Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

mata2
12. aug 2009

lenuska nieco nove? 😉

rita55
12. aug 2009

ahojte 🙂 Lenuska uz mas dievcatko 😨 😨 😨

magimary
12. aug 2009

lenuška, tak predsa to vyjde?! bude to "našaK"???!!! 😕 🙂

vitajte všetky nové babule!!!nejako stge sa všetky naraz rozhodli "porodiť" zo srdiečka!!! 😵 😵 😵
teším sa, že dáte šancu jednému z našich profidetičiek... 🙂
(môjmu radšej ešte nie 😀 😔 🙂 )

lenuska74
12. aug 2009

magi tak to netuším, je to mojím prianim, ale ako v jednej minute vyzeralo že hej tak v druhej to už nebola pravda 😢

mata2
12. aug 2009
https://www.youtube.com/watch?v=ygToBqK60XU

trochu mimo temy,ale nasmiala som sa dobre 😀

mixka
12. aug 2009

neskypujte vsetci a piste kus aj sem... sup sup 😀

lenuska74
12. aug 2009

😀 😀 😀 maťa super nemá to chybu 😀 😀 😀 😀

mixka
12. aug 2009

dobreeee 😀 😀 😀 😀 😀

magimary
12. aug 2009

leni, tak to už vôbec nechápem... 😨

yukki
12. aug 2009

akurát som si prečítala na teletexte stv že oproti roku klesol počet detí, ktoré prišli do náhradných rodín o šestinu. 😒

yukki
12. aug 2009

oproti roku 2007

lenuska74
12. aug 2009

hej sa čuduješ ked žiadné niesu 🙄 akože

lenuska74
12. aug 2009

teda deti niesu aspon podľa toho ako vravia všade
i

yukki
12. aug 2009

A tak oni tam udávajú dôvody že"...sú už staršie deti, sú to súrodenecké páry (a viac...)=nie je záujem... atď.....zlá ekonomická situácia..."

mixka
12. aug 2009

rodi sa malo bielych zdravych odmietnutych novorodencov... keby ich bolo viac, aj pocet ado by stupol 😔

magimary
12. aug 2009

jaj a viacerí ste sa ma pýtali, že čo a ako Silvinka;
tak dnešné správy sú a aj dobré aj zlé... 😔
dobré, že jej pomaličky vstúpa počet leukocytov a zlé, že jej klesajú iné hodnoty v krvi (mama mi nevedela povedať, aké presne, ale ja predpokladám, že sa tentokrát zhoršujú trombocyty) a dostala vysoké horúčky... 😢
musíme na ňu veľa myslieť, aby túto infekciu prekonala a zvládla... 😔
viem, že myslíte a ďakujem...

lenkove
12. aug 2009

Ja som citala studiu o tom ako zvysenie rodinneho prispevku, ci prispevku pri narodeni, ci ako ho mam nazvat, vyrazne znizilo percento deti, ktore romske matky (lebo to bola studia orientovana na romov) nechaju v porodnici.. Tak aspon na nieco su tie prispevky dobre.. Len dufam,ze ich potom nenosia do DD, ale tie peniazky im v najhorsom pomozu a potom sa o svoje deti pekne staraju.. vsak je to tak? 😕 (ja viem, som strane naivna, ale dufam, ze len obcas 😎 )

mata2
12. aug 2009

to je vizitka uradov 😠
ziadatelov o nrs je dost,/teda mohlo by byt aj viac/len keby si papiere medzi sebou poslali a boli trochu pruznejsi a ludskejsi

mixka
12. aug 2009

magi, myslime velmi silno a drzime vsetky prsty a palce co mame 😔

cairka
12. aug 2009

leni, nechcem byť sviňa, ale však tomu naozaj neveríš? ☹ 😢

magi, myslím najsilnejšie ako viem...ale silvinká je silná, má obrovskú výhodu, že je maličká a preto nevie prestať bojovať 😔 posielam jej sily, nehc jej je rýchlo lepšie

magimary
12. aug 2009

dík, mixka,si super...veľato pre ne znamená...
mati, maximálny súhlas...

inak,asi sa už čoskoro aj ja pridám do radu žiadateľov o nrs... 😉 chcem si urobiť prípravu na pestu (spolu s mexx)...pre nikoho konkrétneho, zatiaľ len "pre istotu" 😅 😉

cairka
12. aug 2009

teda aby som trocha vysvetlila, to bojovanie som myslela tak, že neupadne do letargie, odovzdaniu sa chorobe, lebo detičky to nevedia

yukki
12. aug 2009

Lenkove.....bolo BY to skvelé KEBY to bolo tak, ako si myslíš... 😒 ☹

lenuska74
12. aug 2009

žeby to na teba predsa prišlo magi 😀 😀 😀 tak držím palce 😵 a samozrejme sa za silvinku modlim 😢

lenkove
12. aug 2009

Magi,
blahozelam k priprave!!

Cairka
ved to :( strasne chcem aby bol svet pekny a dobry a ono to je 🙄 🙄 🙄

lenuska74
12. aug 2009

lenkové však to bolo iba chvíľkove pominutie mysle 😕 😅

lenkove
12. aug 2009

Inak ta studia bola z Ustavu spol. vied v Ke, (saske.sk) a bolo to prezentovane akoze pozitivum.. vieme dobre, co som si pomyslela (presne ako pise Yukki) ale naivna som stale, ked verim, ze aspon v niektorych pripadoch to ozaj dopadlo pozitivne.. prepacte, to ja mam taku diagnozu 🙄

yukki
12. aug 2009

Lenkove, a oni ich do Domova nenosia. Do domova ich donesie často sociálka z nemocnice, do ktorej sa dostali pármesačné v stave...v stave na hranici prežitia. Bohužiaľ.

lenkove
12. aug 2009

Lenuskaaaa
az takaaaa naivnaaa nie som 😀 😀 to bolo take sladke, ze som sa nazdavala ze pochopite, ze vtip 😅
ale trosku naivity ostava, ako som pisala 😝 😝 😝 😝 😝 hadam aspon jedna rodina je taka, no nie? 😨

cairka
12. aug 2009

leni, jedna na 50% 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre