Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

wolfskinka
8. jún 2009

cairka a za co dakujes prosim ta ....

cairka
8. jún 2009

no za držanie palcov 😎

wolfskinka
8. jún 2009

jezisi no bodaj by ti pomohli ... a ked nepomozu tak sa ti tam nakramujem ja .... 😀 😀 😀

cairka
8. jún 2009

môžeš, ale pod podmienkou, že budeš spať v detskej postieľke 😝 lebo rátala som s tou 😝

wolfskinka
8. jún 2009

no moja tak to bude asi problem ja sa do nej nezmestim ... ☹ a co tak spat v rodicovskej posteli ???? 😀 😀 😀

cairka
8. jún 2009

ak ti nevadí, že ťa bude okopávať moje dieťa... a že budeš zavalená desiatkami plyšákov a báb 😅 😀

wolfskinka
8. jún 2009

myslim ze tato debata je uplne ale uplne zbytocna, lebo ma tam vobec ale vobec nebudes potrebovat lebo by si ma nemala kde strcit detska izba bude uz obsadena

cairka
8. jún 2009

dúfam, že máš pravdu 😉

wolfskinka
8. jún 2009

nedufaj ver .... ked ja poviem ze to tak bude tak to tak bude ... mam znamosti na ministerstve zbytocnych veci 😀 😀 😀 😀 len akosi sama sebe neviem nic vybavit 😀 😀 😠 😠 😠

lenkove
8. jún 2009

baby,
ja dnes informacne hviezdim 😎
brat s manzelkou cakaju babatko 😵 kedze uz o dve prisli v 5 a 6 mesiaci, svagrinu chcu vidiet najneskor v pondelok v nemocnici az do porodu.. to by nebolo take zle, keby nemali 3 a pol rocnu dceru, co je na nu strasne naviazana.. ani k nasim nepride bez rodicov na prazdniny, "len s mamickou a tatikom" a pritom ma nasich rada, v kuse im vola a taha ich k nim na navstevy.. Mala chodi do skolky, ale brat robi na smeny.. moja mama robi na smeny.. zije s nimi svagrinin otec, ktory je ale v depresii a namiesto liekov sa nalieva alkoholom 🙄 takze na neho spolah nie je, aby sa postaral o malu.. tak ju bracho asi bude vozit k nam - lebo jedine moj oco ma pracovnu dobu o sedem do tri.. problem je len ten, ze nasi byvaju 30 km od bracha a bratov svokor nedavno nabural auto, takze aj s mobilnostou je to horsie.. ale to vsetko sa da zvladnut, pripadne ocko ma sestru, co je na dochodku a mala ju pozna a ma rada, bratranec im pozicia auto, ale nevedia ako jej to povedat, ze mamka musi na dlho do nemocnice.. 😕 ked bola svagrina v nemocke minule, moja mama si zobrala dovolenku a ze sa to dalo,kym si mala nespomenula na mamicku a potom bol plac.. nielen preto, ze s nou nie je, ale ze je v nemocnici a tam su injekcie, no ved si viete predstavit.. pani, co sa este dozviem dnes? 🙄 a ako sa to da trojrocnemu dietatu vysvetlit? 😕

cairka
8. jún 2009

leni, ťažko...držím palce švagrinke a aj malej, nech to zvládne. to je úplne na začiatku tehotenstva, či už dalej? že asi ako dlho bude v nemocke...koľko mala malá, ked prišli o tie bábätká? pamätá si to? pokiaľ hej, tak by sa možno dalo jej vysvetliť, že musí byť v nemocke, aby doktori postrážili bábo, aby sa mu nič nestalo... majú to ťažké 😒

wolfskinka
8. jún 2009

lenkve ty to zvladnes ..................neboj sa urcite ty si sikulka

najjulinka
autor
8. jún 2009

no moj nový buduci kolega nemá chybu... jak dumal nad prvým, tak teraz, že čo vymyslam, vsak vezemem 3..... 😨 😕 No ale ja 2 berem hned.. .ale to dalsie by som rada tak august-september až radsej....... a samozrejme bábo malé.. nie velkáčov... uvidime.. .zajtra ideme do domova a dohodneme......

mata2
8. jún 2009

caute dievcata,byciklik je uz doma 😵 😎 😎
ruky uz mame z jurom vykrutene jak paragrafy,lebo s tou tycou sa neda skoro vobec ovladat,a macka - soferka este nevie soferovat.milko sedi vzadu jak minister 😀 neviem kedy pridam foto,musim si pozicat najprv fotak 😅

najjulinka
autor
8. jún 2009

Tak super mata...

Nasa Lucka od sameho "ANO" prechádza aj do "HAJI NE" 😀 😀 😀 🤐 🤐 🤐 Radsej mohla ostat pri samotnom "ANO" 😀 😎

najjulinka
autor
8. jún 2009

Tak baby... V predvolaní na sud mám napisane: "Doneste na toto pojednávanie listiny, ktoré sa na vec vzťahujú a nie sú doposiaľ v prvopise na súde..." Je to taký všeobecný odstavec, ale netuším čo s ana taký sud ma doniest... Resp. čo ja mam doniesť??? Prečo to nenapisu zrozumitelne... 😖

cairka
8. jún 2009

juli, tak to je o ničom. mne prišlo presne čo treba doniesť - niesla som zasa potvrdenie od mudry, čosi k bytu, potvrdenie o príjme od zamestnávateľa a viac si nepamätám 😅 a potom to sudkyňa založila do spisu a ani na to nekukla ...

najjulinka
autor
8. jún 2009

potvrdenie o prijme možem zajtra vypytať v domove rovno...

mata2
8. jún 2009

juli vsak ked si posielala na sud ziadost o zverenie dietata do pestu,tak vsetky tie prilohy co si k tomu prikladala,boli len kopie,nie?tak zober originaly tych priloh,sudkyna iba pozrie ci sa zhoduju z kopiami.
ak si posielala so ziadostou originaly priloh,tak nemusis asi doniest nic.

lenkove
8. jún 2009

Cairka,
myslim, ze jedno by si mohla pamatat, hlavne je to pre nich velke prekvapenie a potesenie 😵 lekar najprv povedal, ze doma pokoj na lozku, ale teraz zmenil na nemocku.. je uplne na zaciatku, druhy mesiac.. isto sa to zvladne, len je to radostny sok 😵 😵 len aby to ta mala zvladla 😵 a moj tata ako au-pair to chcem vidiet 😀
ste zlate,diky 🙂

a vsetkym drzim sudne palce!!

mata2
8. jún 2009

a originaly rodnych listov som nemala vobec.

najjulinka
autor
8. jún 2009

no ja som dokaldala len kopiu rodneho listu...

cairka
8. jún 2009

mne dali rodný list až po súde 😒

magimary
8. jún 2009

mati, normálne sa tu musím smiať, že "milko minister"... 😀
tatik nechápe, na čom sa tu rehlím...
a aj na vašich vykrútených rukách... 😀 😀 😀

mati, kedy pôjdeš k doktorke zo sebou? 😕

mata2
8. jún 2009

az na konci mesiaca som objednana 😔

najjulinka
autor
8. jún 2009

mne dali rodný sud jak mi napisali žiadosť na sud.. mala rodný list 2x v spise, tak mi jeden dala 😉

laculik
8. jún 2009

juli, to som tam mala aj ja napisane a neniesla som nic, nakolko vsetko som posielala so ziadostou: register trestov, potvrdenie od zamestnavatela o plate, potvrdenie od doktorky, potvrdenie ze som zapisana v zozname... a este neviem co vsetko... Ale pytala sa ma sudkyna, ze ci chcem nieco dolozit a povedala, ze vlastne nie je co, kedze vsetko tam uz mam.
Ja nenavidim varit a tym padom nevarim. U nas tiez ked tak, polovicka vari. Aj ked je pravda, ze my radi po restikach cez vikendy chodievame. A este mame taku tetu, ktora nam chodi upratovat a ta aj navari. Ja sa teda mam, kosele nezehlim a neperem, teta navari, uprace, atd... 😀 😀 😀

mata2
8. jún 2009

ale fakt,aky je tam podareny,tvari sa dôlezito jak osa na cukriku...... 😀

magimary
8. jún 2009

už som to chcela tatinkovi vysvetliť, na čom sa smejem, ale nedostala som zo seba jednu súvislú vetu 😀 😀 😀 , začala som plakať od smiechu... 😅
keď som skončila, tak mi povedal: "ešte raz a súvisle" a tak som sa pokúsila prečítať mu to z toho, čo si tu napísala, ale dopadlo to rovnako atak sa začal smiať aj on na mojich urehotasných útržkoch "milko minister", "vykrútené ruky".. 😀 😀 😀
ešte si utieram slzy...neviem prečo ma to tak zobralo... 😀 😀 😀
len mi tá predstava, ako obaja tlačíte neovládateľnú trojkolku prišla nenormálne smiešna... 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
8. jún 2009

takže najlepšie ked tam odnesiem VSETKO... a hlavne seba 😀 😀 😀 tiež v origináli... no jo... lekárku som menila a k tejto som len kartu dala a ani som sa s nou nestretla.. .vybavila som so sestričkou....

inak ako často sa ma chodiť na preventívku k bežnej lekarke??? lebo asi ani to nemožem... sa mi marí, že každé 2 roky... a to neprešlo ešte.... tak snad mi papier da...

sakra otvorila som balkon, nech tu mamae čerstvý vzduch a mam nafajčené v byte 😠 😠 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre