Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

brulka
14. okt 2009

ja sa tiez pripajam k diskusii s bouckovou 🙂 ak to casovo vyjde rada by som si s nou podiskutovala!!!

maznacik007
14. okt 2009

ako ja tiez nemam problem s celym menom.. ale nick nemenim.. uz som si na maznacika zvykla 😀 mam aj taky privesok co sa dava na zips ze maznacik... 😀 😀

najjulinka
autor
14. okt 2009

nick nemenime.. jasné.. proste sa budeme podpisovať celým menom na koniec, ked si snou budeme pisať a hotovo... 😉

maznacik007
14. okt 2009

ide skor o to ze toto citaju aj s. pracovnicky... pokial viem a osobne s nou chcem diskutovat aj o veciach no povedzme ze nechcem uplne verejne.. ako aby ste chapali s vami problem nemam len s tymi co to citaju a neprispievaju...

maznacik007
14. okt 2009

ale to sa da doriesit aj cez IP.. takze pohoda

najjulinka
autor
14. okt 2009

to ano... na to som tiež myslela.. .tak zas ja nemam nič proti uzamknutiu..... je fakt, že ked budeme uzmknutí, tak možme isť "na telo" 😉 😀

najjulinka
autor
14. okt 2009

proste mne je to fuk, može aj tak, aj tak 😉

najjulinka
autor
14. okt 2009

okrem Po 27.10. ale nebudem mať moc čas... 27.Domča Lekarka, 28. Lucka lekárka... 29. a dalej BA... 😀

najjulinka
autor
14. okt 2009

takže aj na termin tak nejak mi berte ohlad.... ked nie do 27.10. tak až v novembri.. please...

laculik
14. okt 2009

podla mna je tiez lepsie vymysliet uzamknuty chat...

laculik
14. okt 2009

termin navrhnem pondelok 02.11.09, o 13 tej ???

najjulinka
autor
14. okt 2009

laculik radsej neskor... neviem.. kceli by sme si tu BA natiahnut, že sa cestou ešte dakde zastavime alebo tak... a neviem ako su jesenne prazdniny... ale tiež či nie vtedy a aby boli všetci pri nete dakde.. .aby nelietali po hroboch a rodine... 😀 😀 😀

cairka
14. okt 2009

aj aj som za uzamknutý, lebo fakt tu čítať môže všelikto a v zápale aby niekto nenapísal niečo, čo by časom ľutoval...už to tu raz bolo...

zicon
14. okt 2009

A naco porebujes malej lovit moc??

najjulinka
autor
14. okt 2009

na kontrolu zicon

laculik
14. okt 2009

ok, tak streda 04.11.09 ?

cairka
14. okt 2009

mne je jedno, ako vyhovuje vám 😉

najjulinka
autor
14. okt 2009

to by mohlo byt.. tá streda... 😀

laculik
14. okt 2009

ok, tak predbezne streda 04.11.09 o 13 tej, piste aj ostatni ci vyhovuje 🙂

maznacik007
14. okt 2009

ok moze byt streda... obkuknem tie diskusie uzamykatelne.. ze kde.. a mozno by sme mali nachystat cosi na predstavenie sa.. jej teda my sa pozname.. take cosi kto je kto /profi adop, pestun cakatel/ a deti ake mame a aj to ci su kofolky.. aj ked tusim povacsinou su.. 😀 aby jej to bolo prehladnejsie nech vie s kym.. hovori

cairka
14. okt 2009

maznáčik, myslím, že by to bolo férové, kedže ona ide s kožou na trh, mali by sme aj my 🙂

najjulinka
autor
14. okt 2009

ano maznacik, tiež som na to myslela 😉 suhlasim.. my vieme o nej, tak nech ona vie o nas... 😉

laculik
14. okt 2009

ok, takze maznacik pls priprav tu "miestnost" a my ostatni si pripravime par slov o sebe. dufam, ze p. Bouckovej bude vyhovovat termin. zajtra jej ho napisem, pockam, ci tu vyhovuje vsetkym 🙂

laculik
14. okt 2009

ja som jej vcera napisala, ze sme skupina pestu, ado a profi mam, o mne par slov, ale to je vsetko...

laculik
14. okt 2009

aj ze bio sme, som jej samozrejme napisala 🙂

magimary
14. okt 2009

baby a ked chcete aj uzamknutú temu, sem sa už nebude prispievať? 😕 😨 ☹
ja teda nie som moc za uzamykanie (hoci sama som mala niekedy problémy 😉, ale už som sa v tom naučila "chodiť", čo pustím a čo nie...aspoň je to pre mňa tréning, keďže ja som taká, že čo na srdci, to na jazyku), lebo si myslím, že sále je veľa ľudí, ktroí ešte len hľadajú odpovede...
a keď tu téma zapadne hlbšie, len ťažko sa k nej dodolujú... a dalsia vec je tá, že nechcem ďalšiu závislácku zamknutú stránku (ak by fungovakla nadalej aj táto aj ta nová uzamknutá niekde inde)... niekedy mám pocit, že už tohto mam dosť... 😖 a teda, ak nebudem chodiť do uzamknutej, tu budem startená, lebo nebudem vedieť, čo sa u "vás" deje...
asi sa tým dosť odpílim od vás..., ale fakt nemám chuť na dalsie "témy"...
neviem, prečo to nemôže ostať tak, ako doteraz,,, kto chce, natajno prenikne aj do uzatvorenej témy... (mimochodom, vraj sa niečo také chystá aj tu na koníku-zaheslované témy 😉 )...
tak neviem, no ja som z toho trochu sklamaná... 🙄 😖 😝

zicon
14. okt 2009

Aj ja suhlasim, priamu kofrontaciu si nenecham uist, nebojte sa, nebudem utocny, a na akom diskusnom fore to bude

laculik
14. okt 2009

magi, sak to zamkneme len na ten cas, co budeme s pani Bouckovou komunikovat. a bude to niekde uplne inde na webe... nie tu 🙂 🙂 🙂 a normalne tu na konovi pokracujeme 🙂

magimary
14. okt 2009

jáj!!! 😲 🙂
som myslela, že na furt... 😀 😝

laculik
14. okt 2009

budeme mat jazdy heslo a budeme moct vstupit do tej miestnosti chatovacej, nikdo iny potom sa to moze aj cele zmazat.... bude to len pre nas a p. Bouckovu na tu chvilu. tu sa nic nemeni...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre