Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

martina_maxian
26. nov 2009

ahojte, už všetky spíte??? 🙂 🙂 🙂

eli77
26. nov 2009

ja este nie...len som dokoncila jednu vysivku...a makam na svojom blogu 😉

eli77
26. nov 2009

idem este trosku citat a potom do hajan...papa

magimary
26. nov 2009

ja už si tiež pôjdem...
papa! 🙂

janula_nz
27. nov 2009

ahojte. ja len hlasim, ze maznacik je v nemocke ☹ podrobnejsie info dam cez den alebo vecer

mixka
27. nov 2009

bre ranko 🙂

mne sa dnes celu noc snivalo, ze sme uz byvali v dome a v celom dome bola kooopa mysi ☹ psychota uplna 🙄

mixka
27. nov 2009

jeminku, drzime maznacik palce 😔

zicon
27. nov 2009

Dobre rano, aj my mame teplotu a kasel

Zaciname trochu - to znamena zistovat veci okolo, rozbiehat kubkovy ziadost surodenca, a chceme babo 0-6 mesiacov, ako je to teraz po novom. Uz su vsetky pravne volne deti v profi??. Ma sa pravo aj profi rodic vyjadrovat k buducim osvojitelom, ak ano tak spanom bohom, stretnem niekoho s konika a jednoducho povie ze nie.

najjulinka
autor
27. nov 2009

Dobré ráno.Držím maznacik palce...

mixka
27. nov 2009

zicon, myslim ze profi sa nevyjadruje 🙂 preco by ti niekto mal hovorit, nie ??? drzim palce a trpezlivost na cely proces 😉

zicon
27. nov 2009

Kvoli mojej povahe a vyjadreniam

mixka
27. nov 2009

kazdy clovek ma nejaku povahu a vyjadrenia 😀 😀 😀 ale to neznamena, ze je zly clovek a rodic 😉

zicon
27. nov 2009

Noo uz som sa stretol aj s tym ze paneboze a tebe ako mohli dieta zverit, co mna zneistilo

mixka
27. nov 2009

mal si povedat, ze celkom dobre 😀

mata2
27. nov 2009

dobre rano,
😲 maznacik v nemocke 😲
vsak to sa dalo cakat 😔 ,drzim palce nech je rychlo ok 🙂
idem chystat vianocnu papierovu vyzdobu,a zajtra polepime s deckami na okna anjelikov a hviezdicky 😵

mixka
27. nov 2009

krpky sa zobudili, tak idem robit ranajky 🙂

martina_maxian
27. nov 2009

dobré ránko ... 🙂 maznacikovi prajem skore uzdravenie, nech sa drží v tej nemocke..
dnes je vonku príšerná hmla,,, bola som vonku so psom.. 🙂 a dnes nejdem do práce, nechce sa mi,, budem leňošiť doma.. 😀 😀 😀

lenkove
27. nov 2009

Dobre ranko,
Mary ty ziaris ako slniecko, aj ja po tych dobrych novinach 😵 😵 😵

aj moje "dieta" sa zobudila, vcera prislo z prace o 22 hod.. 😝 esteze v sobotu ideme na Vianocne trhy do Mnichova, tak aspon nepojde do prace, workoholik 🙂

Eli, nech sa Chanelka skoro uzdravi... myslim na vas..

Laculik, a ako dopadla tato "podrakulovska" noc?

Maznacik, vela zdravicka...

a Diooo, ved napiiiiis 😀 ja ze ako budes dohanat a ty na nas kasles 🙂 😉

lenkove
27. nov 2009

zobudila - zobudilo 😀 😀

najjulinka
autor
27. nov 2009

Tak Luckin moč bol posledne negatívny, takže super... nadesiatuju sa deti a pádime k dokine...

zicon
27. nov 2009

Dioo je ktora??

cairka
27. nov 2009

dobré ránko.
maznáčik, drž sa. a čo to teda je?
my sme teraz vstali, aj to len preto, že susedia začli vŕtať 😠

zicon
27. nov 2009

No klidek mozu.

laculik
27. nov 2009

maznacik, drz sa! janula pozdravujeme ju!
lenkove, asi to fakt trochu pomohlo, ta akcia Drakula, lebo mala sa prvu noc zobudila len raz na zachod a vcera do 22 druhej ani raz 😉 . ale zevraj v noci sa mrvila a rozpravala, ale ma zo vcerajsieho juda seknute v chrbte - krku, tak to pripisujem trochu aj tomu. Aj ja som na to trpela ako decko 😔 . cize urcite ta "abreakcka" pomohla, magi daku!, budeme este na tom pracovat 😉
uz som v praci, aj s malym (prave vykrikuje z wc (kaká) ze: mama, ide mi!) 😀 . dnes mal byt doobeda s babysitkou ale ta mi rano volala ze ma teplotu 😒 . tak ja vsetky stretka dneska pomenit a porusit atd. chaosy.

magimary
27. nov 2009

ahojte, tak som uhádla-maznačik v nemocke...podľa mňa s prasacinou... 😔 😒 , no snáď sa mýlim... a ak aj nie, tak sa spolieham na jej mladosť a vitálnosť, s ktorou prekoná aj toto...
len teraz už fakt neviem, kto sa stará o jej mužíka a Ninuš (ale tá je snáď tiež u babky)...
no, nič moc...

zicon, nenechaj sa zneistiť, veď vieš, že ako rodič robíš všetko najlepšie ako vieš (teda sa aspoň o to snažíš... tak ako každý z nás...), hlavne do toho nechoď vopred so strachom, negativizmom a nechuťou (napr. voči opätovnej príprave)...

inak: dobré! 😅

magimary
27. nov 2009

no, laculik, super, teším...
len treba pokračovať, lebo je to viac-menej o tom, že sa to "čierne" musí dostať po každé von, kým nevznikne "návyk", že už sa to tam nedostane vôbec (teda tak, aby to robilo šarapatu 😉 )...
a potom to prázdno vnútri (po odídenom "čiernom") sa bude napĺňať "bielym"... 😉 🙂

a "mami, ide mi"-nemá chybu! 😀 😀 😀

ja mám doma tiež oboch chalanov (resp. troch, samozrejme) zo škôlky, le bo obi má už zase sopliská a bolí ho hrdlo a tomušo to tam nemusí nachytať tiež (radšej nech to nachytá doma 😝 😀 )...
ale teraz si kreslia a sú v pohode (uvidíme do kedy 😅 🙄 🙂 )

magimary
27. nov 2009

obi=tobi 😅

zicon
27. nov 2009

Ranne hlasenie teploty 37,5 pokasliava, chrapti a lieta ako s nasolenou zadnicou.

adrianamickova
27. nov 2009

ahojte, 🙂 🙂

mixka
27. nov 2009

u nas je laura nejaka nijaka, ale idu im stolicky, tak to bude z toho 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre