Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

magimary
25. nov 2009

jupí!!!!!!!!!!!!!!! 😵
vstavanú skriňu máme hotovú!!! 😵
hodím fotky na strechu... 🙂 a potom dočítam... 😉

martina_maxian
25. nov 2009

magi, to je super, to bola celkom rýchlovka.. 🙂 a kde ste si ju dali robiť, v akej firme?? 🙂 🙂 😉

najjulinka
autor
25. nov 2009

maznacik s Petrou si vravela?
No ona to prvé ževraj mala ťažké odovzdávanie...
Ja musim poklopať, že aj ked Kika som moc lubila a nevadilo by mi keby nam ostal tak napriek tomu to prve odovzdavanie považujem za super, že asi bolo najidealnejšie... a som rada... Aj tým ako dlho bol u nás , tak to bolo ťažké.... po pol roku nastáva podla mna zlom... teraz to bude o veeeeeeeeeeeela jednoduchšie s dvojkami... nedosiahli sme ani ten zlomový polrok...

brulka
25. nov 2009

ahojte! vsetkym lazaretnikom tym malinkym a tym vacsim prajem hlavne skore uzdravenie. ja sa uz tusim tesim na leto aby sme mali toto chripkove pocasie za sebou (hoci rada lyzujem...)
maznacik snad nemas prasaciu chripku 😲 sa opatruj a vylez to tentoraz - sa nikdy neoplati prechodit - mam z vlastnej skusenosti - chripka je svinstvo to moze skoncit aj zapalom pluc alebo zapalom srdcoveho svalu. tak chorusikovia jasna postel a cajik 😠 a nejaky dobry film alebo knizku k tomu a ked prejde najhorsie tak sa to celkom da vydrzat aj v horizontale par dni polezat.

inak okrem tych vaznych zem co sa tu riesia som sa celkom zasmiala ako to tu docitujem. ahoj MAJO 😀 😀 😀 a teda laculik ze sa nehanbite 😀 😀 😀 to ten dedo asi dostal zabrat 😀 😀 😀

maznacik007
25. nov 2009

ano juli 😉

dakujem brulka.. no zajtra budu vysledky.. tak uvidim ci budem chrochkat 😉

brulka
25. nov 2009

ahoj mati! ako? uz si sa rozhodla pre kocik? a ste uz prestahovani? uz riesite aj izbicku? hod nejake foto nech sa potesime 😉

laculik
25. nov 2009

ahojte vospolok 🙂

martina_maxian
25. nov 2009

ahoj Brulka, a všetko všetko len to naj naj naj k dnešným meninkám ti prajem,,, hlavne spokojnú rodinku a bábo k tomu.. 😵

brulka
25. nov 2009

ale maznacik neboj snad nebudes krochkat teraz je vela zapalov priedusiek tento rok. len ja to poznam aj na sebe akonahle prechodim nejaku chripku alebo prechladnutie tak ma to chyti o par dni tyzdnov este v silnejsom vydani. myslim ze si len potrebujes lahnut s vhodnymi liekmi a poriadne oddychnut. ak mas chripku nech ti da tamiflu to vraj zabera dokonca aj na prasaciu.

martina_maxian
25. nov 2009

brulka, keby sme boli presťahovaný, tak je to ideálne, čo u nás nehrozí... stále čakáme (už 2 týždne) na vyjadrenie z banky, či nám ten úver teda schvália, alebo nie... A že majú toho veľa a neviem čo... Takže som z toho na nervy, ale ešte to celkom v pohode zvládam,,, 🙂 Kočík teda bude červený., keďže čierny je akýsi nedostatkový,,, a nemám veľmi čo fotiť.,.., čakám na autosedačky každým dňom a tak...

brulka
25. nov 2009

mati vdaka za gratulaci 🙂 . aj ja uz chcem cakat na kocik 😀 . na byt je to horsie - jejej a co im to tak dlho trva. ved si kolegynka tak by si mohli svihnut!!!!! 😠 😠 😠

mata2
25. nov 2009

ahojte,
super magi 😵
my zas mozme pomachrovat s ADHD...teda tomasko 🙄
bola som s nim v tej poradni,ale robil tam len nejake psycho testy,kde sa potvrdilo ze je sice snazivy ale ma problem sa sustredit a tiez problem s kratkodobou pamätou.tak az teraz nas objedna tato psychola do pedagogickej poradne /zas tyzdne ,mozno mesiace cakania na termin 🙄 /,ale povedala ze pravdepodobne bude zaradeny medzi integrovane deti a a bude sa ucit podla specialneho ucebneho planu..

pytala som sa jej aj na to zrkadlove kreslenie a pisanie ,lebo aj jakub mi obcas takto pise a kresli,a povedala ze ona to vidi ako dôvod na odlozenie skolskej dochadzky,lebo je to znakom toho ze mozog este neni pripraveny na ucenie...

martina_maxian
25. nov 2009

no práveže ja som konkurencia, tak to asi robia naschvál.... neviem, čo im to tak trvá... a najviac ma štve, že to neviem nijako posúriť.. 😠

brulka
25. nov 2009

ahoj laculik!!! ako sa mate? co kiko ten sa neboji upirov?

najjulinka
autor
25. nov 2009

aké autosedačky si objednala martina???

magi tu skrinu mame podobnú dosť.. len ja som v spálni zrkadlo nekcela... aby som sa nezlakla samej seba 🤐 😅

brulka
25. nov 2009

magi! super satnikova skrina! ja som si u nas v podkorvi navrhla satnik v samosttnej miestnosti aj som si robila plany co kde povesiam kym nedosiel moj muz a nezabral 70% celej plochy 😠 tie jeho obleky a kosele no horor! ale neviem si to vynachvalit lebo je vsade pekne poriadok 🙂 (hmm...no skoro vsade a skoro vzdy 😀 ...)

martina_maxian
25. nov 2009

Juli takéto, http://www.pricemania.sk/katalog/autosedacky-9-...
len tuším iné farby, svetlomodré,, objednával Martin

najjulinka
autor
25. nov 2009

martina také nejaké som tiež obzerala, ale tiež modré, oranžové a tak 😀 😀 😀

martina_maxian
25. nov 2009

no my máme jedno auto červené a jedno svetlo modré... Tak som chcela jednu červenú a jednu svetlomodrú,,, ale červenú nechcel Maťo,, tak jedna bude svetlo modrá a druhá asi taká zelenkavá.. 😀 😀

magimary
25. nov 2009

už som dočítala... 😅
juli, ani ja by som tam zrkadlo inka nedávala, ale kvôli presvetleniu a optickému zväčšeniu som sa rozhodla, že určite áno (a tento cieľ to výborne splnilo! som sama prekvapená tým efektom!)... som spokojná! 😅
a, áíno, aj ja somprekvapená, že to bolo také šikovné a dopalácala som dokonca menej, ako sme boli pôvoden nastavení... 😅 (aj to poteší, môžem dnes vybehnúť pre tie kalendáre, keďže mi ostali euráčiky 😵

bruli, všetko naj od Katky (tam hore) a pre Katku (Teba-tu dole)! 😅 😉 😵

mati2, no nič moc...integrácia je síce fajn, ale ide o to, ako to zvládnu pedagógovia... výsledok vyšetrení teda nie je bohviečo... 🙄 😝 , ale je to presne to, čo som predpokladala... 😒 (len inka nazvané)

maznáčik, nechcem ťa staršiť, ale mne to veľmi pripadá ako tá prasacina... 😒 😝 😔 , hlavne sa lieč a rúškuj...

najjulinka
autor
25. nov 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7269316 - nám by oranžovo čierna pasovala ku kočíku 😀 😀 😀 ale inak ja modro-sivé k autu lubim a vo všeobecnosti oranžovú... takže ja ked nakupujem, tak stale obzerám veci do modra a do čierna.. .my máme modré auto, interier auta je do sivy takže ja prvé 2 autosedačky čo som kupovala boli čierna so sivou a čierna s modrou 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
25. nov 2009

no zrkadlo dosť zväčší priestor to ano, ale za tie nočné šooky mi to nestálo.... do kupelky sme zrkadlo dali aj ked sme išli do toho s tým, že to asi nebude naj udržba, kedže pri sprchovaní sa aj zrkadlo osprchuje (je nad vanou) a nakoniec sa celkom dá... 😀 ešte v predsieni nám chýba zrkadlo... oproti vchodovým dverám. .aj to raz bude... raz....

magimary
25. nov 2009

ja sa pohľadmi zrkadlám vyhýbam, ale inak ich mám (kvôli zväčšovaniu priestoru a svetlu) rada! 😅
dokážem sa "odignorovať" v zrkadle... 😅

najjulinka
autor
25. nov 2009

aj karol kukol tu vašu skrinu a tiež zhodnotil, že ako naša, len v strede zrkadlo 😀 😀 😀
inak dekor javor??? lebo my mame javor a ozaj posobí rovnako na foto tá tvoja. ja lišty, kolajničky máme rovnaké.. akurát my aj vnutro mame javor a vy biele...

najjulinka
autor
25. nov 2009

akože mne zrkkadlo problemy nerobi.. len v splani.. .že ked vnoci polorozospatá sa zamrvim v posteli, tak sa zlaknem, že čo tam sa hýbe 😀 😀 😀 no a aj pri intimnostiach by mi asi zrkadlo mohlo vadiť 😅 😅 😅 😀

mexx
25. nov 2009

Aj ja chcem taku peknu vstavanu skrinu. 😅 Tiez som rozmyslala, ze by som dala do spalne taku so zrkadlom, ale nakoniec som od toho ustupila, ked som pocula, ze vraj zrkadlo nema v spalni co hladat. 😅 Vraj preto, ze zrkadlo vsetko znasobuje (co v inych miestnostiach v podstate nevadi), ale v spalni to je tak trochu kontraproduktivne - znasobuje to aj ludi. A kedze ja by som rada zostala pri jednom chlapovi, a dufam, ze som a budem jedina zena mojho muza, tak som to zrkadlo uplne vyskrtla. 😀 Vacsinou neverim na taketo veci, aj ked feng shui ma nieco do seba...ale toto mi vzdy pride na mysel, ked vidim v spalni zrkadlo. 😉
My ho dame na chodbu, aby sme mali aspon jedno take, kde sa budeme vidiet celi (nech sa vieme upravit slusne a krasne). 😀 A v kupelni take kupelnove. Viac nam hadam netreba. 😅

magimary
25. nov 2009

ako vravím, mne to ani v noci nevadí, ignorujem sa tam a napokon ho ani nevnímam (už sme mali takéto zrkadlo v spálni ešte na byte)... a je to JAVOR... ako aj všetko ostatné... 😉 🙂

magimary
25. nov 2009

mexx, ja nai "Fenga" ani "Šuja" neakceptujem a neberiem! 😝 😅 😀
nech sú tam niekde v číne, nie u mňa doma, kde si robím všetko podľa seba ( a podľa potrieb izieb a jej byvaeľov) a nie podľa nich...
navždy budem v spálni len my dvaja (príp. miminko) a nikdy nie 4-ia (tí ďalší dvaja v zrkadle NIE SME MY, ale naše odrazy 😅) 😉

magimary
25. nov 2009

nai=ani
😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre