Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

yukki
18. jan 2010

Všetkým, čo si dnes doniesli domov poklady blahoželám!

magimary
18. jan 2010

yukki, a ty kedy prinesieš? pohlo sa niečo? 😕

ralanka
18. jan 2010

všetkým ešte raz ďakujeme aby sme na niekoho nezabudli radšej 2x ďakujeme 😵 😵 😵 😵

dioliana1
18. jan 2010

Možem sama žiadať o pestunstvo, či to musí absolvovať (prípravu) aj manžel? Akú mám šancu na dieťa do jedného roka?

lenkove
18. jan 2010

tu to asi velmi nepredavaju, alebo su naopak hned vykupene..
inak MAM flasa, na SK na nete 6,61 a ja ju mam z Rossmann za 3,95 😅

yukki
18. jan 2010

neviem Magi. nepohlo. Ale pretelefonovala majland.

magimary
18. jan 2010

hm, nepríjemné yukki... 😔

dio, môžeš žiadať len ty, ale manžel musí súhlasiť...
neviem, ako je to vo vašom kraji, ale myslím, že pestúnov je všade málo, takže šance by si mala mať dosť dobré... 😉

leni, to fakt? 😨

yukki
18. jan 2010

som. vypadlo mi pretelefonovala SOM.

laculik
18. jan 2010

dio, ja som ziadala sama, kedze nie sme zobrati. A partner nemusel chodit, ale odporucali to. Chodil 😉 Musel davat aj vjadrenia nejake (ze suhlasi napr.), kedze zijemem spolu v jednej domacnosti a vychovavame biologicke dieta. Ale neviem ako je to ked ste manzelia....

laculik
18. jan 2010

a ked nechces bieleho novorodenca, tak sance su velke 😉

dioliana1
18. jan 2010

no chcela by som dievča do pol roka najradšej...
na rase nezaleží

magimary
18. jan 2010

máš šancu, ako vravím-žiadaš ty, manžel súhlasí...

najjulinka
autor
18. jan 2010

dio mne na urade povedali, že im chybaju pestuni pre deti do jedneho roka - info spred vyše roka.... ale aj ja uvažujem... a ja kcem byť vo veku ešte náááročnejšia 😅 🤐 😀

dioliana1
18. jan 2010

vek asi bude problem...som stará....dokelu, mala som sa spamatať pred dvomi rokmi min.

magimary
18. jan 2010

nie si stará, ale oni to riešia tak, či je v našej krajine bežné, aby 40-čka rodila...
ak ich ukecáš, že hej, tak možno... motyka vystrelí... 😅

magimary
18. jan 2010

takáto zima dnes prišla k nám 😵 /odtiaľto do konca/:
http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/magimary/al...
ako vravím Zázračná zimná zem... 😉

najjulinka
autor
18. jan 2010

Tak dobru noc... Naš novorodenec šablil ostošesť.. neviem či sopliky... alebo stres.. .alebo netuším........ 😖 Snad už nemá čo vyšablovať......... pojdem haji..... o šiestej budik nas čaka 🙄 🙄 🙄

najjulinka
autor
18. jan 2010

no už fakt idem do hajan.... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

najjulinka
autor
19. jan 2010

Dobre ránko. Príchodom nového bába tu zas asi budem medzi prvými... 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
19. jan 2010

laculik ja by som ckela cigánskeho novorodenca do pestunstva 😉 😀 😀 😀

najjulinka
autor
19. jan 2010

Lucka tu mieša na tanieroch .. hra sa.. .akože krmi našich drobcov.. .Bikika zjavne nespokojne sa ozyva.. a Lucka "Kceeeš?"... Bikika na to také svoje nespokojne hundranie,knučanie... A Lucka s radosťou "Ckééé kašičku!!!" a už mieša aj jej akože..... A samozrejme pokračuje... jemným hlskom "Biki, kašička..." má uuuplne v paži ako sa hrá biki a ako je spokojná... hlavne, že ona sa dobre stará.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dioliana1
19. jan 2010

dobré ráno
juli 😀 😀 😀 😀 😀

maznacik007
19. jan 2010

ralanka nevidela som... ale isto je nadherny.... vecer som uz nestihala...

lenka tie pyzamka co chces som ja kupovala v tescu boli za 5.50 eur tri kusy... danulo to nosil na pobyte na spanie

cairka
19. jan 2010

dobré ránko. my sme dnes nejak skoro vstávali, asi sa ide veve sama prehodiť na škôlkarský režim, lebo aj včera vstala skôr 😝 si to mohla ešte ten týždeň nechať 😅 inokedy teraz vstávame a dnes už sme po raňajkách a mám kávu pred sebou.
dnes zbehneme do knižnice, som zvedavá, čo to s veve urobí 😕 nedeľný nákup 3min od domu jej moc neprospel 🙄

mata2
19. jan 2010

http://nataliablahova.blog.sme.sk/c/216325/Mami...

ahojte,
aj u nas je snehu a snehu.. 😵
musim najist nejakeho dobrovolnika,ktory sa vyteperi na poval a znesie deckam boby a sanky 😵

vcera tu bola policia,zobrali toho ozrana od susedov,a neskoro vecer ho doniesli naspät...
musim vysetrit,co sa zomlelo...mali si ho tam nechat.. 😠

baby ako je to s tou pripravou?mne konci ta 2-rocna doba v aprili,a keby sme si nahodou o rok chceli vziat dalsie babo do pestu,tak tu pripravu budem musiet zas absolvovat celu,alebo len nejakych par hodin?

dioliana1
19. jan 2010

mata2 Neplatí náhodou príprava stále ked máš deti v pestu? či to treba obnovovať aj tak?

adrianamickova
19. jan 2010

čaute baby
mata a my nič,sneh nula bodov ☹ ☹ ☹
a s tou prípravou 😕 😕 😕 aj ja rozmýšlam že sa do toho pustím 😵 😵 😵

dioliana1
19. jan 2010

Ada pod do Usmevu, bude nás viac do počtu, v marci by mala začať príprava, ja som sa dnes nahlásila, ked chceš dám ti kontakt...

marketka1
19. jan 2010

Ahojte 😉 po niektorým pekne zasnežený deň prajem a nám v Ke ostáva čumieť len na suchú cestu 😝

mata tak dúfam že nás vyzvú pretože mne skončila príprava v decembri a bolo mi povedané že o to úrad požiada.Tak verím že je to tak aj naozaj.

dioliana1
19. jan 2010

Ada si na skype?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre