlavne po schodoch 😀

cairka
28. máj 2009

ináč je to sila, my sme sa o tom akurát s kamoškou nedávno bavili, že ked sme boli na gympli nám už 30 roční pripadali starí, trápni a out a hop a sú tridsiatnici aj z nás 😅 tiež už sme asi pre pubišov starí, trápni a out 😝

najjulinka
autor
28. máj 2009

My sme raz išli na svadbu mojej kamošky.. na Silvestra busom MHD... prázdny viacmenej... sadli sme si... Na jednej zastavke nastupil taký starší, ale nie starý pár... miesta plno... A ten pán Karolovi povedal, že nech mu dovolí... Karol si myslel, že si chce sadnuť k oknu... reku aj tak divné, vsade volno a on potrebuje na tu dvojsedačku rovno k nemu sa drať... Tak Karol uhol .. .na čo ten pán, že nech sa posunie, on chce sedieť tu... no chcel sedieť presne na Karolovom mieste... Karol vstala pustil ho.. načo sa bude sukať k oknu, ked na dalsiu vystupuje a navyse oblekom nepotreboval povytierať bus... Akože sme nechapali...
A ja som sa postavila ku Karolovi a Karolovi hovoriím dostatočne nahlas, aby to aj oni počuli: "Kašli na to. Ked ty budeš taký starý chren, tiež budeš mať svoje muchy." .. Tú ženskú skoro roztrhlo... Ale ani necekla... Však im som nič nepovedala... 😝 😝 😝 😎 😎 😎

najjulinka
autor
28. máj 2009

Sakra ludia, že my máme spalnu tam, kde iný kuchynu v bloku.. .cez to otvorene okno v lete tolko voni (a smradov) citit.. .sakra dala by som si fašírku... 😅

laculik
28. máj 2009

ahojte, tu prsi...
cairka super, ze uz ste doma, skore douzdravenie! adi pekne su kocky!
vy ste tu ake mladice?!?! 😠 ja maturovala pred 17 rokmi!!!!! (A to by som podla veku mala este o rok skor, ale neprepadla som 😀)
Dnes som bola omrknut jednu sukr. skolku tu blizko nasho domu, a celkom okej. Ze mam poslat prihlasku na sept. 2010!!!! Nechapem, ze ake su skolky preplnene....

najjulinka
autor
28. máj 2009

jeminku.... nestraš.. už aby som aj ja isla koli Lucinke...

yukki
28. máj 2009

Tu sú dve poloplné škôlky. Nechcete sa presťahovať?
Ja som maturovala tuším pred 15timi rokmi.
Ale ešte pred dvomi rokmi mi dva razy do roka dali v autobuse polovičný lístok. Teraz s Kikou už nadobúdam vážnosť-už som za matku!

najjulinka
autor
28. máj 2009

No yukki na važnosť su deti dobré 😉 😀

laculik
28. máj 2009

tak tu su take nadstavy v BA, ze nechapem. v jednej mestskej casti mali na tento sk.rok okolo 900 prihlasok a mohli prijat do 500 deti!!! A povedia Ti, ze ved nie je komunizmus, nie sme povinní dieta zobrat, nech matka ostane doma! a ze najblizsich 10 rokov bude takato situacia... Ani sa nedivim, neboli deti, pozatvarali skolky a teraz deti su a skolky zavrete 😒

najjulinka
autor
28. máj 2009

laciulik no no coment.. ja už som to tu okomentovala v teme "skolkari"... tak ako pises...

magimary
28. máj 2009

na CT1 je naživo diskusia o adopciách, pestunstve atd... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre