Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

janula_nz
18. aug 2009

tak hotovo. uz som tu. palacinky hotove.

katarinka dakujem, vyskusam. treba trosku obmienat recepty. ja som na sladke, ja by som teda jedla vsetko rad radom 😅

lenuska74
18. aug 2009

ved aj sme katarinkamat 😉 však kočky 😀 😀 😀 so všetkými stade a s niektorími aj osobne 😀 😀 😀 😝

lenkove
18. aug 2009

katka
ja som baby este nikdy nevidela 😔 ale ked uvidiiiiim 😀

lenuska74
18. aug 2009

tak odpadneš leni 😀 😀 a ty si z PO a ja to neviem ? 😝

lenkove
18. aug 2009

tak veru, a este k tomu sa so mnou budu SOnka a Amalka hrat (lebo viem, ze mam doniest varenu kukuricu) a isto aj Veve, tej donesiem biely jogurt a Laurike palacinky 😀 😀
Nie, nie som z PO, aj ked pochadzam z vychodu, ale okr, MI. V PO ma byt moja krstna a bude volny o par mesiacov, tak sa duma co s nim.. A ked tak Cairka zhana byt, no neponuknem? 😀 😀 😀

janula_nz
18. aug 2009

lenkove no tak tu kukuricu aj nam, tu zase lubim ja 😅 na jar veru sadim do zahrady kukuricu lebo aj laurike chuti 😝 a nerob tu chute, ja by som stale nieco jedla. som pahltna 😅

janula_nz
18. aug 2009

ja sa nateraz lucim, ideme trosku von s laurikou. predsa treba aj nejaky ten pohyb. pravdu povediac, nechce sa mi do tej sauny, co je vonku 🙄 a na to stretko som zvedava, kde to bude? a kedy?

najjulinka
autor
18. aug 2009

Ja dnes poobede prvykrat nechavam mužovi na starosti 4 deti a my si dávame babinec u tety... 😉 😵

yukki
18. aug 2009

No...to aj mňa zaujíma, kde ho dáme? Vám zospodu je ten Martin alebo Bystrica oveľa viac cesty ako tie Bojnice?

yukki
18. aug 2009

Ozaj, viete, ako Kika nazvala Dominiku v cestovnej postieľke?
Bábo v klietke..... 😝

adrianamickova
18. aug 2009

zaspali,po vankúšovej vojne
yukki 😀 😀 😀

adrianamickova
18. aug 2009

lenkove aj bez kukurice sa budu hrat,len na dovolenke poriadne naber sily,potrénuj svaly
yukki ti povie ako sa po nej včera vešali 😝

lenkove
18. aug 2009

Ja neviem ci sa zucastnim (kedy je zatial termin??) ale za vsetkych vychodniarov, co nemaju auta sa prihovaram za Zilinu, Martin, alebo hocico co je nedaleko hlavnej zeleznicnej, ci cestnej trate.. Neviete si predstavit aka je to tortura do Bojnic 🤐

adrianamickova
18. aug 2009

a dievčatko ma také tričko ako ja,to sona povedala ked sme pozerali fotečky cairka ,oči ma dobrééé
ja som si ani nevšimla 🙂

cairka
18. aug 2009

adi, ja som si tiež všimla na tých vašich dnešných fotkách, len som si nebola istá 😝 ja nemám až také dobré oči 😀 😅

mexx
18. aug 2009

Mary, clanok som citala este predtym, a hned som si hovorila: "No hadajme, ze z ktoreho domova to tak moze byt..." - by som sa stavila, ze presne odtial... 🙄 😝

magimary
18. aug 2009

hm, mexx...tak,tak... 😖

mexx
18. aug 2009

Mary... 😔

laculik
18. aug 2009

cafte, dnes sme boli na ockovani proti zltacke (kvoli Thajsku) a maly skoro ani nepipol a mala len trochu, co som velmi prekvapena, bo ona vie cirkusi na celu polikliniku robit. neviete ci mozem ist vecer cvicit po tom ockovani? som sa zabudla opytat mudr...
martina, mame tu rozne historky co sa tyka nazorov rodinnych prislusnikov na nasu temu. ale tusim vzdy sa to nejako utriaslo. aspon teda ako tak. 😉

maznacik007
18. aug 2009

aj ja sa hlasim na stretko... 😀

janula Laurika je kocka.. krasne vlasky... .. idem si precitat link od mary..

janula_nz
18. aug 2009

ja len rozmyslam, ako sa do tych bojnic dostanem. veru autom si sama netrufam ist ☹ mne by ba asi najviac vyhovovala

martina_maxian
18. aug 2009

a možu ísť na stretnutie aj čakateľky?? 🙂 aby vám mohli v dobrom závidieť... ? 😀

adrianamickova
18. aug 2009

diki diki diki diki moc
Sonka za minulý mesiac v top.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lenkove
18. aug 2009

Adiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
supeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😵 😵 😵 😵 mala okrem nas aj inych obdivovatelov podla mna, mavala viac bodov ako Amka 😉

mixka
18. aug 2009

lenuska, mne bytik v po hladat netreba, ten si ja raz dva zozeniem sama, len co s manzelom spravim... asi ho strcim do pytla, zaviazem a hodim do rieky 😀

adrianamickova
18. aug 2009

ani,nie...len rodina a vy,ale teším sa 🙂

magimary
18. aug 2009

adi,hoď nejaký link, kde sa dá omrknúť to vaše hlasovanie...

najjulinka
autor
18. aug 2009

baby , ktoré kupujete vlhčene vreckovky tie lacnejsie v Tescu, tak nové nekupujte - sú o ničom!!!
týmto si hladám novú značku... 😒

magimary
18. aug 2009

mne najlepšie vyhovujú bablove vhč.obrúsky (keď ich kúpiš v tom megapacku-4-balenie), tak ťa (vzhľadom ku kvalite a veľkosti a jemnosti) vyjdú najlacnejšie... 😉

najjulinka
autor
18. aug 2009

v tescu tie kvalitnejšie stoja asi 40Sk.. tiež som dumala o babylove...hned jak som videla iný obal v tescu, tka som kukla aj cenu drahších tescových 😉 som očakávala zradu...
a fakt su brutalne priesvitné a malé... 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre