Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

lienocka235
7. jún 2009

no v ikea najlepsie vybrat nazivo lebo polovicu veci nemaju na nete.. teraz som kukla.. a maju tam teraz velmi pekne deky co tam vobec nie su na nete... a aj tie plachty maju asi v styroch farbach.. nie len v bielej.. a su dobre..
ako ked budes chciet taketo veci len co sa daju poslat tak neni problem kupit a poslat aj s blokom ale chapem ze najlepsie je ked si clovek vyberie sam... 😉

inak dobre ranko.. vsetkym..

najjulinka
autor
7. jún 2009

na nete su v styroch farbach lienocka... ale bilea je lacnejsia aostatne drahsie.. .v Rakusku su vsetky za rovnaku cenu a lacnejsie ako u nas biele ... Ja mám zoznam co chcem nakupiť a lacnejsie u nas nez v rakusku su len nocniky a stolicky Mamut z mojho zoznamu, inak vsetko lacnejsie v Rakusku...... 😀 😀 😀 a v Rakusku je aj väčší výber než v BA... aj na www stránke a aj v kamennom obchode....

lienocka235
7. jún 2009

no to je fakt... ze v rakusku je lacnejsia.. a aj v madarsku.. tak treba ist doviedne na vylet...
moj muz ma tu uz dva dni otravuje.. ze chce ist do viedne.. vyskusat auto na dialnici.. lebo tu pravda sa moc neda ked ju opravuju.. a nevie si najst dovod.. ze ak ma presvedcit aby som sla..
ja ked tam kupujem vacsie veci tak idem za nasou byvalou susedov co tam robi na pokladni a oni maju zlavu tusim 20 percent.. tak to sa este da..

mne sa velmi paci ta yabkova kolekcia co tam je tie navleckz do detskej post. sedatko, na prebalovanie.. fakt peknucke..

janula_nz
7. jún 2009

juli ano tu play mam 100x100 a vysla ma 79 euro aj s donaskou domov. hned na druhy den ako som zaplatila mi aj prisla, takze super. inak stoji 72 euro a 7euro je donaska

magimary
7. jún 2009

ahojte!
juli, aj ja mám dva zoznamy pripravené na nákup do ikey-jeden do rakúska (tam je toho veľa! 😅 , len musím sparcovať ešte tatinka, lebo sme tam ešte nikdy neboli 😒 a oni nemajú otvorené aj v nedeľu, však? v sobotu je tam zase asi nátresk a cez týždeň nie je kedy... 🙄 ) a jeden v BA (tam sa chystám bud. utorok-začínajú tam zľavy 😵 )... tak omrknem... a ani netuším, ako si odtiaľ nákup priveziem-budem musieť niečo vymyslieť, lebo tatik ma tam len hodí a nechá tak...

magimary
7. jún 2009

ozaj, kto je zicon a jakubko? 😕 😅 nepoznám a chcem vedieť... 😅

a macocha, fotky sú super!!! 😵 aj naše veľké slniečko...už bude mať rok, o pár dní... 😔 🙂
kedy ste, mimi, mali tú "vašu akciu"?...

lienocka235
7. jún 2009

v nedelu maju v Ikea Wien zavrete pokial viem...

magi IP 😎

cairka
7. jún 2009

ahojte. tu sú zas nákupy? 😕
mimi, pekné fotočky, malá tiež vyzerá byť taká šibalka 😀
u nás dnes bola na obed pipi dlhá pančucha 😅 😀 a našťastie jej chutilo 😎

najjulinka
autor
7. jún 2009

No po 72 € maju tu play to viem.

Tak dnes sme vyletovali a cestou domkov sme sa zastavili v KIKA... Dost o ničom... Ale cestovné postielky tam kupim... Stoja dajak 38,90 alebo tak dajak... A je na nich ešte 20% zlava do konca mesiaca... A ešte si tam pomerám stoličku na stol a kupim cez net.. .ale štve ma, lebo na tu stoličku čo tam maju som sa pýtala minule a vraveli, že takú nemaju... tak bude je to novinka u nich, alebo maju predavačky čo maju taký o ničom prehlad čo maju a čo nie....

najjulinka
autor
7. jún 2009

jej ada baby so zmrzkou su perfektné 😀

lenuska74
7. jún 2009

Ahojte 🙂 peknu nedeľu želám 😉 ja len tak na skok lebo synátor prekročil limit na internet 😠 😠 Juli taj to sme sa minuli my sme boli na výlet v KE v Kike v sobotu 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
7. jún 2009

lenuska to ani nehovor... si sa mala ozvať a sme sa mali stretnuť........ 😠 😠 😠
A čo ste v Kike nakupili???

lenuska74
7. jún 2009

no ani dokopy nič len také srandičky a také vysoké poháre na kávu za 1E no mi sme boli iba na letisku, boli sme maču s kámoškou odviezť lebo leteli na dovolenku takže iba na otočku sme šli a neplánovane lebo sme mali isť pôvodne z roboty na MDD na chatu ale domko je chorí tak sme nikam neišli tak preto sme robili my odovz na letisko 😒 ale kukala som za každým oradzovým kočiarom 😀 😀 😀 😝 či ťa dakde neuvidím 😀

najjulinka
autor
7. jún 2009

my s oranžovým na nakupy autom nechodime...

laculik
7. jún 2009

ahojte, ste toho stihli od stvrtka popisat!!! ani neviem na co mam skor reagovat. Najviac ma zarazilo sklo v luckinej kake (videla som ho nazivo), teda nic prijemne, ani predstavovat som si nemohla co sa mohlo stat ☹. Nastastie nic!
Vitam chlapa medzi nami!
Lenkam vsetko naj!
Riti, hlavu hore, zjavne na vas caka ine babatko!
Sud dopadol dobre 😀 😀 😀. Akurat som bola prekvapena, ze sa na vsetko sudkyna, co sa u nas za posledne tri mesiace udialo, pytala. Trvalo to asi 20 min. Otec neprisiel. Tak sme nevahali (doprevadzal ma Kaa) a isli na jeho adresu (sudkyna hovorila, ze tam byva, nakolko postu prebera). Kaa dokonca vedel aj kde to je. Bytovky ciganske, brutal, pre mna najstrasnejsie 😕 😨 . Kaa tvrdil ze to je uplne ok. Ale ja som take videla len v TV a po ceste na sud z KE do Michaloviec... Tak sme odbocili a isli priamo do "centra". Male deti na bicykloch okolo nas, fakt som sa bala. Kaa ma utesoval. Nakoneic sme sa ale zhodli ze to otocime, ale v tom sa pri nas pristavil velmi sympaticky panko a ukazal nam, kde otec byva. Poslal po neho jedneho chalana. Vysiel von otec, a je to najvacsi sympatak akeho som si mohla predstavit. tesim sa velmi! Sme pokecali, ukazal nam aj maleho dve setricky, nafotili sme sa spolu. Je to fakt spravny chlap, ak ho teda mozem sudit, po tak kratkej dobe. Papier na zmenu priezviska som nevytiahla, nejako sa mi to nedalo a nehodilo, nemala som ten spravny pocit na to. Ved viem kde byva a mozem za nim casom zajst. Maly sa veeeeelmi podoba na jednu sestru. Bolo to cele fakt mile a som vdacna Kaa, ze to neotocil.

najjulinka
autor
7. jún 2009

No co tvoj muž na foto z osady??? Sa musiš citiť jak nejaký svetový fotograf čo do Afriky chodí fotiť... Inak ja by som si do osady tiež netrúfla... Ja som sa dosť čudovala, že ty to maš v plane 😅 😅 😅

lienocka235
7. jún 2009

no laculik.. ja ta obdivujem ja by som si asi netrufla.. ako na stretnutie s bio ano ale do osady nie.. ja som taku echt osadu alebo romske sidlisko ani nevidela este..

ale gratulujem k sudu... 😉

laculik
7. jún 2009

ako decko som obcas presla v stvrti kde byvali moja babka dedko okolo ciganskych domov, ale to boli take "sofistikovane". A keby tam nebol Kaa, tak by som to otocila. Moj muz, bol nadseny z otca, ze aky sympatak a dobre z oci mu ide. Som fakt rada, ze som tam bola a stretla sa s nim. Prisiel o zenu a ostal sa starat o malicke deti A to ma uz patdesiatku! Klobuk dole, bo v jeho situacii by to aj vzdelani bieli chlapi mali veeeeelmi tazke. A o malom velmi pekne hovoril a vsetko ho zaujimalo a dakoval mi, ze sa o neho starame, atd, atd. Proste som rada, ze maly nema otca alkoholika, fetaka alebo delikventa.

lienocka235
7. jún 2009

laculik taky chlap si fakt zasluzi obdiv.... ako fakt klobuk dolu... aj ja davam..

moj muz ked chodili po SVK nasadzovali nejake pC systemy na obvodne urady tak bol aj v kosiciach a aj si odfotil Lunik 9 ked isli okolo ...

dioliana1
7. jún 2009

Cawte žienky som chvílu doma kupelku už len vymaľovať a hotovo!!!hurá!!!!

najjulinka
autor
7. jún 2009

ja som na Luniku IX bola 😉 😀 ale len na kraji.. .v škole som tam bola...

najjulinka
autor
7. jún 2009

no super dioliana...

najjulinka
autor
7. jún 2009

dioliana a hod foto prerabky na strechu 😉 niektorí sme zvedaví 😅

dioliana1
7. jún 2009

až bude hotovo, bo neviem fotky dostať z mobilu ale fotím 🙂

najjulinka
autor
7. jún 2009

aha.. ja akurát idem hodiť na strechu našu legovu kupelnu 😀 😀 😀 Mami sa nudí... ale musím povedať, že asi tonudenie stojí za to.. .dnes sa už Lucka s panakmi premavala po dome Duplovom... aj ked su to také kratučke hry.. .dnes jej panak "Karol" chodil zo spalne do jedalne... nejak sa mu páčilo vstávať a ist si dať kávu 😀 😀 😀 Ale najviac lubi panakov davat na zachod a kupať 😀 😀 😀 Keby este seba chcela dat na záchod....
Jáááj ed sme pri tom.. tak minule sa mi ju podarilo presvedčiť na nočník zas... hmmm.. vytlačila 3 kvapky pišky... ale zakaždým po stojačky... proste ona chce vidieť ako to ide... sakra prečo nie je chalan.. možno už by sme to mali za sebou... cikala by postojačky a hotovo.. ale na ten šerbel ju prehovarať to je nekonečný pribeh...

janivonbenji
7. jún 2009

laculik,
som rada, že vám ten súd dobre dopadol, som na vás v piatok myslela...a inak tiež klobúk dole pred odvahou, s akou si šla za bio otcom...ja osobne by som asi mala odvahu vstúpiť do rómskej osady 🙂 , ale "bála" by som sa tých bio rodičov....som asi v tomto divná - už na príprave sa im to nezdalo.... 😒

lenkove
7. jún 2009

Laculik,
blahozelam! som rada, ze vam to dobre dopadlo aj to s tym otcom.. velmi.. aj kvoli Kikovi a vam.. vsetko dobre! ja som z Kika vzdy bola hotova a teraz som este aj dojata a hotova 🙂 nech ma stastny zivot, chrustik.. 🙂

dioliana1
7. jún 2009

Malý na striedačku raz sadne raz postojačky, okukal od synovca
😀

najjulinka
autor
7. jún 2009

No podla numerologičky má Kiko velmi dobrý dátum narodenia... Ja sice takým veciam moc neverím, ale ked su dobre, tak zas preco nie? 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkove
7. jún 2009

Juli
tak veru, ani ja neverim, ale ked mu to stastne vychadza, tak som spokojnesia 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre