Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

yukki
23. jún 2009

ta veď...aj keď dúfam, že by sa dajak prekusala von...vankúš sa odkladá na dobu, keď ho bude dieťa používať ako vankúš a nie ako plynovú masku. Neodrádzam od ikey. je to taký malý úzky vankúšik-asi má Kika priveľkú hlavu, a nemala tam dosť miesta na manipuláciu. Jej netreba otvory zašiť, ale zadrôtovať.

rita55
23. jún 2009

jej zeny u nas konecne vyslo slniecko a moja piskota este spi 😒

mixka
23. jún 2009

u nas neprsalo 20 minut a zas leje 😠

pimpa
23. jún 2009

ahojte, po dlhsom case 🙂
rita, napisala som ti ip 🙂 🙂

pimpa
23. jún 2009

my sme dnes s patkom na prechadzke v parku paradne zmokli 😀 objednala som si manducu, zajtra si idem pre nu na postu, uz mame Patka v predosvojitelskej oficialne, teda sud mame za sebou 🙂
Som do neho zamilovana....je taky isty spachtosko ako my dvaja...este ovela vacsi. Spinka pekne od 18.00 do 6.00 rano a poobede na balkone dve hodinky, tak mame cas aj na spolocne vecery, aj stihnem domacnost, vyspime sa a sme na seba veseli 😉 pocas dna zalomi este 3krat po 20 min. takze fakt v tomto smere super

laculik
23. jún 2009

cafte, my sme sa prave vratili z dovce. bolo paradne. boli sme pri mori. idem vas precitat... a neskor hodim aj foto 🙂

yukki
23. jún 2009

Kika práve praskla bazén s loptičkami, vydržal tri týždne. Jej ich treba nasypať do banského vozíka a nie do nafukovacieho bazéna! 😠

rita55
23. jún 2009

yukki 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
23. jún 2009

Ja som dnes sama uspešne okupala Lucinku v malom lavori(e?)... Blbé je to, že ked robime izbu, tak všade su porozkladané veci a neviem ju vypustit ani na chodbu.. .Takže sme to zmákli v kuchyni... Chcela som jej len riťulu umyť a ona sa do lavora natrepala celá.. .šikovná... a nechela z neho von a mne vravela, že "Piťať tam kom" 😀 😀 😀 a ukazovala na počítač, že proste nech ju nechám v lavore sa mačať, a nech ja idem písať k počítaču com 😀 😀 😀 Moderné dieťa... 😵 😵 😵 Z lavoru mi vodou umyla aj sporák - na ten dotiahla.. .ale celkom sme to zvládli... ani celá kuchyňa neplávala... 😀 😀 😀

rita55
23. jún 2009

zeny dnes je den blbec 😠 predala som nove plavky cez net za 20€,ale tukla som a nevsimla som si,ze mi napisalo len2.Pani uz poslala peniaze tak mi to je trapne pisat jej ,ze co sa stalo.Moja smola.Chlap zvonil,ze sa suchol s kamionom a odrazil spatak o pol hodinu nato,ze buchol do plota 😀 😀 a teraz zvonil z blavy,ze mu zobrali technicak pre folie 😠 Plavky boli nove znacka Mexx 😀 esteze uz je vecer,lebo neviem neviem

mixka
23. jún 2009

uff rita, to je ozaj den blbec, ale uz sa konci 😉

yukki, aj ja mam doma demolatorky a veci im vydrzia zalostne malo ☹

cairka
23. jún 2009

rita, no nie nadarmo sa hovorí, že na pos.atého aj hajzel spadne...

rita55
23. jún 2009

bola som total vytocena,ale uz sa musi smiat...svata pravda..teraz zvonil tak som sa hned spytala,ze co zase tak sa aj on uz smial,ze nic len som kupil natalke sandalky 😀 sila

laculik
23. jún 2009

ste toho pekne popisali!
my uz vybaleni, dve pracky vyprate, deti drichmu, desiata nachystana... Aj svokrovcov sme tu mali, a samozrejme malá tesne pred zaspatim vyhrkla, ze preco sme zobrali dietatko z domova a nemali este jedno predsa len z bruska. Jaaaaaaaaj, svokra je fakt super 😠 😠 😠. Je mi na grc....Uz som myslela ze to svokru prechadza, ale tri mesiace su asi malo, musime vydrzat a mozno si svokrovci raz aspon trochu zvyknu, resp. prestanu tliachat aspon pred malou...A to som si myslela, ze mala je uz ako tak za vodou, co sa tyka ziarlenia a pochopenia a sparcovania celej situacie, ale vidim, ze jedna svokrina veta a sme na zaciatku... A pritom sme si na dovce hovorili, ze ako super sa uz vie mala s malym niekedy zabavit.
Idem povyberat fotky a pridat, nech sa niecim potesim....

dioliana1
23. jún 2009

Cawte, "chcem byť v dome" už v stredu... 😎

najjulinka
autor
23. jún 2009

laculik čo ti budem hovoriť.. naše deti u svokry nie su vítane... po roku a pol.......... no čo narobíme......

laculik
23. jún 2009

dala som zopar foto 🙂
juli,no comment....

magimary
23. jún 2009

péééékne fotečky... 😵
kde ste to presne boli?

dio, priprav nejaké fotky po prerábke a "hoď ich na Strechu"... 😉 , aj ym sme zvedavé, aké to máte teraz parádne... 😅

najjulinka
autor
23. jún 2009

laculik ... hmmm.. .tak z Kika rastie iný frajer.... to teda hej... a v tých pružkovaných gaťoch (trenkach?, plavkach?) úúúúžasný 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

laculik
23. jún 2009

a jaku mal malu ritulu v nich 😅 😅 😅 😅 😀 😝
grecko - peloponez, magi 😉
aj dio aj juli hodte foto po prerabke 🙂

cairka
23. jún 2009

laculik, krásny je malý, a aký je opálený 😀 😀 😀

mixka
23. jún 2009

naaadherny je kiko 😵 😵 😵 😵 😵

laculik
23. jún 2009

dakujeme 🙂 .
a opaleny nie je! natierali sme ho 50+ 😀 😀 😀 . Fakt.

bubi35
23. jún 2009

laculik super pekne fotečky 😵 😵 😵

najjulinka
autor
23. jún 2009

My sme ešte len začali laculik.. .máme izbu ypratanú - tj. aj linoleum dole, povysavane, ošmirglované steny, mydlovou vodou prejdené steny, vyvrtaná drážka na kabel (asi 30cm) a na krabičku zastrčkovú... Zatial tot vsio. ..zajtra by sa mal dať kábel, zasadrovať diery (neznašam sadrovanie, radšej omietkou, ale my sme po prerabke už vvšetko spratali, tak na tieto drobnosti bud emusieť byť sádra) a snad sa zajtra aspon strop natire... ale mohlo by sa aj ostatné... aspon raz...

laculik
23. jún 2009

vsak pekne juli! popri detoch, ste toho postihali az az!!!!

najjulinka
autor
23. jún 2009

asi si videla tu izbu, kolko veci v nej.. .toto bolo najhorsie... teraz sa sice neda nikam pohnuť, ale tá izba prázdna... teraz keby prišla socialka, tak koniec nám... akože umyvam tak ako sa da studenou vodou.... ja nemám čas sa ondieť so zohrievaním an bežné umývanie vecí........ a ani zas sa mi v studenej vode nechce ruky máčať... takže to umývanie všetkého je obmedzené na minimum.......... takže také zaprašene stopy vedu pekne od bytu k výťahu... 😅 😅 😅

yukki
23. jún 2009

Laculík, malý je iný frajer! najmä na poslednej ako stojí 🙂 😎 😎

Baby, predstavte si, silno prší a naraz pri nás pribrzdilo auto, psy samozrejme s veľkým revom vyleteli do okna, ja v závese s dvojsekundovým meškaním, auto už bolo fuč a pred dverami mača. Dajaké bude nie celkom zdravé, bo je zasr...é aj má stále riedke ... stolicu...tak sme ho zatiaľ zavreli na izolačku do prepravky, snáď prežije. Zajtra nám babka donesie pastu na odčervenie. Fuj, ale také britké mača som už dávno nevidela, vyzerá jak karikatúra. Ani mu pohlavie neurčím, kým nebude čisté. Bude z neho Sidónia abo Sid.

najjulinka
autor
23. jún 2009

ach jaj najdeniny a meniny v jedne den??? ty ho už teraz nelubiš... ☹ toto jej spraviš??? ti to do smrti nezabudne to mača...

cairka
23. jún 2009

yukki, tebe sú tie mačence súdené 😅 a to mačku ste doma zatvárali, nech nemáte 😀 😀 😀 sidónii držím palce, aby prežil/a a vám aby ste nechytili nejakú pliagu od nej/neho

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre