Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
19. máj 2010

dio my mse biele dostali z modreho z neba... lidlacke toujors su dobre... su najlacnejšie z tých dobrých...... 😉

bendy25
19. máj 2010

Ahojte baby! Tak na buduci tyzden v utorok uz zaciname konecne s pripravou. Volala som dnes psychologicke, tak uz to mame dohodnuté. Hovorila nieco aj o psycholog.testoch ... Dufam, ze ich zvladneme 😉 Bojim, bojim, uz teraz mam z toho strach, alebo tremu? Ani sama neviem 🙂 Katarina, a vy ste na tom ako??? Myslim na teba a drzim prsteky .... Minule si pisala, ze budes podpisovat nejake papiere, ci co ... Mne psychoska zatial nic nevravela, ale ved uvidime v utorok. Dam potom vediet, ako sme dopadli.

dioliana1
19. máj 2010

bendy: som zvedavá ktorá skorej urobime, my mame zajtra tretie sedenie na Usmeve-snad do konca šk.roka dokončime

5katarina7
19. máj 2010

ahojte...Bendy,či vám je dobre,že už začínate.Možno vy to podpíšete tam,my sme to museli dopredu.To tu dohodu o začatí prípravy,teraz musíme čakať kým to podpíše riaditelka to je takých 7až10dní,neviem prečo na to potrebuje tolko času.Potom nás kontaktuje psychologička a povie dátum prípravy.Som zvedavá kedy,ale už sa neviem dočkať.Tiež mám z toho trému,potom referuj čo bolo.........

lenkove
19. máj 2010

ja mám najradšej pampers zelené, nosím si ale z de, tu ani neviem či som ich videla. rovnako ako plienky "baby dry" tu sú len active baby 😅 a som spokojná. inak mám aj z rossmannu utierky a plienky, plienky super, ale utierky už viac nekúpim, len čo malej riťušku nimi deriem 😅
toť k plienkovej téme:
Katka, Bendy, blahoželám k prípravám! teda Bendy úplne, Katke dopredu 😀 😀 😀 testov sa bojí hádam každý 😀 ale sú v pohode, uvidíte 🙂 tak, nech vám príprava prinesie čo najviac 😉
Dio, no hádam skončíte 🙂 🙂 🙂

magimary
19. máj 2010

leni? 😕
ako to, že "nosím" ??? 😨 😕
veď už nechodíš/-te do "DE"... 😕
alebo som zase mimo? 😅

najjulinka
autor
19. máj 2010

mne najviac sa pačia plienky Libero - u nas ich človek s bbločkom nekupi 😒

kanhwa
19. máj 2010

Caute,
Katka, Bendy - testov sa nebojte, to je pohoda, su to najma osobnostne testy a kazdy sme ina osobnost a to je uplne OK. Kazdy testami prejde, pokial sa neodhali, ze je nejaky deviant...ale ja teda neviem o takych. to nie je o inteligencii ani o schopnostiach. Aspon s nami to bolo tak, ze najdolezitejsie zo vsetkeho bolo, ako sme si my sami tie vysledky okomentovali...Jednoducho je to hlavne o tom, ci ste zreli ludia a viete, co chcete. A ak sa ukaze, ze mate nejake pochybnosti, tak je to tiez OK, ved len nenormalni nemaju...
Natalia,
tiez volim SaS 😉
Ani neviem, ci som sa vam tu uz chvalila, sme v zozname ziadatelov o NRS po vyse pol roku od podania ziadosti od 20. aprila 🙂
Posielam pozdravy 🙂 🙂 🙂

lenkove
19. máj 2010

Mary,
no, raz ja a raz mm, veď sme jedno telo 😀 a zatiaľ ešte stále máme nasyslené zásoby 😉

magimary
19. máj 2010

no, to som pochopila, len ma zmiatlo, ako keby ste tam stále chodievali...
ale teraz nechodíte, nie 😕

lenkove
19. máj 2010

od apríla sme neboli, ale pôjdeme čoskoro... vybavovačky tam sú, veď vieš 😔 😠

lenkove
19. máj 2010

v apríli sme je mm 😉 😀

najjulinka
autor
19. máj 2010

no ja ešte neviem čo pojdem voliť, ale voliť pojdem a viem čo voliť nebudem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😀 😀 😀

na sporaku dovarena fazula.. vari sa kilo bravčoveho... a ja tu popijam čajik a pojedám Esíčka....

lenkove
19. máj 2010

ja som dlho váhala a potom som si uvedomila, že vždy volím buď nezvoliteľných alebo takých s ktorými sa neviem plne stotožniť, len preto, aby som volila.. a ani teraz nebudem voliť plne stotožnená s programom, ale aspoň za človeka, ktorému verím a rada dám hlas 😀 (keď už môj obľúbenec nekandiduje 😖 ) .. nuž aj tak je program často iba zdrap papiera a ide o ľudí, čo tam sú, podľa mňa... a dosť bolo politky 😀
mm pozerá telku a ja sa nechávam inšpirovať Ivankiným žabiakom po mojej ľavici 😉

magimary
19. máj 2010

ja by som tak rada volila SVOJHO ČLOVEKA ( 😵 -Naty 😵 ), ale
v inej strane... 😔 🤐 😉
škoda...

ale voliť iste pôjdem...tiež nie úplne stotožnená, ale predsa nemôžem to len tak nechať "Slizkému" bez boja 😉 😅 😝

leni, ako sa inšpiruješ so žabiakom?!? 😨 😅 , mne to dnes nejako nedopaľuje 😝 (to bude tými ATB 😝 , asi mi zabíjajú aj neuróny 😀 )

lenkove
19. máj 2010

no Mary, veď som to nedovysvetľovala 😀 😀
žabiak mi pripomína moje dieťa, s ktorým sa pre moju lenivosť nemôžem dostatočne hrávať, a tým ma inšpiruje a poháňa 😀 a fakt pomáha 😅 😅 (uvidený)

magimary
19. máj 2010

uvidený 😅 😀

akože i napriek dovysvetľovaniu nechápem, ako ťa môže žabiak poháňať... 😅 😀
teraz, keď už tvoje dieťatko spí a ty sa uviďuješ... 😀 😀 😀

ale, ako môže Ivuš pripomínať žabu?!? 😨 😅 😀

lenkove
19. máj 2010

Mary,
to je jej žabiak, obľúbená hračka - tzv. asociácia. Ja sa na neho pozriem a spomeniem si na zábavu akú s ním máme 😉 chápeš? ach, škoda tvojich neurónov 😀 😀

magimary
19. máj 2010

no, tak toto posledné vysvetlenie by som pochopila aj bez tých stratených neurónov 😉 😎 😝
škoda, že prišlo až na koniec 😉

hlavne, že si pekne uvidená 😉 😀

yukki
19. máj 2010

Vrátili sme sa z mesta z cirkusu...ženy to bola šou...teda to čo kika robila hlavne. Oči vypučené, kričala kvičala tlieskala do rytmu (vždy, ako prvá), napodobovala tanečnice skákala objímala klaunov...na poníkoch kričala že ona je bojovník a bude kovboj a bola taká nadšená že normálne ľudia naokolo sa smiali z nej...a jak zahlásili po dvoch hodinách koniec-no to nastal rev plač, ona chce ešte vystúpenie, ona chce ešte kukať...potom skoro hodina cesta domov no som hotová. Ale Kika v posteli...uffuffuff. Tak bude kovboj, aj ja som bola pár rokov, nič by ma viac nepotešilo. 😝

lenkove
19. máj 2010

🙂 prepáč za tie neuróny 😔
a dobrú noc 😎 😎

najjulinka
autor
19. máj 2010

myčka sa nam pokazila.. .Error3 - volať servisáka 🙄 🙄 🙄 Baby v aprili boli 2 roky čo sme ju kupili.. .zapojili sme ju v maji pred dvoma rokmi... a ona takto.. potvora..... ☹

najjulinka
autor
19. máj 2010

a kika je užasna 😀 🙂

magimary
19. máj 2010

ale, leni 😅 😀 , za stratenými neurónmi netreba (takto 😔 ) smútiť ... 😀

veru, kika je jasná (a krásne bezprostredná 😉 )... 😎 🙂
a aj veve s tým viazaním šnúriek...ja nechápem...super...s tým majú ešte aj naši chalani porblém 😉 , ale to bude asi tým, že to neriešime...šnurovacie nemajú nič...

natia
19. máj 2010

Kika je zlatúúch...to by som rada, veľmi rada videla na vlastné oči 😀

cairka
19. máj 2010

magi, ani veve nemá nič vyslovene na šnurovanie 😉 a zas je otázne, kedy jej to pôjde 100%, ešte musí nejaké grify nájsť 😉 a ona rada prezlieka bábiky, respektíve teda pri hre idú najprv na oslavu, potom do školy, potom na prechádzku...a treba meniť oblečko a čiapky, a ked idú jesť im treba dať podbradec, tak asi preto má potrebu sa to naučiť, lebo naozaj s tým prišla úplne sama, ja som vôbec neplánovala ju to učiť zatiaľ 😅 Ale asi má teraz zas nejaký vývinový skok, lebo poobede okrem zaväzovania šnúrok aj písala písmenka V a A a E (potom aj VEVE, ale to až ked som jej ukázala, že sa to dá tak spojiť a čo to znamená, zas ešte nepíše ani nečíta 😀 😀) a konečne dnes prvýkrát (dnes toho mal fakt nejako veľa 😕 😅 ) pochopila tú hru slovný ping-pong, že povedať slovo na posledné písmenko predchádzajúceho slova. žeby jej prospieval nedostatok kyslíku? 😅 😝 ale nie, to už dúfam dlho nezažijeme taký stav ako v pondelok 🤐

najjulinka
autor
19. máj 2010

Dobrú noc.

najjulinka
autor
20. máj 2010

Dobre ranko..... Neprší, je pod mrakom, fuka trošku vietor.

maznacik007
20. máj 2010

ahojte....

tie vyjadrenia mam od tohto pana

Dúfam, že Vám naša odpoveď pomohla a tešíme sa na ďalšiu komunikáciu.

S pozdravom,

Jozef Rajtár za tím Dane a Odvody
Sloboda a Solidarita
ut 18. 5. 2010 21:42 z tohto datumu a cc toho mailu co mne posielali isto aj na pana Mihala aj na dalsich.... ja som posielala aj panovi Mihalovi osobitne aby sa aj on vyjadril ale vyjadril sa pan Rajtar....
vsetky prepocty co si robim robim na ofcialnej strana SAS http://120napadov.sk/dane-a-odvody/4

je to oficialna stranka... ak je neaktualna tak ich treba na to upozornit...

Nohu uz mam lepsie.... nemusim ist v piatok na prevez a mozes sa aj osprchovat uz konecne... 😀

add snurovanie... ja tiez malej som nez sla do skoly nedavala na snurovanie topanky len na lepak... teraz uz ma... nejake.. ale proste to nejako neriesim.. inak D. doniesla kamoska z Uk krasne crosy s vlakom Tomasom... on ho proste miluje... ma aj tricka teplaky aj siltacku s nim... a este aj male slipky lebo pracujeme na odplienkovani...

idem vas pocitat....

ale Natia gratulujem aj tu.... to som zachytila na FCB 😵

natia
20. máj 2010

Maznáčik ďakujem 🙂 som rada, že noha je lepšie, šak konečne 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre