Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

lenkove
1. aug 2009

Ja som to pochopila tak, ze maleho odviezli na napr. tyzden do domova, kde aj spinka.. a to sa mi zda.. krute.. ked profi byvaju daleko, tak chapem.. aj sukromie.. ach, tazke to je vsetko..

adrianamickova
1. aug 2009

ahojte,dobrý večer,mamičky a detičky
dnes je u nás ako spieva peter nagy...lenivý august
amalka je u babky a ja so sonkou sa liečime,tak pohoda
tato nam doniesol pol vreca kukurice,okamžite sme varili,teraz celym domom rozvoniava 😝
a ideme na to 😲 😲 😲

maznacik007
1. aug 2009

nie dobre si to pochopila.. tu je to tak ze dieta MUSI byt v domove ak je o neho zaujem.. na tie interakcie.. proste musi.. bez ohladu na to ze sme boli ochotny dochadzat aj do profi rodiny.. ako poviem ti tam si nemozes ani stolicku presunut bez suhlasu.. najvyssej.. takze tak..

adrianamickova
1. aug 2009

😠praktiky ako za sociku 😠

lenuska74
1. aug 2009

ked nie ešte horšie 🙄 maznačik tak nech vám to rýchlo ubehne a nech ste pekne domča spolu 😉 🙂
ako adi Soňička už lepšie ?? Amalka šidielko maličké ta sa ma asi super u babky čo 😀 ta je taká zlatá drobná môj muž si myslel že ma 1r. 😀 😀 😀

dioliana1
1. aug 2009

hej a ona nema zaujem aby bol u vas čím skor? bebe si u riadityela vyžiadali že chcu vidieť ako sa deti správaju v profirodine, ved by ti mali dať na profimamu aj kontakt aby si sa o dieťati dozvedela čo najviac...aj bez dozoru...

lenkove
1. aug 2009

Adi?
a to sa nulovalo hlasovanie? 😅

macocha
1. aug 2009

Ahojte. Tak to teda čumím, aké praktiky sú bez ohľadu na dieťa... akože zas to niekto berie ako riešenie technického problému 😒
Maznacik a koľko vám nariadili na tie interakcie?

lenkove
1. aug 2009

Maznacik
to je podla mna strasne, akoby to na neho nebolo dost.. ved to, vsetko pre dieta, nevies Mimi, tak sa to zial robi (niekde)... 😔 😔
Ale Princik vydrzi a uz bude s mamickou a tatickom.. alebo ako hovorila nasa mala, s mamickom a tatickom 😉

dioliana1
1. aug 2009

Dobru nocku

najjulinka
autor
1. aug 2009

baby v maznačikovom pripade je to vychýrený decák a hlavne vychýrena pípípípípípípíp riaditeľka (musela som vypípať)... Tá pípípípípípíp riaditaľka robí aj nálety nehlasene do profirodin a kontroluje či dodržiavaju domovácky režim a pod........ No des...... a sprdne profi rodiča, že je ráno ešte v pyžame ..... a také a podobné.......... tak len želať, nech čím skor je malý domka...

dioliana1
1. aug 2009

to by ju nemohli odvolať, ked nášho bezdovodne odvolali ☹

lenkove
1. aug 2009

Dobru nocku Doli..

najjulinka
autor
1. aug 2009

odvolali??? lebo u nás sa raz riešil podobný problem teoreticky, že riaditela nejde odvolať, lebo on ma pracovnú zmluvu na pozíciu "riaditel" detskeho domova a nie je menovaný dekretom....... tak sa až divim, že dakde sa da odvolať riaditela....

lenuska74
1. aug 2009

no asi sa dá ked dioli bude mať novú riaditeľku 😉

adrianamickova
1. aug 2009

lenkove...
vysledky nabehnú neskor,
o polnoci sa nulovalo,ja sama som velmi zvedavááá,uvidíme

lenkove
1. aug 2009

ani vypoved, cisto teoreticky, nemoze mat? 😉

macocha
1. aug 2009

no tak teraz už som zvedavá... prosím si IP, kde to je 🤐

lenkove
1. aug 2009

aj ja.. 😅

adrianamickova
1. aug 2009

leni
amka si u babky žije...dnes volala,že si našla druhú babku 😕 teda susedku
jedna babka jednu ruku,druha babka druhu ruku a tak si chodia po sekčove...zmrzka,max,na kopec...
ta suseda ma takého psíka čo nosí sponky,a šaty 🙂 tak ho chodia spolu venčiť...
ale sonke je smutno,len tak sama pre seba si povie,čo robi naš drobec??? 😉 😉 😉

lenkove
1. aug 2009

😀 psik co nosi saty a sponky, to je daco pre Amalku 😀 😀

maznacik007
1. aug 2009

lenkove dakujem..
hovori mamicka a ocko.. ale niekedy aj taticek.. alebo oco.. podla nalady a toho ci nieco chce.. 😀
od pondelka tam budeme s nim pocas celeho dna.. a vyzera to najdejne aj s hostovskym pobytom.. tak hadam to bude ok..

lenkove
1. aug 2009

A Sonik nech sa lieci.. au au, taka skareda choroba 😔

ja tiez idem off, majte sa krasne a dobru noc 🙂

lenkove
1. aug 2009

To princ uz tak rozprava?? v jednom roku??? to je ozaj Papuliacik 😀 😀
budem drzat palce s hostovskym...

lenkove
1. aug 2009

a uz mi nepiste o detoch, lebo neodidem 😀 😀

najjulinka
autor
1. aug 2009

lenkove výpoved čito teoreticky.. za hrube porušenie pracovnej disciplíny.... alebo za čosi také. .neviem si predstaviť čo by taký človek musel preukazatelne spraviť, aby sa na neho dala ušiť okamžitá výpoveď...

macocha
1. aug 2009

no schvalne, koľko vydrží Lenkove nespať 😉 aj ja som sa chcela opýtať, či ten vek v pase sedí, to je ozaj skoro. Dianka ani teraz moc nepovie, hoci kecá stále 😀

a baby, držte palce, dnes sme druhý deň bez nehody (cez deň bez plienky) - dúfam, že to tu nezakríknem, tfuj.

macocha
1. aug 2009

Juli a to býva prac. zmluva na riaditeľa a navyše na dobu neurčitú??? To je mi divné...

lenkove
1. aug 2009

Ehm, to nie som ja 🙂 (cakam ci sa Maznacik dostane k pocitacu, aby nam napisala ako je to s Princom 🙂 Ale asi sa venuje manzelovi 🙂 )

Na dobu neurcitu, na taku poziciu?? to snad nie.. 😕

najjulinka
autor
1. aug 2009

No snad nie.. ale asi to zaleži od znamosti... netušim.... do prac. zmluvy som dotyčnej riaditelke nevidela... ale vraveli, že odvolať to nejde, má pracovnú zmluvu na tuto pozíciu........

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre