Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

macocha
16. mar 2011

ale v cene je aj cukrík pre prckov 😉 ako úplatok za to, že sa nechali vyfotografovať 😀

najjulinka
autor
16. mar 2011

No inak ja by som rada detom dorobila pasy.. a neviem.. lebo Vaška ked sfotili, tak ich nezaujimalo, že nevie stať. .ale to bolo tak tesne predtým ako sa postavil, takže nejak som ho za hrudnik pridržala opreteho o operadlo stoličky... ale neviem ako Niku po stojačky odfotiť.. ich vobec nezaujimalo, že dieťa nestoji.... musela som Vaška dať do takej vyšky ako ked dospelak im sedi na stoličke.. nesmelo byť nič v pozadi.. nesmelo to byť tak a onak........ nechapem ako fotia novorodencov.....

mexx
16. mar 2011

Neviem, ci to este plati, ale kamoska ked robila svojej parmesacnej dcere pas, tak ju fotila doma a priniesla uz len na USBcku. 😕 Akoze malo to nejake pravidla, ze ako musi ta foto vyzerat, dane rozmery, pozadie, vsetko. Ale v pohode to zvladli doma. 🙂

magimary
16. mar 2011

@najjulinka mne fotili macka cca 4mesačného a tadka cca o rok více a oboch sediac mi na kolenách 😉 😎 úúúplna brnkačka a fotky máme ako od profesionálneho fotografa 😉 😵

najjulinka
autor
16. mar 2011

som narazila na tetu za okienkom čo to mala v paži asi, že dieťa nevie stať.... 😠

najjulinka
autor
16. mar 2011

Dobru noc

lulucertik
16. mar 2011

dobrú nocku

najjulinka
autor
17. mar 2011

U nas leje... Doobeda už pršalo, ale tak aspon Biki a Patika som vyvenčila s kočikom v meste... A v Billa pred nami pri pokladni dvojčatový kočík, tak potom sme išli spolu chvilku domov... Dva dvojčatové kočiky.. skoro ako za mladi, ked sme chodili 3 dvojčatove a jeden solo kočik a pomaly namestie koli nam bolo nepriechodne 😀 Neratam ked idem ja s mužom s dvoma kočikmi.. to je take ine ako ked mamičky sa stretnu 😀

dioliana1
17. mar 2011

Dobrý deň vospolok....niekto nový??? 😉

lulucertik
18. mar 2011

ahojte som myslela že počítam zopár stránok lebo mám veľké nedostatky , nestíhačka malý ma riadne vyšťavuje
jak som tu prišla tak aj odchádzam nevládzem 😔
ako sa máte ...?
dobrú nocku 😔 😔 😔

lulucertik
18. mar 2011

@macocha díky

natia
18. mar 2011

@macocha jupíííí, ide sa, potvrdené 🙂 🙂

najjulinka
autor
20. mar 2011

Dobré ránko. 😉 🙂

natia
20. mar 2011

Dievčatá nemáte niekto alebo nepoznáte niekto niekoho, kto by nám predal bicyklík pre jakubka? lebo nové stoja nehorázne peniaze a stejne to bude mať na jednu sezónu...

macocha
20. mar 2011

Natia mám za 20ku - ale je ružový 😅

aksuram
20. mar 2011

@najjulinka ja som fotila na "pas" Samka ked mal tak 2,5 mesiaca a nebol problem- cupla som si pred tu stolicku kde mal sediet, chytila ho na ruky ako ked s chcem s nim zabavat a prihovarat, ale drzala som ho tak divnejsie, hlavne popod chrbatik, a mal taku volnejsiu bundicku ze sa mi darilo aj palcami popod pazuchy fixovat. Sice tam posobi jak taky macko, lebo hlavicka mu prave kynkla ale fotku mame 😀

najjulinka
autor
20. mar 2011

@aksuram no zjavne tam bola "milá" teta ked sme tam boli my... Proste Vašek tam musi stať a nema mi byť vidno ruky a proste ani nema mať hlavu medzi ramenami... a pod.... Proste tam mal stáť a basta... s hlavou rovno a nevrieskať... no des... však vieš, že Vaškovi dalo zabrať nevrieskať a nie to ešte všetko k tomu veci čo nedokazal. .a 10kilového buchtoša som tam buchtila, nech stojí.... 😀 😝 😀

aksuram
20. mar 2011

@najjulinka naozaj empaticka 😒

lenkove
20. mar 2011

@macocha
ak ho Natia neberie,tak mi ho podrz 😀

macocha
20. mar 2011

@lenkove OK, overím, či ho už suseda nepredala, lebo to ona sa ma pýtala 😉

lenkove
20. mar 2011

@macocha
dakujem!

yukki
20. mar 2011

@natia ako sa má Jakub? Ešte chodí k aupairdedovi?to už musia byť riadne zohratá parta...

pimpa
21. mar 2011

ahojte
mam novinku...Patko bude mat surodenca zrejme...v piatok sa mi objavili // na tehot. teste 😉
uz som sa objednala k lekarke, tak som zvedava. Mam desnu spavost a vsetky priznaky..no asi zo mna bude prava tehulka 😉

magimary
21. mar 2011

@pimpa 😵 😅 😵
wow!!!
asi mi neuveríš, keď ti poviem, že včera ma premkol pocit, že SI tehu, však?!? 😅 😨 😵
normálne som si ťa chcela vyhľadať v nejakých diskusiách tu na koníku, či už nemáš zmenený pas, verila by si tomu??? 😅
a to pri tom ani len netuším, ako som k tomu prišla...skrátka voľná asociácia 😨 😅
sila!, ale ani vo sne by ma nenapadlo, že ty to presne na druhý deň napíšeš aj sem 😅

takže, aby som nezabudla: blahoželááááááááááááááám!!! 😵

smejka
21. mar 2011

@pimpa blahozelam 🙂 🙂

pimpa
21. mar 2011

@magimary
@smejka
dakujeeem!!!sama som z toho tak krasne prijemne prekvapena 😉 neviete co sa robi na prvej prehliadke?v piatok idem

cairka
21. mar 2011

@pimpa , jééééj, aká krásna novinka 😵 gratulujem 😵

kanhwa
21. mar 2011

@pimpa zo srdca gratulujem a drzim palce 🙂 🙂 🙂

@magimary ty si asi vestica 😎 ja tiez obcas mavam taketo nadprirodzene schopnosti 😎 len skoda, ze sa nedaju pouzivat na zelanie

natia
21. mar 2011

Čaute 🙂
@yukki Jakub sa má podľa mňa super .. a podľa neho zrejme tiež 😀 ... jeho aupair sa pred mesiacom nečakane narýchlo zamestnal, tak sme nečakane narýchlo vybavili úžasnú súkromnú škôlku, kde teda už ten mesiac chodí a kde je navýsosť spokojný... normálne niekedy scény, že on nejde domov, že bude spinkať v škôlke... lebo chodí len na pol dňa, t.j. od 8 do 12... a je zaľúbený do pani učiteľky, tak sa furt nevie dočkať, kedy tam zas pôjde 😎

@macocha máš IP 😎 a @pimpa waaaaau 😵

natia
21. mar 2011

@pimpa a ukáž nejaké novšie fotky paťkove 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre