Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

adrianamickova
15. sep 2009

moje cicule spia,sa im nečudujem,2x sme prešli hore dole po centre,na stanicu je kúsok cesty 😕

najjulinka
autor
15. sep 2009

o ktorej ste išli z KE?

adrianamickova
15. sep 2009

15,56
🙂

adrianamickova
15. sep 2009

prečo?

najjulinka
autor
15. sep 2009

tak to by sme sa mohli stretnuť.. sice len tak rýchlo rýchlo ale stihali by sm to... 😀

adrianamickova
15. sep 2009

slubujem,že ak pojdeme nabudúce,ozvem sa 🙂 🙂 🙂 🙂

adrianamickova
15. sep 2009

a to som bola s nimi sama 🙂 🙂 🙂

najjulinka
autor
15. sep 2009

ada vsak 2 deti na 2 tvje ruky je tak akurát 😉

lenuska74
15. sep 2009

Jej adi super fotky :D

magimary
15. sep 2009

ahojme! 🙂
práve sme sa vrátili z "Malty" 😅 , dnes sme sa do nemoty "serenkali" so sadrokartónom ( 😝 ) a aj tak sme nestihli, čo sme chceli 😖 , tatik ešte nikdy nerobil so sadrokartónom, tak sa len cvičíme... 😝 a ide to náramne pomaly... bud.týždeň by nám už (konečne!) mali spraviť betónové potery v celom podkroví, potom to už bude "len" také finále... (hoci ešte bude obkladanie kúpe+ne a WC, ale to už je také mňam 😵 )... tak preto sme dnes chceli stihnúť, čo najviac so sadrokartošom.. 🙄

inak, aj my (ako niekto vyššie) sme mali tento rok 7.výročie od svadby... 🙂

a ešte tu dlho nebola Mimina (macocha), nemám po nociach s kým klábosiť... 😅

lenkove, špeciálne na vás (na Martina a Janku) myslím... 😔

magimary
15. sep 2009

a lenuška, na Teba myslím (a konám) zajtra... 😉 , teda dúfam, že budem mať dostatok odvahy a guráže... 😅

martina_maxian
15. sep 2009

ahojte dievčatá,,, ako sa máte??

martina_maxian
15. sep 2009

magi, tak ste sa namakali dnes... 🙂

mixka
15. sep 2009

ahojte 🙂 ja sa mam totalne odrovnane 😖 nase deticky uz vedia otvorit dvere 😠

magimary
15. sep 2009

no, mati, hlavne sme sa dosť "najedovali" (teda najmä tatik..., ja som to skôr tlmila... 😅 )...
obvykle sa namakáme oveľa viac, ale aspoň vidíš výsledky za rukami, ale dnes? 😨 😝 😅

martina_maxian
15. sep 2009

mixka,tak sa máš na šo tešiť... 😉

mixka
15. sep 2009

martinka, nie ze sa mam na co tesit, ja uz som v tej radosti ponorena cela 😅

martina_maxian
15. sep 2009

a čo sa nedarilo magi??

mata2
15. sep 2009

caute baby,
velkaci zadrichmali uz o 19.30h 😲 😲 😲
uz treti vecer po sebe.... 😉
lebo som vymyslela super taktiku...povedala som im ze ked budu ticho lezat,mozu este chvilu sediet so mnou v obyvacke,ked dvojky zaspia.... 😎
a oni tak ticho lezia,ze do 15 minut su tvrdi... 😀
macka zalomila pred chvilou,a milko sa este hladka,smeje,rozprava,usi si natahuje,prsty rata.... 🙄

martina_maxian
15. sep 2009

Mixka, ale neboj,, ty si super mama, ty to všetko v pohode zvládneš a ustriehneš... 😎

magimary
15. sep 2009

no, mati maxi, tak globálne 😅 ...
skrátka to nevieme..., a ani sme to ešte nikoho nevideli robiť... robíme si úúúúúúúúúplne všetučko sami, ale vždy sme aspoň niečo videli, ako to robili nejakí majstri predtým a teraz toto skrátka nič..., tak len tápeme, ako na to... ako na IT to máme naštudované, ale také detailíky, že ako prevrtať plechy-profili s minisamorezkami nikde nie je napísané 😅

najjulinka
autor
15. sep 2009

na to maju aj dvere v byte zámok 😉 alebo sa pridáva hore na dvere háčik ako v kadibudkách 😉 😀 😀 😀

martina_maxian
15. sep 2009

tak veľa trpezlivosti tebe magi a hlavne tvojmu manželovi.,..

magimary
15. sep 2009

dík, teraz zase pokračujeme až cez weekend 😀

martina_maxian
15. sep 2009

tak si aspon oddýchnete a naberiete nové informácie.. 🙂

martina_maxian
15. sep 2009

Mixka a vy kedy sa budete sťahovať?? už viete...? 😎

cairka
15. sep 2009

ahojte, my sme sa len pred chvíľou dotrepali z vonku, tak veve ešte len večeria 😅

juli, no ja som práve všetky kľúče z dverí vnútorných dala preč, lebo mám v živej pamäti, ako sme neter nevedeli dostať z kúpeľne u starkej...a to som tam s ňou bola ja ako zodpovedná osoba a starká býva v dome a v kúpelni len zavreté miniokno, hoci už sme zvažovali aj že sa tam nejak vyštveráme a vybijeme, ked sa jej teda našťastie podarilo odomknúť nejakým zázrakom. ale vchodové zamykáme doteraz, hoci už je to skôr zvyk ako nutnosť

najjulinka
autor
15. sep 2009

no na to su lepšie tie háčiky vyššie.. .lebo ak sa zabudne kluč vo dverách, tak je to v prdeli....

najjulinka
autor
15. sep 2009

moj synovec sa zamkol na panskom verejnom zachode a sa nevedel odomknuť..... no moja sestra darmo čakala pred panskymi zachodmi na neho....

najjulinka
autor
15. sep 2009

žeby 305?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre