Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

magimary
30. nov 2009

teda asi ešte nevieš, aké? 😕 😅
tak paťko a lenka..pekné... 🙂

dioliana1
30. nov 2009

nie, to len ešte v myšlienkach, ani DD som ešte nehladala, ale viem kde maju len jedno bez surodenca...ale ešte si teraz netrufam...až uvidim akO Paťko v školke bude...

magimary
30. nov 2009

a nebudeš s tým mať problém v tomto dd, keď budeš zamestnaná aj inde? lebo u nás to problém je... 😕

najjulinka
autor
30. nov 2009

mary to maš v zmluve, že sa nesmieš inde zamestnať??? My toto nemáme.. .ja v podstate robím aj inde, aj ked taký smiešny uväzok... ale ked som nastupovala ako profi , tak som robila na polovičný tam.. len časom som ten polovičný okresala 😀

magimary
30. nov 2009

nie, nemám to v zmluve, že nemôžem robiť inde hocičo, ale nemôžem robiť profi AJ inde (je to dané v ústnej dohode)...

najjulinka
autor
30. nov 2009

aha.. ja ani v ustnej dohode nič nemam 😉

dioliana1
30. nov 2009

mary neviem, predchádzajúci riaditeľ s tým problém nemal, snad ani riaditelka nebude mať problém, jedine žeby mi dvihla plat, tak to nebudem riešiť... 😖

najjulinka
autor
30. nov 2009

Dio ak ste sa nedohodli inak (pisomne či ustne), tak možeš robiť aj inde a nemusiš to nikomu zvestovať vopred 😉

dioliana1
30. nov 2009

myslíš....lebo pri tamtom riaditelovi pri podpisovaní zmluvy som ustne bola upozornená že mám dať vedieť...

dioliana1
30. nov 2009

asi budem musieť ked budu schodze a náhodou v jeden termin tak sa nebudem mocť rozdvojiť a asi budem musieť mať súhlas na vedlajši uvazok

magimary
30. nov 2009

hej, aj ja si myslím, dio...
iné je, ak robíš úplne niečo iné (v inom smere/odbore) a iné, keď robíš to isté...
tam ide aj o odovzdávanie istého pracovného "know-how"...
a neplatgí to , samozrejme, len v profi, ale vo všetkých zamestaniach 😉

najjulinka
autor
30. nov 2009

ano mary, ale väčšinou to maš zmluvne zakotvené a ked ide o to "know-how", tak tam maš nielen ked si zamestnana ale aj dajaku dobu po tom zamestnani...

magimary
30. nov 2009

hej, viem...
ale to sme teraz neriešili... 😅 (myslím to "po")

najjulinka
autor
30. nov 2009

moj muž to mal v prvej praci zakotvene v zmluve, že myslim 2 roky po nesmie v tej oblesti pracovať ani podnikať... ale tam fakt išlo o to, že sa učil robiť na strojoch a mal o vela menší výkon ako taký vyučený, takže toho zamestnávatela to aj dačo stálo, že mu daval normalny plat a pritom ho zaučal...

najjulinka
autor
30. nov 2009

Mna tu osvietilo práve čo s Luckinou postielkou... Však dvojičky maju postielky, ktoré idú z jednej strany otvoriť... ked odidu dvojky, tak dam Lucke jednu z nich ked bude treba... a ešte počas dna ma napadlo, že Lucka ma najhrubší matrac, tak možem vymeniť s Dominikou a zas bude Lucke chýbať pár cm na prelezenie 😅 😀 😀 😀 😀 😀

zicon
30. nov 2009

Som nestastny najznamejsi kosicky par sa rozchadza. Normalne sa mora a chrunu rozvadzaju.

mata2
30. nov 2009

to bol teda parik... 😀

najjulinka
autor
30. nov 2009

zicon to asi kce chruno svedčiť proti nej na sude 😉 😀 😀 😀 😀 rozvody nie su len z nelubenia??? ide o biznis 😉 😀 Ale ja sa čudujem chrunovi, že to s morou vobec tolko vydržal... akože on tiež nie je tip top, ale jej napady su niekedy až moc podla mna...

zicon
30. nov 2009

Vsak ale cim zas budu Kosice slavne, mam obavu o osud mesta. Prisli ste o spievajuceho Prezidento - starostu stiahol sa do uzadia, duo Nora, Brano, tak co Vam ostalo

najjulinka
autor
30. nov 2009

No neviem či sleduješ media... ale zicon my sa snažime ako vieme 😝 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

magimary
30. nov 2009

vy máte tému! 😀 😀 😀
ja som nevedela, že mojsejovci končia a aj v realityšou s názvbom "Realita".. 😅 😀
ale teda vidím, ako sa snaží iný manželský pár v košicoch... 😀

práve sme sa domodlili pri venčeku... chlapci boli zlatí...keď sa modlili za Zajka, aby u nás mohol zostať...tak som potom doplnila, že ak by nie, aby sme to vedeli prijať... 😔 😢 (lebo zatiaľ si to nevieme ani predstaviť... 😔 )

najjulinka
autor
30. nov 2009

mary som rada, že aspon dakto si "iný manželský pár" všimol 😀 😀 😀

dnes kolegyna mi vravela, že ako dobre, že mam Domču, lebo ona by si ju nechala... to vtedy ked som brala Domču, tka som ja mala zalusk na Kamilku a ona na Domču... a ja som vtedy vravela, že asi je všetko ako má byť, lebo Kamilu by som si nechala... a dnes aj kollegyna zhodnotila že ako dobre že ja ju mam 😀 😀 😀 Ale je fakt, že dominika je šikovná a peknučká už... len ja som rasistka.. ja nekcem biele... o nu sa pobiju, keby som sa pre nu rozhodla, tak neviem neviem... by ma stvalo , keby som ju nedostala... v momente ked sa človek rozhodne, že ide do toho, tak to dieťa je jeho... a tak sa pre toto rozhodnuť nekcem u Dominiky... Vsak aká bola Lucinka - malo dopytový artikel a aj tak som mala bobky zo strachu, že nam neostane..... a koli Lucinke nam doslova už treba cigánča...

eli77
30. nov 2009

baby...vo vsetkom zlom je nieco dobre...Chanel sa naucila sama sa posadit 😵 😵 😵 a to sa naucila 100%v nemocnici...bo tam ju z postielky urcite ani raz nevybrali. Joj taka je zlata, ze sa vie posadit 😀 a jak ju to strasne bavi...mala herecka by uz mala davno spat ale furt sa posadi a sedi si...ledva jej klipkaju oci ale ona poctivo sedi...sranda stymi detmi. Inak chalani ma dnes taaaaaak vytocili...juuuuj ja by som pubertu zakazala 😠 😠 😠

No a v skolke na rodicku tiez...vraj podla smernic male deti (3rocne)by este nemali malovat a strihat... 😠 😠 😠 to co za debilina...na FB som dala fotky co nam maluje Mia...to jej akoze mam zakazat malovat, lebo este na to nema vek???

eli77
30. nov 2009

juli a DOminika je vhodna do pest alebo na ado?

najjulinka
autor
30. nov 2009

eli IP.

eli77
30. nov 2009

juli dik...

sasulec
30. nov 2009

Ahojte,chxela som sa spytat,ci je tu nejaka profi mamina z okolia Nr alebo priamo z Nr?
budem rada ak sa ozvete..
ja som si totiz robila kurz na profi maminu tu v Nr a chcela by som niekoho z nasej partie stretnut,nakolko sa tomu momentalne nevenujem,stratila som kontakty..dakujem.. 🙂

najjulinka
autor
30. nov 2009

Pridavam foto na FB 😉

lenuska74
30. nov 2009

su perfektné Juli 😵

najjulinka
autor
30. nov 2009

lenuska to ja mama také dobre modely na fotenie 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre