Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

dioliana1
16. apr 2010

no ked sa v tom čase nebude nikto zaujimať o adopciu tak by sa malo dať do pestunstva..lenže UP vám bude davať ked budete žiadať o pestunstvo spisy detí volných do pestunstva...možno..IP

dioliana1
16. apr 2010

že by ste povedali, že časom by ste si ho zobrali do adopcie...ale UP to može brať ako špekulaciu...možno na sud isť o adopciu a tam na sude zmeniť na pestunstvo alebo NOS

cairka
16. apr 2010

možno aj hej, vanesku núkali do pestu, ale už bol podaný návrh na súd na osvojiteľnosť, len súd nestihol prebehnúť 😝

lenkove
16. apr 2010

ale da sa aj osvojitelne dieta do pestu! je tu viac bab takych, co to tak maju.. isto napr, Maznacik.. a vtedy sa osvjitelnost rusi.. a opatovne sa dorucuju zasielky bio.. a ti maju platit na dieta vyzivne..

dioliana1
16. apr 2010

to výživné nie pestunom ale UP, či sa mýlim...?

cairka
16. apr 2010

áno, to si rieši UP

lenkove
16. apr 2010

no jasne, ze nie pestunom! pestun s tym nic nema 🤐 🤐 a j ked to bio niekedy zle pochopi, ze ano 🤐 😝 😀

marketka1
16. apr 2010

pri noske sa platí NR.

dioliana1
16. apr 2010

fakt? a ti aj platia?

lenkove
16. apr 2010

marketka
to som pochopila tak, ze bio platia tebe na ucet 😅

jasne, ze pri pestu je to tak, ze bio by mal platiti uradu a rodic dostava prispevky od statu, teda uradu, teda vlastne od bio 😀 😀 😀 😀

marketka1
16. apr 2010

lenka dio kuk medzi...

dioliana1
16. apr 2010

Baby kde ste...??? Zasa ani nohy??? L. som skusila dať do flisového na zips-no musela som ju spať do gombíkov-dvakrát sa vyzliekla, zips jej "nedal pokoj" 😀 😀 😀 😝

najjulinka
autor
16. apr 2010

dio nam sa najviac osvedčili flisove pyžamka Early Days na zips hore s gombičkom (prekrýva bežec zipsu) 😉 ale mam len 2 kusy... ale su aj nááááádherné a aj praktické...

natia
16. apr 2010

dnes tá tisícka asi zas nepadne. .. 😝

najjulinka
autor
16. apr 2010

tiež to sledujem.... 😅 aj muža som jemne vyhodila od PC, že "Vieeeš bliži sa 1000ka..." 😅 🤐 😔

natia
16. apr 2010

to musíte mať 2 notebooky ako my šialenci 😉 tak dáme ju dnes, či necháme na zajtra? 😉

dioliana1
16. apr 2010

To je nestačí, ona aj toto dokazala rozopnuť...jedine že jej to poriadne na ten gombik natesno dierku, asi tam ušiem na dva gombiky...len kedy...ja sa k šitiu dostanem tak raz za dva mesiace...až ked nedokažem zavrieť rohovu lavicu plnu vecí na zašitie 😀 😀 😀 som sa našila dosť...kým som bola na dovči tak kopu teplakov ..sa mi nexce...skorej kupim druhe...len kde...take velke od 98 a viac ťažko zohnať

najjulinka
autor
16. apr 2010

natia ak je fakt, že profi dostanu notebook, tak budeme mať k tomu našmu PC aj 2 notebooky 😝 😀 😀 😀 😀 😀

dioliana1
16. apr 2010

tu 1000 možno dnes ked mi pomožete 😀 😀 😀

dioliana1
16. apr 2010

som tu niekoho dnes opäť pozvala, ale či tu je netuším.... 😀 😀 😀

najjulinka
autor
16. apr 2010

aby ten dakto nezhrabol prvenstvo v tisicke.. v prvom štvorčiselnom čiselku za našu celu historiu...... to by bolo nefer .. novačik nema pravo

cairka
16. apr 2010

dio, ty normálne nábor nových členov robíš 😀 😀
my kukáme minitalent, takže len jedným očkom kukám pc

natia
16. apr 2010

presne tak Juli... 😀
no Dio, ak tu je, tak nás len okukuje...možno sa hanbí...alebo číta od prvej strany 😀 takže tak v júni s ním môžeme počítať 😀

dioliana1
16. apr 2010

ja sa kochám kludu, dnes P. zabral jedna radosť...tak len L. trochu sa vykecavala pri vyzliekaní a skúšaní sa obliecť 😀 😀 😀 , joj ako sa zlostí , keď jej chcem pomocť, "ja sam"kričí... 😅

dioliana1
16. apr 2010

pre istotu dávam link na poslednú stranu... 😀 na skype...

magimary
16. apr 2010

ja som sem už tiež zavolala viacerých (v poslednej dobe) a netuším, či tu sú, či nie 😅 ...
Kristínka, kde siiiii??? 😅 😨 😀 😀 😀 😉

ostatných zdravím a zúčastňujem sa boja o 1000-ku 😀 😀 😀

najjulinka
autor
16. apr 2010

999 su 3 333ky 😉 😝 😀

dioliana1
16. apr 2010

Ked ja na to prišla že sa dá kliknuť a posunuť o čísla nižšie tak aj iný na to dojdu
a na poslednu odpoved som piša ovela neskor, lebo vtedy bol čas a pod tým meno tak som nevedela kde klikať... 😀 😀 😀

dioliana1
16. apr 2010

piša=prišla 😀 😀 😀 😀

dioliana1
16. apr 2010

aniqa34, buduci pestuni, Pavlinka kde ste????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre