Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

macocha
15. dec 2009

To sa raz tak mojej babke podarilo, horár jej povedal, že nech si vyberie a odpíli hocijaký stromček a večer prišiel nadávajúc, že kto zrezal jednu z 5tich nasadených duglasiek. 😅

laculik
15. dec 2009

jezkovi voci! vy ste kolko toho popisali!!!! 😨 😨 😨
my sme tiez na vianoce nejedavali kapra, ale rezne! 🤐 🤐 🤐
a bola som prave 24teho v horucich krajinach a bolo to tiez super! tym chcem povedat, ze u mna nemusia byt dodrzane tradicie ani trochu. Hlavne ze som s niekym koho mam rada 🙂...
Zici, aj ja som cisto mestske dieta, 5 rokov som si dupala, ze ja z bytu v centre neodidem a nakoniec som v RD a je to genialne...
A inak dnes nam vykradli garaz, cez lyze, bicykle az po golf. bagy s palicami...nevtipne, to mam darcek k narodkam ☹ 😠 😢 😢

maznacik007
15. dec 2009

laculik to mi je luto.. 😔

inak vsetko najlepsie k narodkam... 😵 😵 😵

zicon
15. dec 2009

Pokojny vidiecky zivot ☹ ☹ ☹

najjulinka
autor
15. dec 2009

zicon nechápem tvoju poznámku k čomu je ten pokojný vidiecky život......

laculik no to mi je luto - to je dost blbe... naši akurát dnes išli konečen po gitary bratove, čo sa z vlamačky našli......

laculik
15. dec 2009

Zici, sak RD su aj v meste 😉 😉 😉
juli, tak to by som bola velmi prekvapena (v dobrom), keby nam veci nasli a vratili..

najjulinka
autor
15. dec 2009

no u nas len bratove gitary.... ostatné veci su bohviekde..... také, že počítač, notebook, všetky veci od GPS (okrem samotneho GPS, ale všetko ostatné - nabijačka, krabica, zaručný list.........), nejaký nefunkčný mobil a tak..........

zicon
15. dec 2009

Inac je mi to tiez luto.

laculik
15. dec 2009

chuji su to, nekomentujem, ale hlavne ze sme zdravi (klop, klop) a vsetko zle sa raz vrati.

mixka
15. dec 2009

jeminku laculik, to ma mrzi ☹ ale naozaj je hlavne, ze sa horsie nestalo 😔

lenkove
15. dec 2009

Laculik
☹ to mi je luto.... ☹

maznacik007
15. dec 2009

tak mame ozdobeny stromcek.. sice tak striedmo.. dolu sme nedavali gule.. ale hlavne ze je

magimary
15. dec 2009

jwj, maznačik, to fakt?
stromček už teraz? aj doma ste mávali stromček tak skoro 😕 ?
je u vás taký zvyk? z čoho vychádza?
u nás sa ozdobuje v deň Vianoc, resp. teraz, keď sú malé deti, tak v predvečer Vianoc (večer pred štedrým dňom) 😉
aj tak je to pre mňa zaujímavé, ako je to všade inak 😵 ...podobne ako je to aj v pestrosti života... 😵 (a zvykov), bolo by to až príliš (komunisticky) univerzálne, keby sme to mali všetci rovnako 😅

laculik, nenechaj si pokaziť narodeninky!!! všetko naj, moja!!!
čo ty vieš, možno sa tie veci fakt nájdu (ako u juli)... 😉
a to sa stalo cez deň? neboli ste doma?
hlavne, že sa vám nič nestalo a nevnikli aj do domu... 😔

leni, mimochodom, čo som to tu čítala, že pôjdeš na nejaký prednostný ultrazvuk?!? 😅 😨 😵
júj, teším sa!!!možno porodíš predčasne!!!
a TEŠÍM sa aj so Smejkou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵

maznacik007
15. dec 2009

aj my sme ozdobovali v predvecer vianoc.. ale tento rok pojdeme vtedy do toho kolarova... a chcela som nech uz mame... nech sa tesime o trochu skor... 😀 Dankovi sa strasne paci... a potom pojdeme na tu oravu od 2 heho tak chcem nech si stromcek aj uziju...

a co so smejkou... gratulujem teda... hlavne

najjulinka
autor
15. dec 2009

mary so stromčekom presne tak ako u vás je aj u nás 😉 😀 😀 😀 presne tak.. kedysi u našich to bolo 24.12. a teraz koli detom som ozdobila 23.12. .... jedine ked sme mali "stavebný" stromček, tak som ešte o nejaký 1-2-3 dni skor ozdobila, lebo tak či tak na Vianoce sme boli u našich (aj spali sme tam), takže ked už sme stromček dostali, tak aby bolo využitý 😀 😀 😀

magimary
15. dec 2009

ahá, leni,chápem...
len som myslela, že je to tiež súčasťou nejakého zvykoslovia... 😉

aj ja by som tak strašne chcela niekde vypnúť-napr. na tej Orave... 😢 , a kvôli tatikovej práci nemôžeme... ja by som bola tak rada mimo domu a spolu... nuž, nemôžeme mať všetko... 😔, ale smutno mi je z toho, že kvôli takým (prízemným 😝 😅) veciam/záležitostiam to nejde...

smejka? ja neviem, či môžem ja 😕 😨 🤐 🙂 ?
ale, napíšem k tomu len dve slová: majú predbežko... 😕 😅 🤐 😵

najjulinka
autor
15. dec 2009

blahoželáme smejke 😵 teším sa 😀 😀 😀

Inak zajtra kolegyna odovzdáva profisyna biomatke do osady 😖 Dosť blbé... 😖

magimary
15. dec 2009

wow!!!do osady?!?
tak to je vec, ktorú by som (priznám sa 😔 🤐 ) ako profi nikdy nechcela zažiť... 😢 😔 😖

zicon
15. dec 2009

My 23.12, v noci rano sa zobudi Kubko a najde stromcek ozdobeny postaveny. O 2 - 3 roky bude stavat stromcek s nami. Inac mna napadlo k tomuto zhonu, ze vianoce vznikajú v našich srdciach nie peňaženkách. Kto chce si Vianočnú atmosféru vytvorí a čas nájde.

mexx
15. dec 2009

Do osady? Dost huste... 🤐 😨 😔

U nas sa zdobi(l) stromcek vzdy 23. decembra, a nechavame ho do Troch kralov, potom uz ide het. Pravdupovediac, proces ozdobovania sa mi vzdy velmi pacil, ma to svoje caro, Vianoce este len pred nami. Uz to odkladanie je take ine... 😔

mixka
15. dec 2009

gratulujem smejke 😵 !!!

najjulinka
autor
15. dec 2009

mary ja napodobne.... 😢 😖
a keby si videla aký krásny a aký dobrý chlapček.. .také samostatné mimnko zlaté.. .trošku an Kika podobné.... som jej požičiavala pre neho kolotoč na postielku, hrazdičku, nejaké hrkálky...... to je tá istá profi čo sa jej vrátil chalan z adopcie.. .takže má to ťažké... a to vela deti nemala ešte ako profi.. mala 2 baby - tie si nechala do pestunstva a týchto dvoch chlapcov..... a hned na začiatok také blbé skusenosti..... 😒
ja som dominiku nekcela koli tomu, že som sa bala navratu k bio.... ale aspon to nie je osada... aj ked ani to nie je žiadne terno........ ale nejak tým že som ich videla, tak som aj tuto možnosť pripustila a pomerne fajn sa zmierila s nou... ale aj tak to bude ťažke ak to bude....... nahodou.......

mixka
15. dec 2009

inak aj my zdobime stromcek vecer 23.12 a dole davame na 3kralov a musim sa priznat, ze ja nenavidim robit jedno ani druhe 😖 ako samotny stromcek sa mi paci, ma to svoje caro a ja vianoce milujem a zvlast teraz ked mame deti, ale ozdobovat alebo davat dole by ma nikto na svete neprinutil 🙄

zicon
15. dec 2009

Uz som videl umely stromcek uschovany pocas roka v pivnici v krabici od chladnicky na stojaka ozdobeny, na vianoce vytiahnut nacechrat a je to.

maznacik007
15. dec 2009

jaaj super smejka... ja sa nenormalne tesim.. tak ma to trapilo ako minule dopadli... velmi sme na vas mysleli... aj v takom spolocenstve

takze zajtra ikea plati... budete tam o dvanastej? v restike?

zicon
15. dec 2009

Smejka je ktooo???

cairka
15. dec 2009

laculík, krásne narodeniny, nedaj si ich pokaziť 😉 hoci verím, že ťa to naserkalo 🙄
smejka, vivien, gratulujééééééééém 😵
my sme doma tiež zdobili až 24, ale už minulý rok sme ozdobovali s vaneskou spolu a aj teraz tak plánujem, asi cez víkend

zicon
15. dec 2009

este raz kto je smejka?? Taky nick nepoznam

lenkove
15. dec 2009

u nas na "Troch kralov" sa to len rozbieha 😉 , stromuch stoji aj do konca vianocneho obdobia, teda do 2.2. 😀

inak,ja som sa tak vytocila prave 🙄 🙄 🙄
s tym nasim bytom.. mm brat v nom byval ked sme ho kupili (ze neplatil najom, je dufam jasne, a ze nepodakoval tiez ) ale nejde o to.. len mal stale plne usta toho ako ked odijde tak nam v nom necha zariadenie v kuchyni (to ako ruru a chladnicku) a minule ked volal ze sa vystahoval,tak ze kuchynu treba prerobit 😝 ja mu na to, ze to ma cas, ze nam to zatial staci a mm, ze raz si ju prerobime..
a dnes volal, ze si zobral kuchynu aj so spotrebicmi.. mne je normalne do revu, tlk jeden je to.. 😔 asi mu stoji v novom dome v pivnici, v dome, na ktorom sa svokra zodrala a jeho manzelka sedkala doma 🙄 ja viem, ze neposobim velmi predvianocne ani ludsky, ba ani krestansky, ale ma to nahnevalo.. takze mame o vydavky postarane..a hlavne o zabitie casu..
ale som rada, aspon mu nemusim byt za nic "vdacna" 😝
Tak Malicka, ak ju dostaneme, bude mat riadne vystresovanu mamicku 🙄 🙄

lenkove
15. dec 2009

Zicon, prejdi si vsetky stranky tejto diskusie a isto tam Smejku najdes, ok?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre