Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

lenuska74
30. nov 2009

hej ale len dobré modely niekedy nestačia aj šikovnosť fotografa musí byť 😉 ale je pravda že maš krásne baby 😵

najjulinka
autor
30. nov 2009

A mareček sa Ti nepáči??? Ten vyzerána kliďasa... Taký tichučky, usilovný... 😵 😵 😵

lenuska74
30. nov 2009

:D jedného tichého usilovného mám doma ja by radšej tu malu ješitnicu blonďavu čo nemôžem mať 😝 😀

najjulinka
autor
30. nov 2009

ona nie je ješitnica.. 😠 ona je najpohodovejšie najtabulkovanejšie dieťa

magimary
30. nov 2009

práve som ich okukala všetky...tie nádherné detičky na fotkách... 😵 😵 😵
som unesená...!!!... 😵 😵 😵

najjulinka
autor
30. nov 2009

mary kto ťa uniesol??? 😨 😀 😀 😀

zicon
30. nov 2009

Wow su uzasne

najjulinka
autor
30. nov 2009

a to ešte dnešné sa len "naťahujú"... 😉

lenuska74
30. nov 2009

ale ja som to Juli v dobrom myslela 😢

magimary
30. nov 2009

ty sa pýtaš?!? 😅 😀 😅

najjulinka
autor
30. nov 2009

inak dnes som bola s Lucinkou a Domčou nakupiť.. .ešte nikdy som tak Lucku nebrala do potravin, aby išla po vlastných.. bud bola v kočiku alebo v nakupnom voziku... a podarena bola... vzala si košík (košik s ručkou jej siahal asi pod pazuchy 😀 ) a začala nakupovať... nakladala si svoje... komentovala... samozrejem nič som do košika naložiť nemohla, lebo to by už nedvihla.. takže nakup som mala tak všelijak na kočíku... ale taká podarená bola... komandovala ludi tam, kontrolovala Dominiku... a tak.. proste všetko mala pod kontrolou 😀 😀 😀 😀

lenuska74
30. nov 2009

celá mama Juli 😉 😀

najjulinka
autor
30. nov 2009

a inak aj dnes ako kočikovlaa Domču, tak vidno že podrástla... ona na tej ručke predtým visela... som to musela držať, lebo by stiahla celý kočík aj s nakladom na seba a dnes už nie... už normalne kočikovala... dlho som s PegPeregom nebola vonku...

najjulinka
autor
30. nov 2009

Bikika pýta papať asi.. idem jej dať... 😵

najjulinka
autor
30. nov 2009

Tak prebalená a už asi aj flašu scucla 😵 😀

lenuska74
30. nov 2009

😵

najjulinka
autor
30. nov 2009

Už hajá a je aj vyfotena.. .haja ako babatko.. s rukami tak hore - tak akože "vzdavam sa" 😵 😵 😵 😵 😵

magimary
30. nov 2009

juli, náš zajik papá naposledy navečer (niekedy okolo 16,00, niekedy o 17,00h a nikedy ešte o hodku neskôr a potom až ráno okolo 6,30... 😅 a vy takto ešte aj po nociach cuckáte... 😅 😉

najjulinka
autor
30. nov 2009

magimary to zblblo jak teplotovala - asi kolizubom... ale na Vas sa aj tak nehrabeme... my sme okolo šiestej večer a potom okolo šiestej rano...

najjulinka
autor
30. nov 2009

no ale teraz niekedy aj 3x za noc... 🙄 🙄 🙄

magimary
30. nov 2009

len to, že si to vyžaduje ešte aj naďalej, hoci už neteplotuje...ona má dudku, nie? nestačili by jej len dudkať, či príp. len vodička/čaj?

najjulinka
autor
30. nov 2009

inak tento rok nakoniec asi s Luckou nepečem.. lebo som dostla kilo lineckých hotových - taká vianočná krabica - rozne spajane, nespajane, rozne pooblievane čokoladou - bielou, hnedou... no na frasa mi ku kilu lineckých ešte piecť vlastné.... na jednej strane fajn,a le na druhu som kcela Lucke ukazať to čaro vykrajovania a modelovania čohosi čo sa da sežrať potom 😀 😀 😀 😀 😀

magimary
30. nov 2009

lebo to sa mi zdá v tomto veku akosi priveľa... 😕
a cez deň dosť papá? nedopĺňa si v noci len to, čo jej cez deň chýba? 😕 😉

najjulinka
autor
30. nov 2009

mary nestačilo.. .čo mysliš, že prvé po čom idem večer je robenie mlieka??? najprv čosi čo sa po tme... flaša s vodou, dudku... .... ale nestačí. .aj dumam či jej nedavať kašu na večer.. ale ona aj mlieko dakedy nie celé vypije... tak sa to pototo... ked si človek myslí, že už v pohode....

magimary
30. nov 2009

no,ale ak to ani nedopije, tak to URČITE necucká od hladu...niečo (iné) jej asi chýba...
ona už nemôže mať takúto (s) potrebu mlieka...možno sa potrebuje len pritúliť, alebo čo... 😕

najjulinka
autor
30. nov 2009

akože v noci ako kedy.. teraz scucla celé.. a aj večer scucla celé... ale ona aj cez den nie vždy cele zcucla... ale to jak sme jej zmenili mlieko ,t ak sa občas stane, že nescucne celé.. ale nenechá vela...
mne sa na gastre divili, že ona vypije 210ml mlieka... že je drobná.. apritom lucku som brla adrobnejšiu a tolko scucla... a predsa len Domča má rok a vela sa hýbe.. .tak mi to nepride vela, ked Lucka to zvladla ked sme si ju vzali.... ale zas berem v pohode, ked domča necha do 30ml....

magimary
30. nov 2009

a koľko teda vypije za celý deň? 😕

najjulinka
autor
30. nov 2009

a Dominika nie je z tých čo by sa prežierali... ona pekne papa, ale vie kedy ma dosť... proste stane sa že mliečko nechá, alebo proste 1-2lyžičky papanička už nekce... ale pekne papá...

najjulinka
autor
30. nov 2009

no normalne ked papala len cez den, tak vycucla 2-3x flašu z 5 krmeni... no a teraz cez noc občas pýta... vacsinou raz, ale parkrat aj 2x a už sme mali, že aj 3x,a le v podstate vtedy vynechala potom rane mlieko.... tesne pred teplotami sa jej posunul režim tak, že okolo polnoci flaša mlieka ,... a jak teplotovala, tak sa to posunulo na 2x mlieko.... a nejak to ostalo...
ale inak čo musimpovedať je, že menej grcá zas...

magimary
30. nov 2009

čiže, ak správne rátam, niekedy má fľašu aj 7-8x... 😨
po 200ml cca...to je dosť... 😨
podľa mňa v noci cucká len zo "zvyku"a nie od hladu... to nie je nič moc, lebo takýto (v jadre pre ňu) príjemný "zvyk" sa bude ťažko odstraňovať... 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre