Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

cairka
11. dec 2009

juli, ved ono to určite je presne tak myslené 😀 😝

najjulinka
autor
11. dec 2009

no ano presne tak je to myslené cairka... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dnes ideme na Mikuláša.. .rovnako si vyobliekam naše baby.. .som dumala, či im dať ružové bluzky či také akože tyrkysové kabatiky........ ale asi tie kabatiky zvíťazili 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

laculik
11. dec 2009

ahojte,
vilkovi všetko naaaaaaj! 🙂
dio zlatučkí sú 🙂
.. zuby je dobré čistiť uz od prerezavania sa prvych, cize od par mesiacov 😵...
..čo sa týka zmeny priezviska v pestu, poznáte niekto prípad, že by zmenil súd meno aj keď nedali súhlas bio? a nemení sa to všade na matrike, v michalovciach napríklad nie na matrike, ale na OŮ-odd.všobecnej vnútornej správy. Je potrebné: potvrdenie že dieťa je občan SR (alebo pas), rodný list, súhlas bio rodiča (stačí jeden), rozhodnutie súdu o pestu, žiadosť s dôvodmi a kolok 33 EUR.
...dnes som v posilke spoznala jedneho chlapíka, majú v ado chlapčeka 8 m, a žena ide každým dňom rodiť bio. čiže nebudú mať rozdiel ani len 9 mes. 😅.

mixka
11. dec 2009

ahojte 🙂

tak nas dnes uspesne vyradili z neurologie 😵

laculik
11. dec 2009

super mixi, ale chodili ste tam len preventivne nie? lebo aj ja som bola s malym na zaciatku, a mi povedala ze nemusime chodit...

mixka
11. dec 2009

hej, preventivne nas prehanali 🙄

lenkove
11. dec 2009

Laculik
vy uz mate zmenene priezvisko? 😉

lenkove
11. dec 2009

Mixka
parada 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵

laculik
11. dec 2009

nemame lenkove, nechcela som menit okamzite, cas ukaze 😉 . ale zistene to mam vsetko priamo od tety co to ma v michalovc. nastarosti, je velmi mila. Lenze u nej to prejde ak budem mat suhlas od bio otca (matka je mrtva)... Maly nema otcove priezvisko ale matkine, cize by mu to nemalo az tak vadit, aj ked neviem... Ale problem je podla mna, ist za nim a zobrat ho k notarovi, kedze ma este dve male deti...ani na sud neprisiel ze nema dat kam dve deticky (teda to mi tvrdil)... Este som rozmyslala, ze zohnat notara, ktory bude ochotny ist so mnou za bio otcom a u nich to podpisat a overit... Ale uplne najradsej by som to dala "len" na sud. Preto by som potrebovala vediet, ci niekto pozna pripad, ze by to sud odklepol bez suhlasu bio, ci to ma teda vobec zmysel s tym sudom...

janivonbenji
11. dec 2009

dobrý večer všetkým !!!

tak po rade :
- V. prajeme všetko najlepšie... 🙂

- mixka, paráda, že už nemusíte chodiť...aspoň jedna dobrá správa dnes 😉

- lenkove, myslím, že si zvolila dobrú taktiku na mm, že pôjdete spolu...len tá skúška trpezlivosti !!! veď preto som ti aj hneď písala, že do januára to budeš mať "zaujímavé"...si to viem živo predstaviť, čo ti behá hlavou...ja som čakala len týždeň, malého som videla každý 2-3 dni a predsa som celé noci nespala, že či neplače, či ho sestrička utíši a tak...ale neboj, raz ten január príde ( a uvidíš ako rýchlo 😉 ) a za chvíľu tu budeme spolu písať, že už nakupuješ...atď... 😉

-aj ja chcem ísť na stretko do mt !!! len zajtra ( v sobotu ) nemôžem, lebo už máme niečo dohodnuté, ale v nedeľu by som mohla od rána až do cca 14 :00 hod...len neviem, či aj martinka by tak mohla ??? a čo ostatné ???

yukki
11. dec 2009

zas o profi....zas sa robí kurz...zas podávajú profi ako skvelú príležitosť sa zamestnať....stv1

mexx
11. dec 2009

Yukki, nezavid. Ty by si nechcela superzamestnanie, pri ktorom cely den sedis doma na zadku s vylozenymi nohami, beries fajnovy plat, aspon 600 € prispevok na kazde decko, a este k tomu teraz dostanes notebook? Pche. 🙄

cairka
11. dec 2009

matimaxi, tak ty napíš, či môžeš nedeľu doobedu 😉 nám je to jedno, prispôsobíme sa 🙂
yukki 🙄

martina_maxian
11. dec 2009

no tak ak sa dohodnete,, tak by sme hádam aj prišli... tiež sa viac menej prispôsobíme.. 🙂 Ale ja by som prišla aj s mm, sama asi nie... ak nevadí... 🙂 🙂

brulka
11. dec 2009

ahojte! cairka ta stonozka a vy dve - no tie obrazky su super - nemaju chybu !!! veve ma talent sikulka 🙂 🙂 🙂

cairka
11. dec 2009

mati, jasné 😉
brulka, dakujeme 🙂

najjulinka
autor
11. dec 2009

Tak my mám eMikuláša úúúúspešne za sebou.... Lucinka si tam našla rovnocenného partnera do hry, takže sme sa nenudili...

martina_maxian
11. dec 2009

Juli aj ste niečo nafotili??? 🙂 u nás sa spinká,,, ďalší skvelý deň za nami... 🙂

cairka
11. dec 2009

baby, tak kto by ešte došiel v nedeľu do vrútok?

lenkove
11. dec 2009

Mati aj ste daco nafotili? 😀
mna dnes moj drahy pobavil, ze si berie na sluzobku auto, a ja ze ide vlakom.. a to som do ikeii mala ist, svagrinej skrinku kupit 😀 no nic, vezmem svagrinku na sk do auta a pojdeme si my dve polabzovat po Ikei 😉
inak pocuvam CD swing christmas, popijam vinko a balim darceky.. a trpim ako kon, samozrejme.. mm siel na pivo 🙂 tak mam pokoj 😎

Jani, neboj, cochvila zacnem s otazkami: kam plavat s babatkom, lekarka ktora detska naj, par, DC, kedy mas volno a tak 😀 😀 jaj, Paneboze, stoj pri nas, lebo nevieme co cinime.. len nemozem inak, ja ju chcem 🤐 🤐 a inak, dnes som si uvedomila, ze moja dizertacka je strasna somarina a nic sa nestane, ked ju nedopisem, viete? 😀

yukki
11. dec 2009

lenkove 😀

lenkove
11. dec 2009

Yukki sa ti rehoce 😀 😀
inak, ako vy a M.? 🙂 😵

marketka1
11. dec 2009

Ahojte.
leni tak Ty si to len pekne dopíš potom na to nebudeš stíhať. Ináč čo sa týka tých blbých predstav tak tým asi prešla každá.

lenkove
11. dec 2009

Marketka,
ja viem.. teda doreraz som nevedela, ale uz viem 🤐 🤐

martina_maxian
11. dec 2009

presne tak,,, aj ja som mala veľké strachy, stresy a obavy a bolo to úplne zbytočné.... 🙂 mám doma nádherné a úžasné deti... 🙂 🙂 🙂

yukki
11. dec 2009

Z tej dezertačky hlavne sa rehocem...
My máme až 18.12 tú tretiu, kľúčovú, interakciu, nemohli to vraj zosúladiť skôr a to pôjdeme do profi. Potom vraj sa čaká, kým psychológ napíše a sa odošle posudok na krajský úrad (kde v tom čase budú predpokladám aspoň do 6.1.2010 dovolenky 😠 😖 😢 ) a potom keď mi z krajského pošlú odporučenie tak až potom si môžem podať žiadosť na súd, a k čomu opäť musím prikladať potvrdenie o zdravotnom stave, príjme, odpis z RT.... ta tak.

ivka2007
11. dec 2009

lenkove tu som 🙂 😉

lenkove
11. dec 2009

pisem si... co mi treba...
to vsetko budu chciet aj od nas? pani sa tvarila, akoby dnes pridem a zajtra mam malu doma 😨 inak, ked by sme ziadali predbezko ma to vplyv na stanovenie normalneho sudu?ak ano, my asi predbezko ziadat nebudeme, mm v robote mu ho neuznaju, iba to riadne rozhodnutie hej.. 🙄 😕
a s tou dize, ale fakt, kurde, viac ako 4 roky zabite 😝 uz to tusim minimalne rok a pol 😉

najjulinka
autor
11. dec 2009

mati čudne sa na tie foto diva, že tie deti su dakde inde.. .cudzí koberec, cudzí nábytok v pozadí... nejak mi to nepasuje proste ešte 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

yukki
11. dec 2009

Jak zabité roky....pre mňa to boli najkrajšie roky! Mohla som všetko, nemusela nič moc. Ale bola som interný doktorand....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre