Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

natia
9. mar 2010

šak ja aj mám v pláne si vybrať to, ktoré ma najviac osloví...ako každý myslím 🙂 len keď ma ich osloví dvadsať, to bude prúúúser...

magimary
9. mar 2010

tak, tak 🙂

aksuram
9. mar 2010

natia- no ja som vacsinu dna s detmi sama... ale klasika mam manzela ktory rano odchadza do prace a vecer sa vracia a dufam, ze to tak aj ostane ... teda ze nebude odchadzat zaciatkom tyzdna a koncom sa vracat lebo vtedyyyyyy neviem 😅 Lebo si neviem dost dobre predstavit ako sa hned rano so vsetkymi z domu vypravim aby ste Miska stihli nacas do skolky dopravit ... ale zo skolky ho beriem ja +3drobci.
Inak som z Ke kraja 😉

marketka1
9. mar 2010

tak som si vás dočítala Kubka zlostí zub tak toho moc nenaspal.

Magi ja neviem ako je to tam u Vás na západe, ale ja mám známych a nie jedných čo si dieťatko našli samí je pravda že ich brali do pestúnstva a nie do ado.
ale normálne sa dohodli buď IA alebo dokonca jednej stačilo konkrétne to že s profi boli príbuzné a mali s dieťaťom naviazaný blízky vzťah a deti dostali bez frflania úradu.

asi je fakt pravda že iný Kraj iný mrav.

cairka
9. mar 2010

tá diskusia pri tom videu je sila 🤐

marketka1
9. mar 2010

cairka som rada že si si všimla aj to, ja som tú diskusiu ani nedočítala celkom do konca lebo slovník niektorých ľudí je ako z rasistického nadávacieho slovníka 😕 😢 a neznášam takíto prístup ľudí k ľuďom.

magimary
9. mar 2010

no, markie, tak tu niečo také, ako opisuješ NEEXISTUJE (!) 😔 , za žiadnych okolností...fakt len prísne na tajňáka...
to je ale sila... takéto rozdiely... 😖 😠 😝

inak, práve som dostrihala (nakratúčko, teraz sú už fakt všetci traja ako rodní bratia) a dokúpala tri deti rad za radom... 😅 , teším sa, lebo už som to dlho odkladala... ale v sobotu majú chlapci spoločnú oslavu, tak nech sú pekní... a so Zajkom ideme zajtra podať na súd, tak nech aj on sa hrdí... 😅
inak, tentokrát malý plakal ako tur pri strihaní (strojčekom), minule ani nepípol... 😒 , a dokonca aj potom pri kúpaní... asi som nevystihla jeho chvíľu...ale teraz už išiel buvkať... 🙂

dioliana1
9. mar 2010

mary také krásne starosti 🙂, ideš na MD?

lenkove
9. mar 2010

aj u nas bol rev.. 🙄 tiez sme nevystihli chvilu 😝 , ked princezna nechce poobede spat 😠 😠

magimary
9. mar 2010

dio, veru hej... 🙂
nie, zatiaľ nie... pokračujem v práci... s (o snáď) novým Opustenčekom 😉

lenkove
9. mar 2010

Mary
tak nech cim skor 😉 😉 vies nieco konkretne? INak, podat na sud, to znie krasne 😵 😵

magimary
9. mar 2010

hej, zneje 😵 ,
tak snáď sa nám to teraz podarí 😅, volala som so soc.kurátorkou malého, že nám všetko pripraví (spíše ten návrh) a my si ho už len prebrieme a odnesieme na súd (teda cestou sa ešte zastavíme na prokuratúre pre výpis z RT), tak dúfam, že nám nič nebude chýbať...ak by, tak doložíme... 🙂

neviem nič konkrétne, len to, že skôr ako bude malý v pestu to asi nebude... 😉
ale, toto rozhodnutie sa môže zmeniť zo dňa na deň (akonáhle by sa prudko navýšil počet detí v dd)... 🙂

lenuska74
9. mar 2010

Ahojte 🙂 Megi to sú super krásne starosti, keby ma nečakala ta blbá operácia, tak som mohla mať už aj ja také ☹ Zajtra nástup do nemocky tak nepíšte veľa nech vás nemusím potom ďalšie 2týž. iba čítať ako román na pokračovanie 😉
Megi ako sa darí Silvinke ????

dioliana1
9. mar 2010

držím prsty lenuška

lenkove
9. mar 2010

Lenuska
drzkaj sa a skore zotavenie 😵 😵

Mary,
takze ste v ocakavani 😵 😵 😀 my sme dokladali sobasny list, potvrdenie o trvalom pobyte, mari sa mi ze aj kopiu zaradenia do zoznamu.. prijmy a vlastnictvo.. ak nahodou, na inspiraciu 😉

bendy25
9. mar 2010

Ahojte baby!
Tiez sa chystam s manzelom poziadat o pestunstvo. No, neviete mi nahodou poradit, ako je to s tym zdravotnym stavom? Kedze mam SLE s lupus. nefritidou, tak sa bojim, ci nam to schvalia, kedze manzel pracuje a ja si to chcem vybavit na svoje meno. Viete mi prosim poradit?

natia
9. mar 2010

prečo na svoje meno? a čo je to za diagnózu? neviem podľa skratky

magimary
9. mar 2010

leni, zajtra na Teba teda určite myslím-ako som sľúbila...

sisi? zatiaľ je to Ok, také ustabilnené... od poslednej kontroly jej nič nerobili, takže všetko považujeme za rovnaké... až najbližšia kontrola zase ukáže, ako pokračuje...
vtedy mala tie pôvodné "nálezy" negatívne, no našli tak zase nejaké nové "hrčky" v črievkach, ktroé však nevyzerajú nejako hrozivo, takže zatiaľ ich budú pozorovať...

jáj 😨 , práve hovorili v rýchlych správach na markíze, že priviezli v sprievode polície na Kramáre neikoľkodňové dvojičky ( 😨 😔 😅 ), tak možno sa ten počet v dd navýši dosť skoro... 😕 (ale neviem, či by mne ešte dali dvojičky 😕 , k ďalšiemu de facto ešte poriadne nechodiacemu Zajkovi)...

uvidíme...

lenuska74
9. mar 2010

jeej tak to s tými dvojkami by bola bomba magi 😵 😀 a stačí vo štvrtok na mna myslieť idem vraj ráno hned prvá tak ma nebudu dlho naťahovať ohlade 😅 Zajtra si tam len okuknem nemocnicu 😝 Ale v´daka všetkým čo budu na mna myslieť a Sisi nech už sa nič horšie nepritrafí želám

magimary
9. mar 2010

leni, len neviem, či nie až priveľká... 😅 😀 😅
ale ja som v tomto úplne chorá...
ešte sa nič nedeje a mne už srdce piští... 🙂
... 😵 ...

lenuska74
9. mar 2010

viem si predstaviť ale ta to také super pišťanie 😉 žiadny výkrik do tmy 😀

magimary
9. mar 2010

hej, veru, 😅 , leni... 😀 , len ja asi potrebujem nejaký blokátor, nie nechať si pišťať... 😀

saška, teraz sa so mnou spojili z dd z MOdry a čakajú, kým sa im ozveš, mi vyčítali (v dobrom), že som na nich zabudla, keď som ťa neposlala... 😅 , tak sa s nimi aspoň porozprávaj 😅 ... (a vraj čím skôr 😉 )...
no, teraz, tam tri dni nebude tá pani psychologička, s ktorou komunikujem a ktorá to má pod palcom... 😉

natia
9. mar 2010

Saška, no šup, nepremeškaj príležitosť, potom už nemusí byť...

marketka1
9. mar 2010

dnes v paľbe DD v Bytči zaujímavá reportáž.

leni držím palce nech si čím skôr zdravá.

martina_maxian
9. mar 2010

ahojte, krásny večer prajem... 🙂 u nás detičky už spinkajú, tak som si dala kávu... 😉 Markétka sa mi od víkendu začala pýtať na nočník,,, tak sme takí natešení doma.. 😉 😉 😉
Lenuska, v nemocke sa drž, nech si rýchlo doma a zotavuješ sa.. držím palce.. 😉
Magi, aj ja by som brala dvojičky... 🙂 🙂 a celkom ti ich doprajem,,, keď ti srdiečko piští.. 🙂 🙂 🙂

cairka
9. mar 2010

leni, držím palce, nech si čo najskôr po operácii v pohode 🙂
paľbu chcem skuknúť, máme tam "rodinu" 😖

natia
9. mar 2010

kedy to je prosím? my tv nekukáme, tak ani program nemáme, ale pozrieme si

magimary
9. mar 2010

😢 http://tvnoviny.sk/spravy/krimi/opita-mamicka-s... 😔

natia, je to v Paľbe, dnes ale neviem o koľkej (by očko okolo 22,00h)

marketka1
9. mar 2010

Trestanie hladom, samotka, odopieranie zdravotnej starostlivosti, zákaz vychádzok na niekoľko mesiacov. Toto všetko sa má diať za dverami detského domova V Bytči. O doslova stredovekých praktikách otvorene hovoria deti ako aj zamestnanci. Podľa nich tam takmer dva roky železnou rukou vládne riaditeľka a psychologička domova, ktorá núti deti napríklad učiť sa básničky z jej tvorby. Verše, ktorými deti údajne psychicky týra.

Sledujte Paľbu v utorok, 9. marca, o 22.00!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre