Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

brulka
9. dec 2009

jeeej laculik to je super ze budeme moct aj vycestovat lebo kamaratov aj cast rodiny mame roztrusenych kadetade nam sa lahko cestuje to sa nevieme ani rozhoidnut kam skor - len peniazkov keby bolo viac . ta 😉 k takze vy ste takyto cestovatelia??? 😀 😀 😀 perfektne!!! tak aj do mexika by ste mali ist ked kiko vyzera ako mexican. tam sa nechystate?

lenkove
9. dec 2009

ahojte,
Matimaxi, krasne ste zvladli noc a ja dufam, ze vsetci budeme cumiet ake su dvojocky dobrucke

a Kikuske skore uzdravenie...

laculik
9. dec 2009

brulka, ano, my sme stale kade - tade. Akurat sme sa bavili s partickou, ze buduci rok dame namiesto thajska mexiko, pre zmenu. V zime si vzdy davame horucu dovolenku 😀 . Ked som robila malemu ten album, tak som len kukala 😕 , ze kde vsade uz bol 😵.

lenkove
9. dec 2009

Laculik 😵

lenkove
9. dec 2009

no, idem ja pekne k praci.. vsetkym pekny den zelam... 🤐

laculik
9. dec 2009

...minule na nemcine sa nas ucka pytala, ze o com snivame najviac. tak ja bez zavahania, ze o ceste okolo sveta 😅
...die Weltreise... 😀 😀 😀

brulka
9. dec 2009

kiko je cestovatel 😀 😀 😀 a kedy vyrazate ??? jooooj aj mne by sa zisla dovolenka uz meliem z posledneho. naposledy som mala dovolenku v marci a to som sa ucila anglictinu takze taku naozajstnu dlhu dovolenku som nemala ani nepamatam ☹ . predlzene vikendy neratam lebo to je sice zabava niekam vyrazit ale to cloveka niekedy este viacej unavit dokaze 😒 to len psichycky povzbudi ale fyzicky ani moc nie...

laculik
9. dec 2009

lenkove a co robis?

brulka
9. dec 2009

laculik und du sprichst deutsch? no na weltreise by som sa aj ja dala nahovorit. ja som taky dobrodruh neposedny 😀 😀 😀

lenkove
9. dec 2009

Brulka
esteze mame tu matersku dovolenku 😵

zicon
9. dec 2009

Dnes ma pobavilo toto foto:

http://www.accidentalsexiness.com/wp-content/ga...

Tomu sa hovori outfit.

laculik
9. dec 2009

nein brulka, ich lerne deutsch😉 . a ideme vo februari a pred tym este do TA3 😀 .

brulka
9. dec 2009

leni ved hej - len to dietatko este chyba !!! ale snad v novom roku bude aj dietatko aj materska - sa uz straaasne tesiiiiim! hoci to bude urcite narocne 😉 hlavne v noci 😀 😀 😀 taky mli buntosnici nam asi nedaju vela spat 😅 !!!

laculik
9. dec 2009

sak tohto rocny febr. sme urobili IA, podali vsetky papiere na sud na predbezko a na druhy den sme leteli. a po dovolenke som si isla rovno po maleho 😀 .

maznacik007
9. dec 2009

no som s5 z upsvaru ako baby tolko neochoty a neznalosti na jednom mieste to sa len tak nevidi

brulka mozeme sa stretnut.. my ideme na trhy v piatok...

hej super ze Kiko tak cestuje... jaaj to mexiko by aj mna lakalo...

laculik
9. dec 2009

maly mi dnes zaspal (akoze obedny spanok) o pol 11tej 😅 . ale vcera vecer buntosil a dnes rano sme museli skoro ist z domu. tak uz okolo 9 tej bol unaveny 😔 .

laculik
9. dec 2009

maznacik a co si vybavila?

maznacik007
9. dec 2009

laculik... no super aspon sa vyspinka... nam vcera Ninula nechcela ist vecer spat zaspala o jedenastej a rano sa jej nechcelo do skoly.. no horor sme tu mali...

brulka vsetko bude... jaaj aj ja sa tesim na rodicovsku... nenormalne...

inak bio mama maleho je nadana spevacka a sportovkyna... podla vychovavateliek a uciteliek jej.. a maly vcera nasiel flautu a normalne si piskal.. jasne ze nie melodiu len zvuky.. ale zlate to bolo....
muz sa rehoce ze ho dame na husle 😀

maznacik007
9. dec 2009

jaaj moja dosla som tam.. a ta pani uz starsia pozerala ako puk na mna ze co.. tak potom navela vytiahla ziadosti o prispevok pre pest. rodica pre dieta a ten jednorazovy.. nedala mi na ten prispevok na starostlivost... ani nevedela aky je rozdiel medzi rodicakom a tym pestu na rodica.. ona ze sak to je jedno.. tak som jej musela vzsvetlit ze ja chcem byt ale doma na rodicovskej.. a potom od noveho roka sa ta vyska meni.. a ona ze to sa este nevie.. /pritom je to uz schvalene/ potom mi povedala ze mam si to vyplnit a doniest 11. januara... tym by ale vsetko vyplatili az vo februari.. no proste same perly..

ale nejako som to zmenezovala.. takze idem s tym tam pred vianocami.. lebo teta ma dovcu dovtedy.. a dnes to robit nebude.. no skoda reci.. ak to toho 21.12 nevybavim vsetko tak klusam za veducou..

brulka
9. dec 2009

no laculik ty si iny dibrodruh 😀 a akcna zena v jednom 😀 😀 😀

maznacik no rada sa stretnem len aby to nebolo moc neskoro 😉 lebo v piatok veziem do BA moju sestricku a tu musim zase nacas aj odviest do modry lebo musi kojit 😀 mala ma rok ale je na antibiotikach tak rano a vecer este cucka a potom bude moj zlatusik odstaveny ked sa vyzdravie 😖

a kedy ste teda na trhoch??? mne by to tak o 16.00-17.00 hod vyhovovalo 😉

to budete mat diabolske huslicky 😉 super !!!!! moj muz hral tiez ako malicky na husle uz od 4 rokov ma krasne fotecky 🙂 a oblecik mal taky malicky 😵

maznacik007
9. dec 2009

hej cas mi vyhovuje... brulka... 😉

brulka
9. dec 2009

super maznacik tak sa potom prezvonime 🙂 dufam ze nam do toho uz nic nepride 😉 a dobre sa poobliekaj aby si tam neprechladla

😉

zicon
9. dec 2009

Je pravda ze nemcina sa stava celosvetovym jazykom ako globalnym jedlom bier, kartofelsalat a shnizel

laculik
9. dec 2009

ja sa nemcinu ucim kvoli tomu, ze velmi casto chodime do viedne a moj mm pozera v tv len nemecke stanice. Akoze co-to rozumiem (brigadovala som dve leta v mnichove), ale nie je to bohvie co 😠 .

laculik
9. dec 2009

maznacik, to je vrchol ta teta na upsvar... mne uz vsetky prispevky uznali a aj spatne.

brulka
9. dec 2009

laculik ja mnichov milujem je to moj druhy domov. zila som tam 5 rokov 😉 a doma tiez pozerame iba nemecku telku mne to uz ani nepride ci je to SK alebo NJ je mi to jedno. ale aj s telkou sa da vela naucit 😉 neboj ked sa tomu venujes to pride same od seba 😀 😀 😀 to moja AJ je na tom horsie, len ja sa nevenujem alebo len sporadicke vybuchy aktivity a to nestaci 😖 😲 😖

laculik
9. dec 2009

brulka a k tomu dobrodruhovaniu, ja som cestovala a studovala aj zila medzi 20kou a 29kou stale niekde mimo SR. a nebola som akurat na antarktide a v australii. tak mne to chyba velmi. ja si niekedy na zahnanie neg. myslienok predstavujem ako cela rodinka zijeme niekde v zahranici. psychoš 😅 .

najjulinka
autor
9. dec 2009

tak deti by mali hajať, ale počujem Lucinku pospevovať (vyrevovať) "kolena, palce, kolena , palce...".. takže určite k tomu aj patrične "tancuje"..... 🙄 🙄 🙄
Karol už dnes orapol stenu čo som včera malovala.......... a pospal si do poldesiatej aspon.... 😀

najjulinka
autor
9. dec 2009

No už je tam iná debata.... citujem "bazen velký... kúpe Lucinka".... sakra nie je ani náročná.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

laculik
9. dec 2009

juli a ako sa citis bez dvojiek?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre