Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

ralanka
5. okt 2009

tak vám baby závidím ☹

najjulinka
autor
5. okt 2009

Jááj a eštečosi.. Mirka sa lubi pušťať dole hlavou po šmýkalke.. .a naamna srnda ked kečkou dojde až na zem... ja ked som to videla... a ona rehot... akože mame pod šmykalkou kamienky, jasne že ju nenecham trepať hlavu o čosi tvrde.... no čo jej zakazujem, tka je pri tých jej dopadoch otvaraťusta, aby si kmienky aj požuvala... no ale dnes skoro ju išla jedna pani zachranovať... 😀 😀 😀 ja som si na to už zvykla, tak mi to ani neprišlo... le chudera pani sa riadne zlakla, že tam decko dolehlavou leti po šmýkalke.. 😅 ažmi je jej luto.. lebo kým ja som prišla na to, že ona to ma rada, tak tiež som ju zachranovala a hlavne brutálne šoky mala som...

mixka
5. okt 2009

uz sa juli na ten vas cely mancaft tesiiim 😵

yukki
5. okt 2009

Mne sa to nezdá divné...som si myslela, že to všetky deti...Kika so Soňkou to končili ešte aj kotrmelcom v piesku. 😉

najjulinka
autor
5. okt 2009

no vieš Mirka nemá ani 80 cm asi.. .takže to má človek tak v podvedomí, že bábo... ešte aj Lucka ked ju videla prvýkrát tak poznamenala, že "bába" a teraz jak sa ochladilo a dam Mirke kapucnu an hlave, tak hned jej povie, že "bába". proste v tej kapucni je ako bábika...

najjulinka
autor
5. okt 2009

Tak dnes som dorobila aj IPRODy, nech na to nemusim myslieť... 😉

ralanka
5. okt 2009

no asi už išli všetci spať keď je tu také ticho 😒

ralanka
5. okt 2009

kde ste všetky? inokedy keciate aj dlho po polnoci a teraz nikde nikoho 😒

mixka
5. okt 2009

na skype, kde inde 😀

ralanka
5. okt 2009

tak sa teda lúčim a idem tiež spať kď tu nie je nikoho
dobrú nôcku a uvidíme sa zajtrá pá pá 😵 😵

sue
5. okt 2009

AHojte, chcela som len ponúknuť veci po mojom drobcovi za symbolické ceny ak niektorá potrebujete pre svoje adoptívne alebo pestúnske detičky,prípadne ak viete o niekom v núdzi. Ozvite sa

magimary
6. okt 2009

konečne sa Kôň naštartoval, tak hor sa naňho! 😀

cairka
6. okt 2009

vidím, že viaceré máme absťáky 😝 snád si koník oddýchol a bude cválať najbližších 100 rokov bez poruchy

ralanka
6. okt 2009

ahoj mary no ved konečne ide huráááááá 😉 🙂

ralanka
6. okt 2009

ale načítavanie stránok akože des strašne pomaly iné stránky cez net v pohode len na koňa čakám do zblbnutia 😠 😠 😠 😠

magimary
6. okt 2009

mne celkom dobre načítava... 😉

mata2
6. okt 2009

ahojte,
no konecne to tu funguje 😵

cairka
6. okt 2009

aj mne už ide dobre 🙂

dnes že veve v škôlke plakala, že sa bála za mnou a chela ísť domov 😢 ale že zajtra ide do škôlky, ale bude za mnou zasa plakať 😝 a niekedy medzi príchodom a doobednou prechádzkou jej zmizli tepláky zo skrinky 😕 prvýkrát som ju prezliekla, dala som jej pančušky, tak do triedy len sukničku a že aj von išla v sukničke, že nemala tepláčky v skrinke 😨 tak som zvedavá, kde sa nájdu...učieľka že nevie, že ona prišla až pred obedom a to bola v sukni...takže ráno sa musím spýtať rannej učiteľky...

lenuska74
6. okt 2009

ahojte spoluzávislačky 😀

cairka
6. okt 2009

leni, prišiel už list?

martina_maxian
6. okt 2009

ahojte baby... Vo štvrtok máme posledné sedenie .... a je po príprave... sa stráááááááááááááášne tešíme... 😀 😀 😀

ralanka
6. okt 2009

Martinka gratulujem a nech to už ide veľmi rýchlo 😉

martina_maxian
6. okt 2009

ďakujem,, no ja dúfam, že pojde... 🙂

lenuska74
6. okt 2009

ahoj cairka hej dnes konečne takže možno na budúci týž. ideme do Blavy na vohľady tak nám držte palce 🙂

ralanka
6. okt 2009

lenuška aj ja držím ale svoje lebo ak idete autom aby ste mohli šoférovať 😀 😀 😀

brulka
6. okt 2009

Ahojte zas po dlhej dobe!

Mati gratulujeeeeeeeeeeem!!!!!! 😀 😀 😀 uzasne! a co vam povedala psychologicka ako dlho to cele potrva kym si budte moct vziat deticky domko? nam pani na urade vravela ze cca mesiac podla miestnych sudov a uradov. asi podla miesta bydliska dietatka.

cairka
6. okt 2009

leni, držíme 😵

maznacik007
6. okt 2009

gratulujem drzim palce peste... vsetko.. len prosim ta dajte si predbezko...

a kolko budete tu v BA?

jaaaj akurat mi Danco vysypal sanony s dokladmi.. musim to ist zachranit...

martina_maxian
6. okt 2009

ahoj brulka, písala som ti IP... No povedala že to trvá približne mesiac, ale že je to samozrejme individuálne od kraja a podobne.. 🙂

lenuska74
6. okt 2009

vďaka všetkým a v BA budeme asi buduci týž. asi tak 3dni

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre