Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

magimary
27. máj 2009

aj ja na Vás ,lenky, myslím-v tejto vašej čakateľskej "spoločnej súvislosti"...
a ešte aj na smejku... 😔

jaj, tak by som Vám priala rýchle jednania...ani neviete ako...aj kvôli vám, aj kvôli deťom... 😔

ale, babky, ak vyjdu naše (tajné) plány s juli (a s našimi "nadriadenými"), tak možno niečo zmeníme (aj) vo Vašej situácii...verím tomu...

lenuska74
27. máj 2009

jeej magi tak to ešte chvíľu počkám a nehádzem všetko bokom 🙂 😉 a čo plánujete babenkjavascript:addEmoticon('😝','vBody')y ? teda ak to nieje verejne tajomstvo ? a len mne to ušlo lebo z toho čo ste si tu s Julčou písali som bola jelenica 😀

lenuska74
27. máj 2009

zaze tam niečo zblblo 😠

magimary
27. máj 2009

zatiaľ je to ešte "tajomstvo" (aj prre nás 😅 ), ako písala juli...
ale snáď sa to čoskoro stane realitou...dáme včas vedieť... 😅
ešte o nás budete počuť... (možno 😀 🤐 😅 )...

mixka
27. máj 2009

drzim vam siiilno palce 😵 😵 😵

magimary
27. máj 2009

drž,veď aj Tebe sa možno ujde... 😅 😉 😵
ďakujeme!!! 😉

najjulinka
autor
27. máj 2009

Baby mne sa chce spať a aj nechce...

najjulinka
autor
27. máj 2009

jej ada pridala foto.... a pozerám, že má tunel na nich.. .hmmm taký by som kcela aj ja pre deti...... len zvlast je drahý a trojset zbytocne kupovat nebudem 😒 Hlavne ked asi jeden stan zdedíme... 😅 a mám tu aj jednu suprovskú krabicu (od myčky), z ktorej chcem spraviť Lucke domček... 😀

rita55
28. máj 2009

Dobre rano!Mixka princezne su uzasne 🙂 🙂

magimary
28. máj 2009

juli, opäť (naša)zhoda... 😅
aj ja by som chcela pre detská tunel (ale samotný, nie v trojsade...)... 😉
ale už som bola niekoľkokrát v pokušení kúpiť aJ trojsadu, ale vydržala som to a povedala som si, že raz sa dočkám aj smaotunela... 😀

riti, drž sa!!!

lienocka235
28. máj 2009

Ahojte kocky.... dobre ranko.. uz si davam čajík.. a o chvilu su firemne ranajky...

inak vsimli ste si ze sme tu tri Lenky... cakatelky... 😀

Mixka baby su krasne..

co sa pikle to tu kujete 😀

yukki
28. máj 2009

Magi Magi aj mne sa ujde? Tak ja sa ešte tiež teraz nejdem ponáhľať...

adrianamickova
28. máj 2009

ahojte 😎

mata2
28. máj 2009

ahojte,
dnes bude teplucko. 😵
macke ten kasel neprechadza,boli sme rano u dr.,dostala iny sirup. 😒

lenkove
28. máj 2009

babule,
uplnou nahodou - cislo na poradkynu dojcenia, ktora by bola ochotna na telefonicku konzultaciu (alebo mail?) dakujem vam pekne.. moja kmotricka v DE si zufa, ze mala nechce pit.. 😕 😕 🤐

magimary
28. máj 2009

leni, pozri v archíve časopisov Dieťa -tam sú všetky kontakty na všetky poradkyne a všetky ochotne konzultujú aj cez telefón... 😉
skúsim Ti niečo mrknúť...

lenkove
28. máj 2009

Magi
si zlata.. nechcem ta zatazovat, pozrieme to.. podla mna je hlavne upokojit mamicku, lebo je totalne mimo z toho 😨

magimary
28. máj 2009

ja poznám osobne (teda telefonicky a z prednášok v našom MC tú Miriam G.-veľmi príjemná a ochotná pani! 😉, odporúčam ju:

http://www.nasarodina.sk/prakticke_informacie/m...

lenkove
28. máj 2009

dakujem
uz som poslala mamicke 😵 😵 😵

najjulinka
autor
28. máj 2009

Tak ja sa tu džgám Cini-Minis... Už som na to mala tak dlho chuť, ale vsade mali také drahé... Tak som sa konecne doskala akcie Bille, tak som nabehla hned dnes ako začala akcia a kupila si... Mnam mnam...

mata2
28. máj 2009

ja sa napchavam kysnutym ceresnovym kolacom od mamy 😵 mnamka

najjulinka
autor
28. máj 2009

no fiha mata...

lenkove
28. máj 2009

vy sa mate.. ja pijem kavu a dufam,ze kolega pojde na obed.. 😀 a vezme ma.. 😀
dnes dvere do kancelarie otvorene, sef nie je v praci 😀 😀 nemusim sa skryvat 😎

najjulinka
autor
28. máj 2009

no kým maš kancelariu, tak maš super robotu... My v T-com sme mali velku miestnost a tam sme boli nasačkovaní... a ešte sme vždy stepovali nad stolmi, kým smena pred nami odíde... A boli sme pod drobnohladom až až.. ked som išla "na koberček", tak si ma v počitači šef otvoril a len som čumela aký prehlad... proste každý hovor kolko trval, kolko hovorov bolo bez odozvy (nikto nedvihol) , vyhodilo mu to priemer dllžky hovoru.. no všetko........... kedy som sa prihlasila do systemu, kedy odhlasila, kedy som bola na obednajsej pauze, kedy na 15minutovej prestavke.... no vsetko.... ja som si samozrejme obsadila vždy zadný zašitý stol, tak aby som mamla za chrbtom už len stenu... aj ked povedali, že stoly su nikoho... a že proste kam sadneme , tak tam budeme sedieť.. no my po dvoch dnoch sme už išli k "svojmu stolu"... a tak po dvoch mesiacoch sef zasiahol a normalne nas ako deti v škole "rozsadil".... Bola to iná sranda... 😀 😀 😀

lienocka235
28. máj 2009

my sme spat z obeda.. boli sme s kolegami.. tu sa uplne zatiahlo.. a stale sa mi ziva... tak mozno tiez zvazim kavu..
lenkove tak si uzi posledne dni v praci... 🙂

mata.. mnam dala by som si...

Juli.. ja mam plnu skrinku tych cerealii.. moja mala to hrozne lubi... naj su Chokapik ci ako sa to pise.. potom cookies crips, aj cinni minies.. a este jedno... ona na tom strasne frci... a naposledy mali tiez nejaku akciu na to v kauflande.. tak som plno pokupila... lebo mali 1+1 a kupila som z kazdeho druhu.. 😀 dufam ze sa jej to neobje....

najjulinka
autor
28. máj 2009

Tak prišlo mi vyučtovanie za byt za minulý rok... a ked tomu dobre rozumiem, tak máme brutal preplatok, takže dostanem plno peniažkov späť 😵 😀 😀 😀 Hmmmm... čo si ja len kupim.... asi skrinu.... treba nam ju, len som stopla objednávku materialu, lebo ked manžel nerobí, tak nechcem na nič čo nie je akutne vyberať z učtu 😀 No uvidime....

najjulinka
autor
28. máj 2009

Idem si spraviť kávu. neviem ako lucinka dlho ešte bude hajať.. .už sme ju 2x zobudili v priebehu pol hodky... prvýkrát som ja telefonovala na urad a druhýkrát nam doniesli to vyučtovanie..........

lenkove
28. máj 2009

Juli, aj v takej praci som robila ako pises 😉 😎

ale aj tu koncim a budem stastna zienka domaca 😕 😅

najjulinka
autor
28. máj 2009

Ale akože ja som bola spokojná. Robila som tam 3 mesiace a dalo sa... Nestažujem sa... Stazovali sa í, čo robili rok 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkove
28. máj 2009

Juli 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre