Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

maznacik007
28. júl 2010

a co sa deje.. potrebovali to rozhodnutie o ustavke? ci co? nech ta nestresuju... no pernik by som si aj ja dala... 😅

nechystate sa niekto do senca.... ?

a pocuvajte baby zapadnarske.... napiste mi IP kedy by sme sa buduci tyzden stretli... bud v BA alebo aj SC ak chcete?

cairka
28. júl 2010

ale nie, to si vyžiadali od DD už v pondelok, pošlem ti IP 😉
a na perník kľudne dôjdi 😉

lenkove
28. júl 2010

@cairka
super nápad s tým perníkom.. a nenerváč, dobre bude 😨 😨

yukki
28. júl 2010

Hlásime príchod z mesta, Kika má nastrelené náušničky, Markétke sme do dierok-to už mala-navliekli staré segrine a aj ja mám v jednom uchu krúžok aby som zapadla. A teraz si ich ostrihám, nech im sú tie náušničky vidieť!!! 😀 🙂 😵

yukki
28. júl 2010

Ostrihané, obidve. Ja som spotená ako z fitnescentra. 😝

maznacik007
28. júl 2010

yukki to chce foto 🙂

brulka
28. júl 2010

ahoj maznacik 🙂 ako sa mate ? co danulo? to musi byt uz velky chlap 😵

maznacik007
28. júl 2010

ahoj brulka.. my ok... danus je velky uz... sak musime sa stretnut... poslite kedy by vam to buduci tyzden vyhovovalo..
a co malicka... uz sa vam to krati... isto uz mas velke brusko... 😵

natia
28. júl 2010

tak nám vyhovuje od pondelka do štvrtka, ale len BA a musel by prísť niekto pre nás na stanicu, bo ja autom do BA nikdy v živote sama 😉

yukki
28. júl 2010

No ta tak .... a už sú v posteli bo bars sa nespalo cez deň.

yukki
28. júl 2010

No, kukám že náušničky nevidno....tak urobím lepšie zábery, ale dnes už nie. 😝

lucik106
28. júl 2010

Ahojte! Chcem sa opýtať, či náhodou niekto neviete, na akej stránke sa dajú robiť fotomontáže na fotky???

natia
28. júl 2010

@yukki preeeeeeeeeeeeeečo si ich strihala?? veď také pekné dievčatkovské boli ☹

yukki
28. júl 2010

Natia mne sa takto páčia viac, je im ľahšie a menej teplo, oni neprotestujú proti strihaniu, ale protestujú proti sponkám a gumkám....takže ...a majú menšiu šancu sa ťahať za vlasy, to je zbraň ktorú používajú obidve. PoužívaLI. 😝

natia
28. júl 2010

mne sa Markétka veľmi páčila v tom účese poslednom... joooj... ale šak dobre, tvoje sú, na tebe záleží ako sa ti páčia 🙂

maznacik007
28. júl 2010

@yukki no krasavice su to.... uzasne...
natia oki

5katarina7
28. júl 2010

yukki,su velmi zlate,pekne su aj s dlhymi aj s kratkymi 🙂

yukki
28. júl 2010

Vďaka! 😵

macocha
28. júl 2010

Yukki si borec, tak rýchlo a tak pekne ostrihať 🙂 Mne to vždy trvá, malá je nervná, ja som z nej nervná... tak to radšej odkladám, kým sa dá.

cairka
28. júl 2010

no veru, ja som kvôli neschopnosti ostrihať dieťa ináč ako strojčekom nechala rásť dlhé vlasy, neskôr sme aj ofinu nechali dorásť 😅 😝

macocha
28. júl 2010

Mať tak strojček, asi by som neodolala 😅 ale počkám ešte tento víkend, či si ju profesionálne neostrihá biolka, ak nie, idem na to sama 😝

brulka
28. júl 2010

maznacik aj ja rada pridem len budem vediet az v piatok kedy sa dostanem do BA. teraz uz to minimalizujem - myslim soferovanie - lebo jeden nikdy nevie kedy musi prudsie zabrdzdit a mam volant v bruchu. v piatok sa dozviem kedy pojdem k lekarovi tak vam dam vediet . rada vas uvidim 😵 😵 😵 a spoznam natiu 😉 kludne vas vyzdvihnem aj na stanici natia to nie je problem 🙂
@maznacik007
@natia

macocha
28. júl 2010

ak @brulka nebude mať kontrolu zrovna v utorok, rada sa pridám. Samozrejme bez auta 😲

brulka
28. júl 2010

@macocha ja tipujem skor pondelok alebo stredu , alebo ked ma nebudu chciet vidiet tak si mozme vybrat. raz do tyzdna idem do BA pozriet aj maminu 😉 super baby konecne sa zas uvidime 😵

natia
29. júl 2010

Ránko... @macocha vy máte stretko s bio? som si stála na kábli doteraz, či čo?? božinko ale aspoň Dianku uchráňte od strihania... veď dievčatká majú mať vlásky ako Veve... A Dianka má pekné... ja jej ostrihám ofinu a bude feši 😉

macocha
29. júl 2010

natia my sa s bio stretávame aspoň raz do mesiaca už od začiatku... od súdu 😉
A neboj, ona sa učí za kaderníčku a Dianka sa tvárila omnoho pokojnejšie, keď som sa s ňou ja rozprávala a bio strihala. Keď som na to sama, musím sa ja sústrediť na strihanie, znáša to D. horšie. Ale ak sa hlásiš dobrovoľne, tak to pokojne využijem. 😀

natia
29. júl 2010

A to si mi prečo nikdy nepovedala? taká závažná vec... to musíme rozobrať 🙂 ako na ňu D reaguje?

No šak ak si ju bude chcieť ostrihať, tak nech ostrihá, ak nie, tak sa dobrovoľne hlásim... na vlasoch je super, že to vždy dorastie akokoľvek sa človek zhovadí 😀 ja sa strihám už x rokov a raz sa ma kaderníčka pýtala, že kto mi tak super ostrihal ofinu a nechcela veriť, že to moja tvorba 😀 😝

macocha
29. júl 2010

no diky, zas mam depku 😒 😠
😀 to si už druhá za mesiac, čo sa mi pochválila, ako sa vie super ostrihať sama a ja si s tými svojimi škutami neviem nič vymyslieť... akurát zháňam číslo na kaderníčku 😅
D. je v pohode už teraz, rozoberala som tu dosť často, tak ak chceš radšej osobne, nech sa toľko neopakujem 😉

maznacik007
29. júl 2010

baby prave tu bola prepadovka zo socialky 😅 na chvilu... akurat co sme vstali a ranajkovali... 😝

natia
29. júl 2010

no veď osobne som myslela pravdaže.. len aby si to pri najbližšej príležitosti mala na pamäti ... 🙂
(Kubko si práve rozrazil peru jak sa tu rozpleštil... ☹ )

depku nemaj prosím ťa, hádam si dosť inteligentná na to, aby ťa takéto primitívnosti nechali v kľude 😝
číslo na kaderníčku ti môžem dať jedine na moju, ja na ńu nedám dopustiť ... aj keď som dávno nebola, lebo si nechávam rásť a rásť 🙂

no my ideme von s wilíkom a potom máme stretko s Kubkovou budúcou babysittkou ... fakt strašne zlatá baba 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre