Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

martina_maxian
11. dec 2009

brulka, no základ robím ten istý,, len potom deťom oddelím, aby nemali korenené a slané a tak... takže je to pohodka... a Vačšinou varím večer,, keď deti spia a aj predtým keď neboli deti, tak som varievala večer.. 🙂 Detičky už spinkajú... ako bábiky.. tak idem upratovať.. 🙂 😉 🙂 😉

cairka
11. dec 2009

dio, super fotky, malí sú riadne vyškerení 😵

najjulinka
autor
11. dec 2009

Tak ja deckám varím zeleninovú polievku (tentoraz pór, zeler, mrkva) a na druhé (to aj nám) kuracie stehná také na cibuli, póre so šťavou.... Uvidíme čo si dnes dajú či polievku či druhé velkáčky naše... A nekcelo sami variť ani zemiak , ani ryžu, ani nič, takže s chlebikom... 😀 😀 😀 Resp. Ja som mala chuť na šťavu s chlebikom, tak je chleba k tomu 😅 😀 😀 😀

lenkove
11. dec 2009

ahojte baby,
🙄 🙄 🙄

cairka
11. dec 2009

my máme špenát
leni, čo tak 🙄 ?

lenkove
11. dec 2009

ja som mala rybicku a bola na nakupoch otrepat peniaze.. a teraz mozem daco robit..

a asi sa zblaznim.. ja som vobec necakala ze to bude taketo 😅 😅 nemozem sa pozerat na detske veci, na deti, na rodicov, na nic spojene s detmi.. lebo mi to pripomina Malu.. ze ktovie co je s nou, ako sa ma.. potom sa upokojim,ze je u profi.. a zase vystrasim,ze co ak si profi musi zobrat dovolenku a musela ist spat 😔 a co ak mm povie ze nie... a takto dokola... kurnajs, tieto sviatky budu riadna lekcia v trpezlivosti a v pokore pred Vsehomirom.. 😔

lenkove
11. dec 2009

inak, aspon co ma potesilo, kupila som svagrovi taku mikinu na vianoce, trosku drahu, ze 20 e, ale, ved ho mame radi, bereme.. na nej nebola cenovka, tak som musela cakat, kym donesu ocenovkovanu, aj ked som tvrdila, ze to stoji 19,90 😉 a pani predavacka ze to musi kodom 😉 a doniesli s cenou, odpipla ju a ze uuuups na tu je akcia minus 50 percent! 😀 tak mi poctiva pani predavacka usetrila 10 e 😉 za to som manzelke svagra (to ako sestre mm) kupila o tolko drahsi parfem 😉 😉

cairka
11. dec 2009

leni, no bude to ťažké...škoda, že vám to skôr nevidá, ale tak čo už...užívaj si tehotenstvo 😉 nie je to tak dávno, čo sa matamaxi strachovala, čo jej muž na dvojičky a deti sú už aj domka 😉

lenkove
11. dec 2009

Cairka, jo.. aj mne to napadlo,ale aspon mala Juli a trosku o nich vedela..no holt, kazdy si tym musi prejst 😉 mozno to odzneje.. diky za podporu, kazdopadne...
a inak, myslite ze by som mohla zavolat na Urad a spytat sa ci je aktualizovany spis, prip. poprosit o aktualizaciu, ci sa to tak nerobi? a ma to vobec zmysel, ked sa na nu pojdeme pozriet..
aha, no a este mam halusky, ze Mala bude chora, alebo my a nezacneme IA 😨 😀 bavim sa na sebe, ale co narobim..

cairka
11. dec 2009

leni, za pokus nič nedáš 😉 maximálne ti povie, že nemôže...

martina_maxian
11. dec 2009

presne tak cairka,,, a bolo to v pohode,, aj keď sa mi zdalo, že stále dumá, uvažuje,,, a teraz je z nich hotový.... 😀 😀 😀
Inak cairka teraz som celkom blízko vás,, Ja som v Ružomberku a ty bývaš v MT, nie?? 😉 😉

najjulinka
autor
11. dec 2009

lenkove pri Kikovi pýtali aktuálne foto, než prebehla prvá IA 😉 A poslala som ich mailom obratom uradničke... Aktuálne... 😉
lenkove a v ktorom decaku je malá?????????

cairka
11. dec 2009

jéj, tak to si fakt blízko, dáme stretko niekde? to martinské potom padlo, možme skúsiť zorganizovať teraz

martina_maxian
11. dec 2009

cairka tak pravdepodobne sme tu do nedele,,, ak sa to ešte nezmení,, tak niečo naplánujte,,, ja vás rada uvidím a rada prídem.. 🙂

macocha
11. dec 2009

Ahojte,
Mauglimu vsetko najlepsie, nielen na dnes ale do vsetkých dalsích rokov 😵

Leni to Ti vcera volali z UPSVAR v BA? Ak ano, tak by som neprovokovala s tou aktualizáciou, teta by sa urazila, ako ju poznám... Keď je také malé bábo, nemôže byť správa veľmi stará a novinky sa dozvieš na interakcii.
Ale len tak rozmýšľam, či tvojmu manželovi veľmi záleží na tom, aby ste tie spisy išli naštudovať spolu? Či nepôjdeš ty kuknúť. Veď ani začatie interakcií nezaväzuje a v januári by ste sa videli naživo - takto než sa rozhodnete a teta vám vybaví povolenie na kontakt, budeš mať chlapa na ďalšej služobke...

tulenka
11. dec 2009

Cafte,
Lenkove, co to vidia moje oči! 😕 😕 😕 .Už čakáte? A kedy sa s malou uvidíte?

lenkove
11. dec 2009

jej, V. ma narodeniny!!!
vsetko, vsetko naj!!!! 😵 😵 😵

nie, Mimi, volali mi zo ZA kraja.. a bez muza nejdem 🤐 🤐 🤐 🤐 bojim sa, ze by som sa namotala a on nie, alebo neviem... radsej nech to prezijeme spolu... nech si uziva aj tato 😀 ( 😅 😕 )

cairka
11. dec 2009

matimaxi, a prišli by ste sem? minule chcel kto všetko prísť? ralanka, janivonbenji, smejka? a ešte niekoho som zabudla? ja by som navrhla tú novú cukráreň vo vrútkach, ešte som tam nebola, ale vraj tam je dosť veľký hrací kútik 😒

lenkove
11. dec 2009

Za Smejkou sa zem zlahla, ani na maily neodpisuje.. asi ma skusky 😕 , dufam ze nic horsie 😢 🤐

macocha
11. dec 2009

Je fakt Leni, že spolu je to najlepšie 🙂

lenkove
11. dec 2009

dakujem ze ma chapes, Mimi, ja som bojko v tomto 🙄

lenkove
11. dec 2009

Mima, vy ste uz s Diankou tak dlho spolu? 😵 ako tie deticky rastuuu 🙂

martina_maxian
11. dec 2009

jasné cairka, prišli by sme za vami,,, a nám je jedno kde... len daj vedieť miesto a čas... 🙂

cairka
11. dec 2009

no ked ste do nedele, tak najlepšie asi bude zajtra a čas ako vám vyhovuje 😉 a počkáme ešte, čo baby,snád nakuknú a vyjadria sa

najjulinka
autor
11. dec 2009

Pridávam foto na FB... Všimnite si nápis na Lucinkinom bodynku zelenom - uplne vystižny k nej 😀 😀 😀

lenkove
11. dec 2009

idem baby, na kavu 😵 😵 a pisat,papaaaaaaaa
esteze vas mam... 😔

cairka
11. dec 2009

juli 😀 😀 😀 , tak hádam zajtra 😎

mexx
11. dec 2009

Juli, svetove bodynko, aj ja chcem! 😀 😀 😀

najjulinka
autor
11. dec 2009

cairka mne to pripomina silne ten na pis na bodynku jedn citát... že "Verím tomu, že zajtra bude lepšie. Ale stale ked sa rano zobudim je dnes" 😉 😀 😀 😀 Tak s Luckou je to napodobne s tým aká bude zajtra dobrá... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
11. dec 2009

Inak ešte jeden trapas dnes... S velkáčkami som dnes bola kuknuť ku kostolu živé zvieratká... A okukávali sme a okukávali... A naraz pozerám 😨 a Lucke vravím "Aha Luci akurát koník pišá"... No a za mnou sa jedna teta ozvala "To je somarik" ... 🤐 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 Trapas.. .No čo mestské decko... Tak čo odo mna čakajú... Ale ono to bolo tak, že ked sme tam boli predvčerom tak somarikov nemali... mali len poníky, ovečeky, kozu s kozliatkami... No adnes som to už neobzerala moc... A reku, že viac konikov maju... A to mali aj somarikov dnes navyše... Lebo rovnako hnede boli, aj velkostne rovnako... Leno proste to boli somáre... 😀 😀 😀 A dnes ešte mali sliepočky a kohutikov navyše, ale tie som si s ničim nepomýlila našťastie 😅 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre